Son Konu

Kısa Sevgisizlikle İlgili Sözler

Welcome! You have been invited by Alimetim to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa Sevgisizlikle İlgili Sözler Sevgisizlik Sözlerİ Kısa Sevgisizlikle İlgili Sözler Hiç kimse sevgisiz kalmaz diyor ve sizlere bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine sevgisizilki ile ilgili kısa sözleri aktarıyoruz Melek'ler 1549104092 1549104092 kisasevgisizlikleilgilisozler5c5e04e52fkisasevgisizlikleilgilisozler5c5e04e52f kisasevgisizlikleilgilisozler5c5e04e52f Sevgisizlikle İlgili Sözler Ne dek Zor Olsada Bu Sevginin Bitmesi Başroldeydin Ben iSe Senin için Sadece Bir Figürandım Sevgisizlikle iLgili Sözlerimin Sahibi Sen OrtakLarın iSe ihanetlerin Bunları Unutma Sevgisiz Kalsada Yüreğim Onursuz Kalmaz Gururum Kim ne derse desin sana lâyık Yok bu Yürek Senin Gibi Sevgi Düşmanına ben Fazlayım Edinmek istediğin gibi görün kendini kasma gülüm, sevgisizlik içinde beni bunaltma gülüm Sesini Duymayı Elini Tutmayı Sevgisiz Kalbime Sevgi ışığı OLmanı ÖZLEDİM!!! Bırakıp Gitme Ellerimi Sevginden Yoksunluk Beni SensizLik tek Korkum Sevgisizlik içinde kaldığımda Sana Armağan ettiğim Şarkıları Açtım, Hemen Tarumar Olmuş Gönlüm Laf Dinlemiyor Ne Uzaklıklar Bitirir Beni Ne gecenin yaLnızlığı Yalnızca hayatta Sensiz Ve Senin Sevgiden Habersiz Kalmak Bitirir beni Senin Sesini Duydum Ya gülüm Hayata BaşLadım Sevgisiz Vazgeçme Beni Gülüm hayatla Aramı Bozma Gülüm Ne güzelleri terk etti kalbim Sırf Senin için Derhal Değersiz Kalbim Sevgisiz Kaldı Senin için acımasız Sevgisizliğe Boyun Egiceğimi Hiç Düşünmemiştim Seni Tanıyana Denk Sensizlik Sonum Olsada Sevgisizlik Olmucak Bunu Anla! Sen Beni üzsende ben Yeniden Sevecem Sen Çekip Gitsende Bu Sevgisiz Kalbim yine Seni Sevicek Kuru Güürültülerin Arasında kaybolmuş Bir SevgisizLik Abidesiyim Sevgisizlik Bitirdi Ben hayatta Kalmak için Sebebim değil Bundan Böyle Seni Okadar çok Sevdimki Gülüm Şu Anda SevgisizliKler içinde Savaşıyorum Kalbimle Sevginle Mutlu OLan Kalbim Şimdi SevgisizlikLer içinde Derbeder Oldu  

Üst Alt