Son Konu

Kız Tavlama Sanatı-4 Cafe Ortamı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tüm bunları uyguladıktan daha sonra olayın kirli kısmına gelmiş bulunuyoruzCafe'ye gittinizKapıyı açın önce kız geçsin!Sonra yerinde bir yer bulup oturunKızla havadan sudan ilk muhabbeti yapınBu sırada garson şimdiden gelmiş olacakSize büyük ihtimalle Anabritanika ansiklopedisi gibi birer mönü vereceklerBu stil cafelerde en uyuz konu ne alacam lan ben derhal?sorusudurBunuda açıklıyorum!Sakın kıza hava atıcam diye bilmediğiniz bir şey ısmarlamayın!Mesela Guatemela Kahvesi diye bir şey gördün ve onu istedin diyelimDirek babalara gelirsin!Çünkü bu kahve filtre kahvedir ve özel bir makinayla birlikte masaya kazanç O makinaya 5 dakika sonradan basıp kahveni fincana koyarsınLakin eğer birazcık pozitif basarsan makina fışkırırBuda kızın sizi terketmesi için yeterli bir niçinNeymiş bilmediğimiz şeyleri söylemiyormuşuz Keza erkekler göre yapılan en büyük aptallıklardan biride kız bir şey istedikten daha sonra AynısındandemektirSakın böyle bir şeye kalkışmayınSiz en iyisi menüyü uzun uzun inceledikten daha sonra dere içmek istediğinizi söyleyin!Garson Ne çayı?diye sorarsa Rize çayıdiyin bu keza kızı güldürür hemde Rize çayı çok güzel bir çaydırNiye içeceklerden bahsettiğimizi de açıklıyayımBu tarz cafe'ler harika pahalıdırYani henüz söylediğiniz çay bile sizi finalsal açıdan göçertirO yüzden başka bir şeye özenmeyinEfendi gibi için çayınızı! Siparişinizi verdiniz,sıra geldi konuşulacak konularaÖncelikle konuşurken sürekli gözlerinin içine bakın!Ve sakın masadaki bir şeyle oynamayınİlk bir kaç dakika geyik yapın,okuldan,derslerden bahdedin! Daha Sonra da o gün neden orada olduğunuzu kıza açıklayınYani ondan ne kadar çok hoşlandığınızdan falan bahsedin Ama sakın Bu sırada geyiğe vermeyinKız en geç bu dakikalarda sizin ondan önce kaç kızla çıktığınızı soracaktırHiç hemencecik 1516diyinKız zaten bu eski ilişkileri bızıklamaz lakin olaki sorarsa ikinci kuralımızı uygulayıp uydurunDiyoruz olm salak bunlar,kesinlikle uydurduğunuzu düşünmeyeceklerdirLakin mesela tutup ta kıza gerçeği söylerseniz,yani birincil çıktığınız kızın o olduğunu öğrenirse direk olarak sizi terkederKızlar acemi erkekleri hiç sevmezO yüzden siz beni dinleyin ve uydurun Kızla birincil buluşmanızda aşağıdakine benzer bir tavır yapın İnan her lahza,seni düşünüyorum,o güzel gözlerini düşünükçe tarifi imkansız bir kolaylık doluyor içime,hele gülüşün değil mu ; karanlık gecelerin soğuk rüzgarlarında donmaktan koruyabilecek tek ateş misali ısıtıyor içimiBirden hayatım değişti, inan senden önce bu değin artı ilişkim olmasına karşın hiç kimseyi bu dek sevmedimNe olur sen son olDiğerleri gibi ihanet etme bu büyük sevgime Bunu uydurabilme kabiliyetinize tarafından arttırınKızın gözlerinin içinin parladığının ve kademeli olarak size daha yakın davranmaya başladığının farkına varacaksınız Bu hitabe kızın sizi aklından çıkaramamasını sağlayacak olan bir bilinçaltı komutudurDenenmiş ve sonuçlarda herhangi bir aksaklığa rastlanmamıştırYalnız bu hitabe kızın sizi maksimum iki gün düşünmesini sağlar,sonra kız bunların hepsini unutur (salakların beyin kapasitesi biz erkekler gibi yıllar önce olan bir konuşmayı bile hatırlayacak dek geniş değildir) Bu yüzden konuşmanın 2 günde bir tekrarlanması ilişkinin geleceği açısından fazla önemlidir Baya bir konuşup kızın eve gidince de sizi düşünmesini sağladıktan daha sonra artık cafeden bölünme vakti gelmiştirİşte olayın en kirli tarafı!Nasıl hesap istiyceksin? Garsonu masaya çağırıp hain sesle Hesabı alabirmiyim?diyinKız milleti hesap gelince hemen atlar Ben veriyim diyeSakın bunu ciddiye almayınKesin trip yapıyordurKız milleti gittiğiniz her yere hesabı sizin ödeyeceğinizi düşünerek giderLakin hesap geldiğinde ezilmemek içinde Ben veriyimtribine girerler Bunun her zaman trip için yapıldığını sakın unutmayınHesabı özellikle ilk seferde mutlaka siz ödeyinKız elbette itiraz edecektir,bu durumda da ,eğer kız fazla ısrar ederse Bir dahaki sefere sen ödersindiyip konuyu kapatın

Üst Alt