Son Konu

Kız Arkadaş mı ? İdealler mi ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar Ilk Olarak açmış olduğum konuya antre yaptığınız için teşekkür ediyorum ve hemen anlatmaya başlıyorum ;

Liseyi bu sene bitiriyorum Bugüne kadar sürükleyici anlamda 3 kız arkadaşım oldu Fakat bunun 2'si uzakta ilişkiydi Biri yakın bi aile dostumuzun kızı birbirimizi sevgili olmadan önce fiilen de görmüştük 2 de facebooktan tanışmıştık Lakin bu 3 ilişkide sürmedi Sebebi ise birinde aslında sevilmediğimi öğrendim Bir diğerinde eski sevgilisini unutamadığını öğrendim Diğerinde de aldatıldım

Tüm bunları yaşadıktan sonra az da olsa güvenim sarsıldı ve şu lahza derslerime odaklanmam gerektiğini düşünüyorum ve üniversite bitimine dek istediğim bölümle ilgili ekstra belgeler alarak yani bütün zamanımı yapacağım işi için geliştirmeye yarmak istiyorum Kısacası ideallerimi ön planda yakalamak istiyorum Sizce Uzun bir süre izaç çağına değin böyle devam edersem ilerde bayanlar ile sohbet etme yada nasıl desem aşık olamama gibi sorunlarla karşılaşabilir miyim yada güvensizlik ile ilgili ? Yada düşüncelerim içten mu sizce ?

Umarım Sorunumu tam anlamıyla anlatabilmişimdir Çoktan yorumlarınız için teşekkürler

Üst Alt