Son Konu

Kırık Kalpler İcin Sozler, Kırık Kalp Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kırık kalp mesajları

imageskirikkalplericinsozlerkirikkalpsozleri5ad9bb13836e1

CoLuNSuYa OzLeMiBeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİC KALIR

Kırıyorsa sozlerim susarım bir daha konuşmamrahatsız ediyorsa varlığımolurum karşına cıkmamrahatsız eden sevgim ise;UZGUNUM ONA KARIŞAMAM

Kalbim her dakika hızla carpardı goğsumun icinde ateş var gibi

Aşıkım ek iş olarak da oğrencilik yapıyorum

(ya Yari Dalgali Olmali Deniz)ya Tam Durulmali Ya Da Kudurmali(yari umit Vermemeli Sevgiliye) Ya Adam Gibi Sevmeli Yada cekip Gitmeli

Eğer beni bu BİLGİSAYARDA bu KOLTUKTA bu şehirde b
ulamazsan
Sevgilim bilki ben gozlerinin daldığı yerdeyim

Durumum cevrimiciBeynim meşgulRuhum hemen donecekAklım dışarıda Elim telefonda Kalbim sende

Kalp kırmak o kadar kolay ki bir hata yaparsın hemen kırılır peki ya o kırılan kalbi duzeltmek kırmak kadar kolay mıdır

Guneşin doğduğu da bir gercek battığı da Kalbimin attığı da bir gercek gunun bittiği de Ne cıkar tum gercekleri saysak tek tek Seni seviyorum işte o en buyuk gercek

Seni bir opsem iki kıskanır iki opsem uc alınır dort opsem beşin aklı kalır Benimle tum sayıları denemeye varmısın?

Ben seni unutmak icin sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil
Guneşin cıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Bir yudum zehir olsan biran bile duşunmeden seni icerdim sırf seninle bir olmak ve seni icimde hissetmek icin

Ben sana uzaktan bakmayı ben seni uzaktan sevmeyi ben sen bilmeden seni yaşamayı sevdim bitanem

Karanlık gecede onemli değildir yıldızları gormek Gunduzleri yıldızları gormek marifet aşık olmak onemli değil bir omur boyu sevebilmek marifet

Bir gun sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim duşeneyim diyeertesi gun gordum onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdırapdır diye

Sen ne bicim aşıksın sevdiğine seviyorum bile diyemeyen sen ne bicim aşıksın sevdiğine değer vermeyen nasıl aşıksın be sen nasıl aşıksın

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şuphe et cunku aşk sessiz sevgi dilsizdir

Senden o kadar nefret ediyorum ki ama o kadarda seviyorum artık unutacağım seni sen de unut beni biricik nefretim

Bazi ruyalar digerlerinden cok uzun surer Bazilari da cok cok guzel Benim en uzun ve en guzel ruyam su an bu mesaji okuyor

Al hadi hanceri eline vur hadi sırtıma acıma canım nasıl olsa kahpelik son modaa !!!

Mesajı okuduktan sonra elini kalbine koy guleceksin Sana ruhumu yolluyorum birazdan opuleceksin

Hic başlamaması gereken bir aşktı bu zaten Yasaklarla başlayıp yasaklarla biten Artık sevmek yok donmek yok Seni yeniden sevmesini bildiğim gibi unutmasınıda bilirim

Dunyanı tersine dondureceğim senide canından bezdireceğim yaktığın ateşi sondureceğim hesabım bitmedi daha seninle

Yarı dalgalı olmamalı denizYa tam durulmalıya da tam kudurmalıYarı umit vermemeli sevgiliyeYa değer vererek sevmeliya da cekip gitmeli

Balıkların aşkını bilirmisin dokunamazlar ama yureklerinde hissederler sevgiyi bende sana dokunamıyorum ama yureğimdesin BİTANESİ

Kanayıp ne kadar tutabilirsin gul uğruna dikeni

Ben sana SEVMEYİoğretemedimSende bana UNUTMAYIoğretemedin

yurєğiмdє goмduм sєиi soкup αтмαк мuмкuи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα ruyαℓαrıи yєтєr bαиα

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Hayat bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru benimkisiydi once sev sonra unut dediler sevmişim unutamıyorum

Şimdi uzaklardasın benimle değil ben ise yalnızım seninle değil adın kalbimde dilimde değil seni cok seviyorum elimde değil!

Hicbir kız bir erkeğe boyun eğmez hic bir erkek bir damla goz yaşına değmez

Sana o kadar kırgınım ki seni bin parcaya bolsem yetmez Ama kaybolacak bir parcanada gonlum elvermez

Gun gelir aklına duşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte OLDURDUGUN GUNU HATIRLA

Üst Alt