Son Konu

kız öğretmen ile erkek öğrenci aşkı(itiraf)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
herkese meraba ben 17 yasımda anadolu lisesi sayısal bölümü okuyan bir erkek öğrenciyim
henüz yeteri olgunluğa erişmemiş olsam da kendimi yaşıtlarımdan öbür görmekteyim
açıklama yapmak istediğim şey ben 23 yaşındaki matematik öğretmenimle 3 aylık bi ilişki yaşadım
ben herşeyi en her tarafta anlatıyım sizler de dilerseniz okuyun ve olumlu negatif her türlü
yorumlarınıza açığım 10sınıfın sonlarına doğru bir dershaneye tescil oldum son bir ay
derslere girdim birincil ders matematikti kapı açıldı ve içeri 'O' girdi AY GÖZLÜM , YAŞAM
dediğim , herşeyim ilk görüşte aşk derler ya böylece oldum benzeri ama sonradan düşündüm oysa
yalnızca bir heves olsa lüzum bu duygu fazla orjinal bi insandı ve ben orjinalliğe özel
olan herşeye fazla tartma veren biriyimdir sonradan öğrendim ama dershanenin neşe
kaynağıymış çok devingen fazla fakat bir böylece da olgun bi kişilik her öğrenciye yaş
gözetmeksizin arkadaşı gibi yaklaştığını gördüm herkese olduğu gibi bana da aynı tavrı
sergilemeye başladı ben başlıca soğuk görünümlü konuşmayı çok sevmeyen lakin kafama
uyan insanlarla sohbet etmekten ve yerli yerinde eğlenmeyi kendine tatmin edici görebilen fazla
fazla arkadaşı bulunmayan bir insanım ilk başlarda herkese olduğu gibi ona karşısında da
soğuk tarafımı gösterdim bu benim için tanıma süreci gibi birşeydir daha sonra ona karşısında
ısınmaya başladım özel sohbet etmeye başladık fakat hala ona karşısında birincil gördüğümde
duyduğum duygunun varlığının gerçelliğinden belirlenmiş değilim araya yaz tatili girdi benim
bu 3 ay boyunca 3 öbür ilişkim oldu fakat hiçbirnde aradığım mutluluğu bulamadım zaten
soğuk kişiliğim nedeniyle ilişkilerim genelde her zaman 2 hafta sürmüştür tatil bitti ve
dershanede hızlandırma başladı birbirimizi 3 aydır görmemiş olsak da aramızda olağanüstü
bir sıcaklık vardı tatil dönüşü birbirimizi birincil görüşümüzde ben dershaneden çıkmadan
önce 1 saat filan bi sohbet ettik ve kapıya değin beni uğurladı kapıda seni çok özlemişim
dedim ondan da aynı tepkiyi aldım lakin aramızda öğretmen öğrenciden çok bi arkadaş ilişkisi
olduğu inkar edilemezdi ve belirlenmiş gibiydi benzer gün için beni konsere misafir etme etti benden
telefon bekle dedi lakin birdaha bana dönmedi o gün fazla üzülmüştüm çok fazla uçtum dedim
kendi kendime ertesi gün aramamasının sebebini sordum kızkardeşinin evden kaçtığını söledi
güç günler geçirdiğini anlattı bu durum bizim dönüm noktamız olmuştu doğrusu bundan böyle bütün
herşeyini benle paylaşmaya başladı tüm sıkıntılarında yanında olan ilk insan bendim her zaman
2 3 kere tavla sözü almış olsam da her seferinde beni ekmişti ve artık bi sevgili edasında
ona beni aralıksız ekmesi yüzünden söylev koydum ve hüzünlü bi ayrılığın arkasından tam 2 ay dershanede bile
yüzümüze bakmadık konusmadık 2 ay daha sonra dersimize girmeye başladı ve ders çıkışı biraz
konuşabilir miyiz diye sordu ben de bitmiş dedim boş bir sınıfa girdik napıyosun dedi
iyiyim sen dedim gerisinde alışılmış bi cevapla ben de iyiyim dedi ilk adımı ben attım ve
neden böyle olduk dedim benim yanımda olmadın beni anlamadın hiç dedi derdimi paylaşmadın
ve kaçmayı seçim ettin dedi ben senin yanına olmak istedim fakat sen beni her zaman ektin dedim
ona orta yolu bulduk bi şekilde barışmaya karar verdik aleyhinde banal kalktı yanıma oturdu
yanağıma o kadar hoş bi öpücük kondurdu fakat ardındaki fazla samimi ve sıcak bi öpücük
olduğunu buna inanmamı söledi bana ben de onu öptüm sınıftan çıktık ve beni uğurlarken
yarın yemeğe çıkalım mı diye sordum tamam yarın dershane çıkışı beni alabilirsin dedi
çok mutluydum çok ilginç duygular içindeydim lakin hala aşk olduğundan kesin değildim
ertesi akşam onu yemeğe götürdüm birbirimizsiz geçen 2 ayımızda neler yaptığımızı
anlattık birbirimize ve ben daha pozitif sensiz yaşamayı düşündükçe çok üzülüyorum dedim
tam o an sağ gözümden bir damla aktı inanamadı benim gibi bir insanın duygulanıp ağlaması
onu çok şaşırttı elimi tut dedi sımsıkı tuttum bana sıkıştığını ancak iç çamaşırının çıtçıtlı
olması nedeniyle lavobaya gitmeye üşendiğini söledi sizin şuan yaptığınız gibi şaşırdım
ve güldüm bana sen fazla farklısın benim için ben bu sölediğim şeyi hiç kimseyle paylaşamam
fakat sana anlatabildim dedi baştan çok şaşırmıştım ve lavobo önerge ettim ben yüzümü yıkadım
o da işini gördü hesabı ödiyip çıktık sahile dürüst yürürken telefonu çaldı arayan kişiyle
telefonu sol eliyle tutup konuşuyordu ve bütün o anda sağ eliyle sol elimi kavradı içimden
çok acayip şeyler geçiyordu biz napıyoruz dedim içimden onun da öyle olduğunu hissediyordum
sahildeki diğer banklara göre şekli öbür olan bi bank vardı bütün köşede o banka oturduk
ve göbeğimden elleriyle beni sardı sol kolumu omzuna attım ve başını göğsüme yasladı bana
biz napıyoruz diye sordu o anda ağzımdan çıkan tek sözcük AŞIĞIZ çağırmak oldu peki napıcaz
dediğinde benden BİLMİYORUM cevabını aldı sessizlik bürümüştü bizi sahilden kalkıp
durağa içten yürümeye başladık tam o anda bana şuan şok olucağınız şeyi hatırlattı 5
yıllık bi ilişkisi vardı bu tamamen aklımdan çıkmıştı bi lahza duraksadım aynı anda ona
bunu yapamayız dedik doğrusu farklı gibilerdi yani konusmuyolardı bana defalarca ona aşık olmadığını
kendisini mutsuz ettiğini sölüyordu kendimizi böyle avutuyorduk gece bitti ertesi gün
çok değişikti güya yeni bir hayata başlamış gibiydim onunla
mükemmel kısa lakin süper bi 1buçuk ay geçirdim yeri geldi acı verdi yeri geldi çok mutlu
etti artık kendimden geçmiştim 1 ay sonunda ilişkimizi anneme itiraf etmek zorunda kaldım
çünkü bana anladığını söledi ve korkutma etti onu meb'e şikayet etmekle ayrılık mesajı attım
2 hafta bambaşka kaldık giderken hiç acı çekmedim hatta hayatıma bi kız bile girdi lakin bi gün
yani bizim birincil çıktığımız gün ayın 26sı gelmişti onu birincil ayımızda götürdüğüm kafeye davet
ettim 'O' o gün çok yakın bi arkadasının nişanına gitmektense bütün gecesini benle geçirmeyi
kabul etti bu 2 hafta boyunca nekadar acı çektiğini anlattı ve dershanede tüm idareye
bana karşı olan duygularından bahsettiğini ve siciline geçip geçmiceğinin umrunda olmadığını
söledi fazla şaşırdım benim için bunu yapmış birine arkamı dönemezdim ve kız arkadaşımdan ayrıldım
ona nekadar büyük adaletsizlik ettiğimi biliyorum onun da bana nekadar asık olduğunu sonra
anladım biz öğretmenle ilişkimize 2 ay daha devam ettik sırası gelmişken annem son 1 ayda ilişkimizin
baştan farkına vardı ve ben bu sefer hiç korkmadan söledim ve busefer doğrusu çok
kararlıydım annemi karşıma aldım eğer 'O'na hasar verirsen beni kaybedersin dedim onun
gibi anaç ve hissi bi kadına bunu sölemek çok zordu fakat çok aşıktım hiç kimse bunu
anlayamaz fiilen ben bunu halen farkında olan değildim ama böle yerine getirmek geliyodu içimden
benim soğuk ve ağır tavırlarım bundan böyle hiç hoşuna gitmemeye baslamıstı ve hareketlerinde
çeşitlilik sezmeye başladım 5 senelik sevgilisinin onu istemeye geldiğini ailesinin vermedğini
lakin kendisini kaçıracağını söledi bana garipsedim ve bana sence onunla evlenemeli miyim
diye sordu şok oldum sonra lakin içimde ona aleyhinde hiç heyecan kalmamış nası olabilir
ki olmaz heralde dedi bana hayatımdan çıkmasını söledim belirlenmiş misin dedi bana ve ben tekrar
ona geri döndüm bırakamıyodum âmâ olmustum delicesine ve artık hareketleri adamakıllı değişmişti
bana deli gibi aşık olduğunu söleyen kızın yerinde o olmasa da olur düşüncesini benimsemiş
umursamaz bi kız vardı bundan böyle ben hiç ayrılamayız biz kopamayız diye düşünürken kuzeninin
dün onunla konuştuk ve sana karşı duyguları adamakıllı bitmiş demesiyle hayatım karardı resmen
seni fazla uyarmıs lakin sen hala souk tavrında ısrar etmişsin dedi bana beni bu halimle seven
bu halim uğruna sicilini bile yakmaya hazırlanmış o kız artık beni sevmiyordu işin kötüsü bundan böyle
ben körkütük aşıktım resmen diri bir bedende ölü bir ruhtum ve onun uğrunda annemi karşıma aldım lakin onun bundan haberi bile yoktu bana hiç bişey sölemiyor hiç
bir şey anlatmıyordu 1 hafta onu hiç görmedim ve ömür boyu bu aşkla yasıyıp ölüceğimi
düşünüyodum ki 1 hafta daha sonra dersaneye gittim sadece onu uzaktan görmek için yolun aleyhinde
tarafında ona gözükmeden beklıyordum bütün 3 saat soğukta onun dershaneden çıkmasını bekledim
özürlü bir öğrenciyle çıktı dershaneden metroya indi onunla ben her hâlükarda metroyla gidicek
evine diye düşünüp peşinde metroya gittim lakin o geri döndü yolda karşılaştık gözgöze
geldik ama o beni görmezden gelerek yanımdan çekip gitti nolmuştu o iyilik meleğine
noldu da bana böyle düşman kesildi gerisinde gittim beni görmedin mi dedim dalga geçer
gibi gördüüüm dedi ve elindeki cips paketini uzattı hiç birşey sölemeden yanından uzaklaştım
eve gittim ve içimde okadar büyük bi korku oluşmuş oysa anında onunla farklı kaldığımızda beraber
olduğum kız arkadasıma mesaj attım benzer hatayı yapmıcaktım busefer tek isteğim çıkış yoluydu
o herşeyi unutup beni kabul etti fazla sasırdım beni beklediğini söledi 1 bucuk ay beni bunu
yaptığım halde beklediğini söyledi işte onun beni nekadar fazla sevdiğini böyle anladım
bir sorun var benim öğretmene karşı duygularım hala devam ediyo bundan fazla utanıyorum kız
arkadasımı fazla seviyorum beni fazla heycanlandırıyo mutlu ediyo bi insan acı çektirmeden
sadece mutluluk veriyo fakat ona aşık değilim ben malesef oysa içimdeki askı nefrete dönüştüremiyorum
bana yaptığına rağmen ona hala köpek gibi aşığım onun ne yaptığını iyi anlamak istiyorum onun
5 senelik sevgilisiyle barıstığını ve baştan beraber olduklarını öğrendim konduramıyorum
beni bu dek çok sevmiş deli gibi aşık olduğunu sölemiş bu kız şu anda bana hiç birşey
hissetmeyip eski sevgilisini sevmesi beni çılgın ediyor biz onunla çoğu ilki yaşamıştık 5 yıl beraber olduğu seviglisiyle 3 yıl sonra sadece birkez öpüşen o kız benimle ilk ayımızda öpüşmüştü ilk cinsel deneyimimizi beraber yasadık ilk hakiki aşkı birbirimizde tattık bunları o da sölüyodu onu hala kıskanıyorum fakat bi andan da
dehşet ediyorum ve tekrar bi yandan da kız arkadasımı fazla seviyor ona layık veriyorum
onu hiç bırakmıcağımı biliyorum ama utanıyorum ve üzülüyorum 'O'na aşkımın bitmediğini
kendime söliyemiyorum itiraf edemiyorum bunu size yalnızca paylaşmak amaçlı yakınlarıma
anlatamadığım bu durumu tanımadığım insanlarla paylaşmak için yazdım psikolojik
bi istemsiz hareket sanırım bu yaptığım umarım beni biraz olsun anlarsınız duygularımı biraz olsun
anlıyabilirsiniz pskolojide bizim ilişkimiz enses ilişki diye geçiyor lakin engel olamıyorum
bu duyguya birincil kere hissediyorum aşık olduğumu ilk defa ayrıldığım bi kızı unutamıyorum onun uğruna acı çekiyorum bu acıyı büyük ölçüde kız arkadasım dindiriyor onun sevgisiyle yasıyorum
kendimi iflah olmıcak bir çılgın bir çılgın olarak nitelendiriyorum okuyan , beni anlayan ,
olumlu olumsuz yorum yapan herkese teşekkür ederim saygılarımla

Üst Alt