Son Konu

Kız arkadaşım beni görür görmez kaçıyor neden olabilir?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar sınıfımda güzel bir kız var1 yıldır benzer sınıftayız , yaz tatilinde çıkma önerge ettim kız kabul ettiBende fazla zamandır bu teklifi bekliyordum dediAradan 2 gün geçti kız seni sevmiyorum dediBen seni seviyorum ve bırakamam arkadaş olarak kalalım dedim ben seni dost olarakda sildim dediKıza teklifimi kabul edip daha sonra niçin vazgeçtiğini söylersen peşini bırakıcağıma laf veriyorum dedimKız dost olabiliriz dediKabul ettim ve 2 gündür arkadaşızKızla yalnızca msnede konuşabiliyorumÇok derdi var istediği mesleği olamıyormuş babası Konya'ya liseye yollamıyormuşKafayı yemek yemek üzereyim dedi bende aynı durumda olduğumu söyledimKız manalı anlamlı konuşuyor hergün bisikletle evlerinin önünden geçiyorum evlenince kocamla benimde bisikletim olacak senin gibi gezicem onunla felan diyorBu sabahtan 2 defa kızın evinin önünden aşmak zorunda kaldım kız bisikletle geziyodu birinde yüzünü çevirdi köşede durdu diyerinde caminin içine girdi köşeye saklandım ben geçince kız geri çıktıBende az önce msneden biz burda adam mı yiyoruzda kaçıyorsun yazdımAcaba kız beni görünce neden konuşmayıp kaçıyorLütfen yardım edin abiler ablalar çok aşığım

Üst Alt