Son Konu

Kırgınlık Mesajları facebook

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kırgınlık Mesajları facebook Kırgınlık Mesajları kısa Kırgınlık Mesajları facebook Kalbi kırılanlara ve kırgınlığını dile getirmek isteyenlere, bu yazımızda yeni ve kısa kırgınlık mesajlarını sunuyoruz İster telefondan gönderin, ister Facebook sayfanızdan veya msn iletinizdenkirginlikmesajlarifacebook5c557596bf3f1alt 1549104530 1549104530 kirginlikmesajlarifacebook5c557596f1abdkirginlikmesajlarifacebook5c557596f1abd kirginlikmesajlarifacebook5c557596f1abd Kırdın kalbimi Canım nasıl AlıcakSın Merak Ediyorum Seni Böyle Severken Niçin Kırdın beni Birden Dal istediği Değin Zinde Olsun, Rüzgar iStediği An Kırabilcek Güçdedir, Sen istediğin dek Kuvvetsiz oL Kalbimi Kırcak değin Dinç Sözlerin Zarar Vermek kolaydır ( Onarmak ) Yerine Getirmek Zordur, Kalbimi Kırdın Çok fecii Bir Şekilde tamiri Zaman Alır Seni Okadar Çok Seviyorumki Aşkım Kırgınlık Olsada Aramızda Bu Can Sana fedaa BirtaneMMmmmmm Tektanem benimmMMM Nekadar Alınmış Olsamda Sana Nekadar Kırsanda Bu Kalbimi, Seviyorum Seni Bunu ANla KırıLan Yürekler Düzelir Elbet, Yüreği Kıran Kelimeler Akıldan Gitmez Buda Bir Reel! Seni nekadar Seviyorum Desende Kırıldım Bundan Böyle Bir Defa, herşeyin 1 iLki Vardır Ya! Kırgınım Sözlerine! Ne Dargınlık bendeki Nede Kırgınlık içimdeki, Sorumsuzca Çekip Gitmelerin üzüyor beni, Kırılsamda Darılsamda ne fayda Giden Gidiyor yalan Dünyada! DoğruLarı Söylediğimde Kırılacaksan Bana, Durma Kırıl Tuzlu Buz Ol Karşımda! Ama Bu Sözlerimi Unutma Aşk Emek ister Kelime Değil! Kırgınlıklar Geçer Elbet Dargınlıklar Biter eLbet, Seviyorum Derken Gözlerinin içi güLüyorsa Herşey Unutulmuştur Aramak Kırgınlık Yok içimdeki Sevgilim Sadece Sözlerin Dokundu Yüreğime inceden  

Üst Alt