Son Konu

Kısa Duygusal Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Duygusal Sozler Kısa Duygusal Sozler

Duygusalmısınız ve duygusal sozlerden hoşlanırmısınız tam size gore harika sozler Duygusal kısa guzel sozleri cok beğeneceksinizDuygularınızı mutluluğunuzunu ve huznunuzu sevdiklerinizle bu guzel sozler vasıtasıyla paylaşabilirsiniz

ALT :wwwupluploadsduygusalsozler78619duygusalsozler78619ALT

Yine Sonu Gelmiyecek Bir Gece Yine Sensiz gecicek bir gun Ama Unutmaki Sensiz Gecen Zamanda Bile Seni Sevmeyi oğrendim Bebeğim

Gozlerin Nehir,Kirpiklerin Kopru Olsun,Ben Tam Uzerinden Gecerken İpler Kopsun,Dustuğum O Yer dudakların olsun aşkım

Yalnızlık gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal Caresizlerin,Yağmur sokakların, Tebessum dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem…

Gul bahcesinde gecsede omrum, inan ustune gul koklamam gulum , seni koklamak olsada olum, uğrunda olmeye deger gulum

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gozlerinin daldığı yerdeyim…

ALT :wwwupluploadsduygusalsozler114826duygusalsozler114826ALT

Aşkımı Bilmez Kimse Senden Başka Senide Kimse biLmez Benden Başka Bu Aşk Hayatımda Seni Tanıdım hayat Başladı Yanında Seninle Son Bulur Ancak Bu Ruya…

Guller guzeldir Dikeni Olmasa, Kokusu yeter her Aşığa, Sen benim Biricik Gulumsun Dikenin Batsada Kokluyacağım Son Gulsun

ALT :wwwupluploadsduygusalsozler39074duygusalsozler39074ALT

Aşk 1 Kelime ile Anlatılsa Seni Gosteririm Cumle Alemi Alıp karşıma…

Ağlamak aşkın kuralıysa gulmek bana yakışmaz sana Kor Kutuk Aşık Olmuşken Gozlerimde Ne yaş Diner Albimde ne Sozler Biter Birtanem

ALT :wwwupluploadsduygusalsozler90033duygusalsozler90033ALT

Ben seni dun sevmedim, cunku dun bitti Ben seni bugun sevmedim cunku bugun bitecek Ben seni yarın sevdim cunku yarınlar hic bitmeyecek…

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiginde o bir damla serinligi biriyle paylaşmak istediginde yonunu ruzgara don yeter Cunku ben o ruzgardayım…

Sen elimden tutunca, deniz basardı icimi Sen elimden tutunca, yuregim yeşil yosunlara takılıp gunlerce dip akıntılarının peeşisıra gitmek isterdim

Üst Alt