Son Konu

Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler Düşündürücü Mesajlar Kısa Düşündürücü Mesajlar En Hoş Düşündürücü Mesajlar Sevgili melekler, bu bölümümüzde sizlerle en son paylaştığımız sıradan kısa mesaj sözleri ardındaki bu konumuzda da kısa düşündürücü mesajlar ile karşınızdayız Karşınızdakine bir şeyler açıklamak istiyor ve bunu azıcık dolaylı yoldam açıklamak istiyorsanız düşündürücü mesajlar bütün size kadar Buyrun 1549101392 1549101392 kisaveozdusundurucumesajlarvesozler5c5569543ada1kisaveozdusundurucumesajlarvesozler5c5569543ada1 kisaveozdusundurucumesajlarvesozler5c5569543ada1 Düşünmeyi bilmeyen sevmeyi, inanmayı bilmez; düşünemeyen ışıksız kalır, baksa da göremez, dinlese de duymaz, okusa da anlamaz Keşfetmek herkesin gördüğünü görüp, düşünmediğini düşünmektir Seven unutmaz, unutan sevmemiştir, sevipte unutmuşsa sevmesini bilmemiştir Güller sola bilir yapraklar döküle bilir, seni cümbür cemaat unuta bilir ama ben asla Yaptığın iyilikleri içinde tutma bırak başkalrı bu iyilikleri görsün Ben Aşkım için çekmişim bu fedakarlığı derhal bu gidişlerin sebebpsiz çekişlerin neden? Sana sevgi Sözleri Söylerken mutluluğa bir kaç adım kalmışken bu aciz ufak nefretleri söylemek hoşuna mı gidiyor gözlerime bakıp? Seni Ben Gözlerimle Yok kalbimle Sevdim Sen Bunu Hak ettinmi Hiç Sordunmu kendine? Ben Hayatı Manâsız Duvarlar Arasında Değil Sana beslediğim Duygularla Yaşıyorum Hiç Bunu Düşündün mü? Sana Düşündürücü Sorular değil Herzaman Aydınlatıcı Cevaplar Olmak istedim hayatında Fakat Sen Hep kaçtın Yanıt vereceğim o güzel anlarda Şimdi Bana Neden Diye Sorma Ben bir sorun yok ben hayatıma yanıt almak istiyorum ben nedenleri yok sebepsiz gidişleri öğrenmek istiyorum Hayattaki Acılar Bir Şekilde teseli Edilir, Ya bana Söylediğin Sözler Sence teselli Edilcek Sözlermi? Rahatsız Oluyorsan Hayatımdan Vururum Kendimi Durmam Bir An yeterki Bana inan Seni Seviyorum Hiç bir vakit sana karşı soğuk olmadı bu can daima uzatılmış dakikaları oynadın benimle fiilen sen benim hayatımla oynadın beni düşüncelere bıraktın Hayatta Yapmış Olduğum Hataların Anısını ağlayarak çekiyorum, peki sen ağlayarak hiç bu anıları çektinmi benim gibi sevdin mi? Seni Kalbimin içinde Aşk ve Sevgi ile besledim peki sen bundan bihaber miydin? Bugün Hayatı ve Seni Kıyasladım Acaba Hangisi Daha Sıcak Diye Düşündüm hayat Ağır Basıyor duygularıma Sen Sadece Düşüncemde Kalmış Bir Alışkanlık Olmuşsun Gitmek istiyorsan hayatımdan neden? diye sormam! gidiceksen hayatımdan haberizce git sorularınla vazgeçme beni Nasıl seviyorsam seni duygularımı o şekilde Teftiş etmesini bilirim sen benim için nesin sordunmu kendine bunu? Uçsuz Bucaksız Sevgilerin sadece 1 adımlık insanı olmuşsun Sen Kendini Düşünen Sorumsuz Duygularının Mahkumu olmuş Bir insansın Nedenleri Kendinde Aramalısın  

Üst Alt