Son Konu

Kız tavlama sanatı(Son Yayınlama)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar aşağıdaki yazanlar bana ait değildir işinize yarıyacağını umdum ve burada sizlerle paylaşıyorum rep verirseniz sevinirim bide bu rep ne işe yarıyo birisi anlatırsa iyi olur kanımca

KIZI ETKILEME

Bir kızı etkilemek için hepimiz çok değişik çarelere başvurmuş çoğumuz başarılı olmuş, bir çoğumuzda başarılı olduğunu zannetmiştir acilen aranızda bıyıklarını burarak kızı etkileyebileceğine inanan arkadaşlar varsa hemencecik siteyi terketsinler: ))) Böyle bişey tabiki muhtemel yok Kızları etkilemek için kullanılabilecek teknikler iki ana kategoriye ayrılır Birincisi Araba, gösteriş gibi maddi yönlere dayanan şeylerdir Bunu her kız inkar eder fakat aslında 2001 Model Lambırcini Diyablo'ya hangi kız hayır diyebilir? Böle manyak bir arabanız varsa niye bu sitedesiniz? Bizi asıl ilgilendiren kızın üstünde bırakacağımız manevi etkidir fakat ikinci ve üstünde duracağımız kategori budur Acilen ben size Gidin 2001 Model Lambırcini Diyablo alın, kız vermezse ben gelip sana verecem!diye bir öneride bulunamam Çok saçma olur : )))) Ben dediğim gibi onları asgari bu değin fiyatı yüksek bir otomobil kadar etkileyebilecek yöntemlerden bahsedicem

Kızları en çok etkileyen şey, nedendir agnostik, marjinal erkeklerdir Yani herkesten ayrı olmalısınız Farkınızı her kız farketmeli Bu birinci kaide Bunu öbür giyinerek yapmanız mümkünse de bu şekilde katiyen kızın gözünde çok karizmatik olamazsınız Kızlar sürekli konuşan, herşey hakkında fikri olan, erkeklerden hoşlanırlar Psikoloji ve Felsefe ile ilgileniyor olmanız doğrusu fazla kayda değer bir koz olacaktır bunların karşınında Tabiki oturup tonlarca kitap okuycak değilsiniz Bunu da uydurarak yapıcaz Onları etkileyecek bütün bilgileri, kızın yanınızda susmamanızı sağlayacak herşeyi bu sitenin satır aralarında göreceksiniz Yani yazıları okurken zaten sizi ardına kadar eğitiyoruz Demekki ikinci kuralımız uydurmakmışUydururken korkmanıza lüzum yok çünkü uyduracağınız herşey aslına yerinde gözükeceğinden hepsine inanacaklar Son olarak kızlar kendilerini güldüren, eğlendiren erkeklerden hoşlanırlar Üçüncü kuralımız kızıgüldürmekmiş aramak ama! Bu konuda da telaşa lüzum yok Bu siteyi bitirdikten sonradan espri anlayışınızın baya bir gelişeceğinden eminim Derhal derslere başlayabiliriz sanırım Bu üç kuralı, özelliklede ikinci kuralımız olan uydurmayı, kuşkusuz aklınızdan çıkarmayın Bunlar her çeşitlilik kızı tavlarken işinize yarayacak tekniklerdir Önce kendinize kızların tanıyacağı bir yön seçin Yani nasıl bir erkek olacaksınız kızların gözünde? Çok romantik? Fazla duygulu? Fazla gözü kara? Fazla akıllı? Hayır! Hepsini ansızın içeren bir erkek imajı yaratmadıkça kız tavlayamazsınız Daha doğrusu her kızı tavlayamazsınız! Bunu aklınıza sokun Kızları en fazla etkileyen şey sizin zannettiğiniz gibi YAKIŞIKLILIK yok karizmadır Bir kızın sizi etkilemek için kullanabileceği tek şey güzelliğidir Lakin sizin beyniniz var (Var di mi?: )))) Bir kızla olan ilişkinizde aklınızdan çıkarmamanız gereken en kayda değer şey onun gerizekalı bir yaratık olduğudur Bunu unutmadığınız sürece hiçbir kız size hayır diyemez Lakin sen beyninin fişini çekip Ben hayatta tavlayamam bu kızıdiye düşünürsen doğal olarak tavlayamazsın Önce kendinize güvenin Erkeklerin bir çoğunda (ancak ben dahil: )))) ) Ulan ben yakışıklı değilim!kompleksi vardır Ama bu fazla hatalı bir us Çünkü sen bir kızla yalnızca güzelliği için beraber olursun lakin kız için senin yakışıklı olman yetmez bununla birlikte kızın üzerinde büyüleyici bir tesir bırakman gerekir Bunu da karizma dediğimiz kavram zaten kendi başına halleder Ast nasıl bir karizma sahibi olduğunuza emrindeki! Karizma konusuna bir sonraki konuda uzun uzun değinicez Ama hemen öğrenmeniz gereken diğer şeyler var Kızlar defalarca kendisini her yönden koruyup, gözleyecek, kendisini büyüleyecek, eğelendirecek bir erkeğe muhtaçtır Bir Takım kızlar gezmeye, tozmaya yada ayrı bir şeye biraz daha pozitif siklet veriyormuş gibi gözükebilir size, lakin aslında yukarıda belirttiğim şey gerçeğin ta kendisidir bunlar tek başlarına hiçbir işe yaramayan, hiç bir şey üretemeyen mahluklardır Tek işe yaradıkları yerin neresi olduğunu bildiğiniz için bu sitedesiniz : ))) Sakın AŞIK ALMAK gibi bir hataya düşmeyin Burada amacımız AŞIK OLMAK değil, tersine kız tavlayıp keyfimize görmek Bu esnada aşık olursan herşey boka sarar Hiçbir taktiği uygulayamaz duruma gelirsin Ne demiştik? Önce kızın bizden fazla daha salak bir yapıda olduğunu ve bizim ona her şekilde hükmedebileceğimizi aklımızdan çıkarmıycaz Peki sonra? Sonradan aşağıdaki devam butonuna tıklayarak nasıl karizma yapıcağımızı öğrenicez Baya kazık bir konudur Haberiniz olsun: )))

Yıllardır yaptığım araştırmalar bazı tutum kalıplarının kızlar üzerinde diğerlerinden fazla daha artı karizmatik bir tesir bıraktığını göstermiştir Kız milletinin en sevdiği şey karşı oysa erkeğin daima kendisiyle aynı şekilde düşünüyor olmasıdırKızlar entellektüel erkeklere diğerlerinden daha pozitif tartma verirlerYani bu salak kızları tavlamak için en hoş yol daha öncede belirttiğimiz gibi uydurmaktır Mesela kızların en cılız noktalarından birinin psikoloji ve felsefe olduğunu söylemiştikTavlamak istediğiniz kızla muhabbet ederken eninde sonunda bu kız size nelerden hoşlanırsın?diye bir soru soracaktırHiç tereddüt etmeden Kitap okurum,müzik dinlerim,sinemaya giderim,gezerimdiye cevap verin Göreceksiniz kız o andan itibaren sizinle daha fazla ilgilenmeye başlayacak Bu kızlar salak oldukları değin meraklıda olduklarından anında ne tarz kitaplar okuyosun?diye soracaktırDerhal bundan böyle roman okumadığınızı,uzun süredir psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi ve sadece bu konuda kitaplar okuduğunuzu üzerine basa basa söyleyin Emrindeki ki bunları fiilen hiç okumayacaksınızFakat bu salak kızların okudukları en son kitap genellikle Cin AlidirYada en iyi ihtimalle salak ötesi aşk romanları okurlarPeki siz bu durumda ne yapacaksınız?Alt ancak ikinci kuralımızı uygulayacaksınızYani uydurabildiğiniz değin uyduracaksınız Kızlar ilk önce da söylediğimiz gibi psikoloji ve felsefe lafını duyar duymaz size fazla fazla tartı vermeye başlarlar Lakin bu ilgiyi yüze katlayacak bir yöntem daha vardırBazı terimler kızlar üzerinde tahmin edebileceğinizden daha fazla etki bırakırBunlarıda açıklıyorumSöze şöyle başlayın:Diyalektik materyalizmin tarihsel gelişim sürecinde çoğu realistik ve skolastik yaklaşımla karşılaşılmıştır ve bu yaklaşımların avantgart kültür döngüsü içerisinde birçok pozitivistik akıntı doğmuşturBunları duyan kızın eve gidince sizi düşünmekten diğer hiçbir çaresi yokturDoğrusu yukarıdaki cümle hiçbir anlam içermez fakat içinde olabileceği değin çok terim vardırBurdan da şunu anlıyoruz fakat kızlar terimsel ve anlaşılmaz konuşan erkekleri karizmatik bulurlar Daha önce Entellektüel Kızları işlediğimiz konuda olduğu gibi burada da çok artı şey ezberlemeniz gerekecek Lakin inanın buna değecekUydurabildiğiniz dek uydurun lakin burada benim belirttiğim şekilde davranmazsanız kızın aleyhinde falso verme ihtimaliniz yüksekAksi taktirde kuşkusuz anlayamazlar Terimsel konuşmak kızı ne değin etkiliyorsa kızın duyması mümkün bir filozofa kesintisiz atıfta bulunup kaynak göstermekte pek etkileyecektir Kendinizi fazla aşırı bilen aşmış filozof olarak gösterdiğinizde kız size tapmaya başlar Hemencecik bahsettiğiniz filozof hakkında data edinmeye çalışır Bunu yaptığında o kız sizindir Biz örneğimizde Freud'u kullanıcaz Fakat siz başka bir filozof seçip onun hakkında da uydurabilirsiniz yada konunun ilerleyen bölümlerinde bahsedeceğim filozoflar hakkında uydurmanızda olası Hemen kendimize Freud'u seçtiğimizi düşünelim Bu her kız üstünde işe yarayacağından sadece bir kez öğreneceğiniz bir usul Oyüzden birazcık kasın Herhangi bir konuda konuşurken Freud bu konuda yaptığı araştırmalarda ilgi çekici sonuçlarla karşılaşmışMesela :diye başlayıp örneğin kısmından sonrasını uydurun Bu fazla kuytu yapabileceğiniz bir şey Bir konuda kızlar sizin düşüncelerinizden çok Freud'un düşüncelerine tartma verirler ve bunun da ötesinde aralıksız Freud'dan örnek vermek kızın kafasında Ulan bu çocuk Freud'u yalamış yutmuş! O derece okumuş!şeklinde bir düşüncenin oluşmasına neden olarak kızın kafasındaki karizmanızı aralıksız artırır Kız büyük ihtimalle hiçbir şekilde uydurduğunuzu anlayamaz Bunun asıl sebepleri var Başta kız hayatında hiç Freud okumamıştır Okusa bile anlayamaz : ))) Ikincisi Freud'un 12 tane kitabı ve bir fazla makalesi hiç Türkçe'ye çevrilmemiştir(Ben ağır ağır tüm eserlerini çeviriyorum Yakında hepsini çevirip, komple yayınlıycam) Asıldığınız kız Alman Filolojisinde okumuyorsa size katiyen Hadi ulan uydurma Freud böylece bir şey dememiş! yada Hangi kitabında demiş?diyemez

Email adresime hiç abartısız 100lerce mail geldi bu konudaEvet,aslında sizler için çok önemli olan bu konuya neden değinmemiş olduğumu şöyle açıklıyım : Bence yolda gördüğünüz bir kızı tavlamanın her hangi bir yolu yoktur Bakmakla yetinirsiniz Kız köpek gezdiriyosa o diğer ama sokakta veya gittiğimiz bir cafede gördüğümüz her kızı tavlamayı karşılayan bir strateji yoktur Bilen varsa bana da söylesin Bir kızı tavlamak için mutlaka bir muhabbet ortamına ihtiyacınız var Fakat etraf yoxa bu kız tavlayamayacağınız anlamına gelmez Aksine ortamınızı kendiniz de yaratabilirsiniz Az azıcık tanıdığımız kızlarla muhabbet kurmak alt oysa daha kolaydır fakat hoşlandığımız kızı tanımıyorsak yada önce bi kızla tanışıp kızı daha sonra tavlamak istiyorsak işimiz azıcık daha zorlaşır Lakin halkımıza hizmet etmeyi kendisine görev edinmiş olan sitemiz bu konuda da sizi yalnız bırakmayacak: ))) Neyse,burada kendinize olan güveniniz fazla fakat çok önemli Tanımadığımız kızları tavlayabilmek için önce tanışmamız gerekmektedir (Hadi leenn: )))Ilk Önce kesiştiğiniz lakin tanımadığınız bir kızla nasıl tanışacağınıza değinelim Yeniden her ne olursa olsun kızın bulunduğu ortama gireceksiniz Size tavsiyem kızın arkadaşlarından biriyle dost olup onun vasıtasıyla kıza zıplamanızdır Yani bir örnek saptamak gerekirse : Mesela kantinde bir kız gördünüz ve çok hoşunuza gitti derhal kızı bi kaç tenefüs boyunca takibe alın ve etrafındaki tiplere çok dikkat edinSınıfınıbölümünü falan öğrenin Sonradan yeniden çıkışta çaktırmadan kızı peşine düşüp takip ederek hangi serviste olduğunu öğrenin Ve daha sonra da kızı tanıyan birilerinden bi kaç bilgi alarak kız hakkında toplayabileceğiniz maximum bilgiyi toplayın Daha öncede söylediğimiz gibi kızlar katiyen tek başlarına bir yere gitmezler O yüzden siz ne dek gözü kara olursanız olun kızın yanına gidip konuşamazsınız Lakin kızın diğer bir arkadaşı ile tanışmışsanız eleman kızın yanındayken onun yanına gidip naber nabıyon?Beni arkadaşlarınla tanıştırmıycakmısın?muhabbeti yaparak kızla tanışınKızın adını öğrenir öğrenmez aaa ne değin güzel bir ad peki bir anlamı var mı?klasik geyiğini yaparak kızın zeka seviyesini ölçün Evet karda açan beyaz çiçeğin tepesinde güneşlenen bok böceği demekmiştarzı bir yanıt verirse(oysa verir) o kızı belli tavlarsınız Kızla tanıştınız yakınlaşma bir sonraki konu Ama bu taktik lisede yada dersanede işe yararÜniversite de ya da mahallede bir kızla tanışmak için ne yapacaz? Hemen önce üniversiteli kızlardan başlayarak tüm muhtemel ortamlarda kızlarla nasıl tanışacağımızı örneklerle inceleyelim!

Diyelim oysa üniversiteye geleli aylar oldu lakin siz daha bi tane bile kız tanımıyosunuz! Ilk Önce bilmeniz gereken üniversiteli kızların hangi psikolojik durum içerisinde olduklarıdır Bu kızların büyük bir çoğunluğu bütün lise hayatları baştan başa ulan dur şu üniversiteyi bir kazanana değin derslere veriyim kendimi kazandıktan sonradan istediğim çocuklan çıkarım,zaten üniversite erkek kaynıyomantığı güderek ve başka bir şehire gelerek üzerlerindeki ezici aile baskısından kurtulmuşlardır Bu da bir kaç noktaya dikkat edersek üniversitede de tavlanamıycak kız olmadığını gösterir Acilen hangi bölümde okuduğunuzu bilmiyorum lakin size IIBF'nin kız açısından en verimli birim olduğundan bahsedebilirim (Hayır güzelim makina mühendisliğinden iktisata yatay geçiş yapılamıyo ))) Size ilk tavsiyem gidip iktisat derslerine girmenizdir 500 şahsiyet sınıfta kimsenin dikkatini çekeceğinizi sanmıyorum Önünüze kağıt felan gelirse uyduruk bi isim yazıp imzalayın Mutlaka bi kaç kızla tanışırsınız Tenefüste iktisat kantininde takılmakta yardımcı bir davranıştır Bi kızı gözünüze kestirin sonra bi şekilde kızla tanışın (ne şekilde diye bişey duydum sözde!: ))Mesela elinize kalem kağıt alın ve bi kız grubunun masasına oturmak için izin isteyin Daha Sonra sitemizde anlatılan kız özelliklerini aklınızdan çıkarmayarak şu yalanı uydurun :Kızlar benim yardıma ihtiyacım var ricam etsem bana destek edermisinizKızlar meraklanıp ne oysa?diye soracaktırBen üniversiteli kızların sosyopsikolojik gelişim süreçleri ve postmodern çağın kızlar üzerindeki etkileri konulu bir çabuk hazırlıyorumSizinle konuşup düşüncelerinizi alabilirmiyim?sorusu fazla masum ve kimsenin aklına kötü bir şey getirmeyecek bir sorudur Kızlar mutlaka kabul edecektir Şimdi kızlara şunu söyleyin Doğrusu size soracağım bir kaç soru var He giderken ben tamer isimlerinizi alabilirmiyim?Ve kızların isimlerini kağıda yazınUnutmazsınız : ))) Neyse bi kaç soru sorun ne biliyim ne stil müzikler dinniyonuz, ailenizle birlikte mi yaşıyonuz, erkek arkadaşınız var mı, sizce millenyum nedir,internet kullanıyomusunuz vb sizin için stratejik bilgileri kıza sorun sonra başka bir gün kantinde bu kızlardan birini bekleyin Gördüğünüz anda selamlaşın falan Teze tezgâhtar olduğu için daima teşekkür edin ve muhabbet ortamı yaratın Kızla tanıştınız şu lahza Elinizde kıza dair her türlü bilgi de var Bundan Böyle siz bu kızı tavlayamazsanız gözüme gözükmeyin Bu taktik ayrıntılarıyla bana aittir Sınanmış ve denendiği bütün kızlar üstünde başarıya ulaşmıştır Ama siz ben bunu yapamam ya da nereye değin böle devam edebilirim ancak diyosanız (oysa ikincisinde haklısınız en fazla 56 kızdan daha sonra strateji bayar) alternatif yöntemlerde var tabiki Siz anfide ne dek kasarsanız kasın bir kız tavlamanız o kadar olası değildir o yüzden baştan kantine gidecez Tabiki kız açısından en bereketli olan IIBF kantini bu iş için yine en yerinde yer: )) Neyse kantine gider gitmez kendinize bir kadeh akarsu alın ve oturup bir sigara yakın Zil çalar çalmaz kantine binlerce potansiyel sevgili adayı akın edecektir Elbet bir her birine kantinde yer bulamayıp sizin yanınıza oturacaktırDeğil eğer kız gelmeden önce bi kaç sap gelip oturmaya kalkarsa Birader doymuş be arkadaşı bekliyom da!tribi yaparsınız olur biter Neyse sizin masanıza bir kız gelip oturdu diyelim Bi şekilde kızla muhabbeti kurun Mesela kıza direkman Afedersiniz siz iktisatta mısınız?diye sorun , evet derse bundan böyle kızın iktisatta okuduğunu biliyorsunuz, hayır derse ya işletmede okuyordur yada sizi işletiyordur : ))) (Bi saniye lan bir takım IIBF'lerde maliye bölümüde vardı di mi? Yani kız maliyecide olabilir: ))) Neyse, bundan sonra ikinci soruyu patlatıyoruz :Ya senin adın Bengü yok miydi?kız bu soru karşısında çok doğal olarak afallayıp Yoo!diycektir bazı salaklar bu soruya Yoo! Benim adım Ayşe bi kez!cevabını vererek elinize inanılmaz bir koz da sunarlar Ama biz demediğini farzederek muhabbete devam ediyoruz Kız şu esnada zaten sizden kıllandı,tedbirli olun 3sorunuz : Ben seni emin bi yerden hatırlıyorum ama nereden tam olarak çıkartamadım, geçen yıl Ürgüp'teki yamaç paraşütü şenliğine katılmışmıydın?Işte yine turnayı göz hastalıkları ivedi servisine yolladınız : )))Bu soruya kız yan fakat Hayır!yanıtını verecektir lakin siz bu soruyu sorarak, kıza Ben yamaç paraşütüyle fazla yakından ilgiliyim ve Ulan benim elimden senin gibi kaç tane kız geçti sayısını bile hatırlamıyorum!bilinçaltı mesajlarını vererek kızı az kalsın başı dönen ördek yavrusuna çevirdiniz Bu da kızın dikkatini üzerinize çektiHemen can tip noktaya geliyoruz Anında Ya bu değin konuştuk ama daha birbirimizi bile tanımıyoruz, ben Ahmet,Yunan dili Ve Edebiyatı ikinci sınıftayım!şeklinde kendinizi tanıtıp elinizi uzatın O da gerçek adını ve okuduğu bölümü söyleyip patisini uzatacaktırIşte bundan böyle kızla tanıştınız Derhal az önceki yanlışlığı (!) düzeltin Bu tümce işinizi fazlasıyla görecektir:Ya kusura bakma bizim bi arkadaşa böylece benziyorsun oysa, ahali çift yaratılırmış derlerdi de inanmazdımAha keza kızla tanıştınız , ayrıca de kızın üstünde olayın planlanmış bir şey olmadığı izlenimini bıraktınız Artık paso bu kantinde oturup kızı bekleyeceksiniz Ve kızlada tanıştığınız için yeni bir muhabbete girmek sanıldığı kadar güç olmayacak Kızla bu ilk muhabbeti bitirirken Görüşürüz, tanıştığımıza memnun oldumcümlesini kurun ve dediğimiz gibi hemencecik ertesi gün o kantine gidin Bu sefer sizin bişey yapmanıza gerek kalmayacak En kayda değer kız tavlama mekanı ise aslında okulunuzun sosyal klüpleridir Bu klüplerin ana kuruluş nedeni de zaten kız tavlamaktır Okulunuzda yer alan klüpleri araştırın ve kız açısından en varlıklı vitamin ve mineral kaynaklarına sahip olan klüplere üye olun Bilhassa Sinema Klübü, Tiyatro Klübü, ve Çiçek&Haşere&Sevgi

#350;iir klüpleri tavlanmayı bekleyen kızlarla dolup taşmaktadır Bu klüplere üye olarak oradaki ortama girebilir ve girdiğiniz ortamda istemediğiniz dek çok kızla tanışabilirsiniz Buralarda can sıkıntısından hemen hemen patlayan bir sürü kız vardır ve onlarla tanışmanız için gereken tek şey klübün faaliyetlerine katılmaktır Acilen hep birlikte bu klüpleri ve bu klüplere takılan kızları inceleyelim Sinema Klübü: Bu klüp kız açısından fantastik varlıklı olmakla birlikte sinema seven bir kızla çıkmak, kızla yakınlaşmanız açısından fazla faydalıdır Sonuçta sinemalar karanlık, filmler duygusaldır Sizde eşşek değilseniz kızı rahatlıkla yalarsınız : ))) Bu klübe takılan kızların tümü kendini Atilla Dorsay zannemektedir Her ay Sinema dergisini mutlaka alırlar ve amaçları film bakmak yok filmi eleştirmektir Bu tarz bir klüpte başkan yardımcısı olan bir kızla çıkmıştım Hatunla çok şehvetli bir filme gittik, ben az daha içeride yaşadığımız romantizm yüzünden kıza aşık olacaktım Çıkışta kıza Sevgilim nasıl dı film, bence harikaydı!dedim Cevap aynen Neresi fantastik be? Rejisör daha önceki filmlerinde yaptığı hataları bu filminde de tekrarlamışIşık efektleri ise inanılmayacak derecede fena! Hatun filmdeki harikulade aşk hikayesiyle hiç ilgilenmemişti Buradan da şunu anlıyoruzki kız milleti nerede olursa olsun salaktır : ))) Neyse Sinema Klübündeki kızlar sinema ile daha fazla karizma olsun diye ilgileniyormuş gibi yaparlar Bu kızlar, siz ortama girdikten sonra elbet Niçin sinema ile ilgileniyorsun?sorusunu size yönelteceklerdir Bu sorunun cevabı Ben sinemada kendimi buluyorum Karelerde,kaybettiğim benliğimle yüzleşip, her lahza kendime azıcık daha pozitif yaklaşıyorumolmalıdır Bunu duyan kız afallayacak ve sizinle daha fazla ilgilenmeye başlayacaktır Çünkü artık mükemmel biliyoruz ki kızlar ANLAŞILMAZ erkeklerden hoşlanırlar Klübe girdikten sonradan bir kızı gözünüze kestirin ve başlayın uydurmaya Bu stil klüplerde herkes birbirine aleyhinde çok anlayışlıdır ve herkesin amacı bir arkadaşlık ortamı kurmaktır (Sizin amacınız emrindeki ancak bu değil : ))) Bu yüzden gözünüze bir kız kestirip onunla muhabbeti ayarlamak ve akabinde kızı tavlamak zannettiğiniz gibi zor bişey yok Neyse dediğimiz gibi uydurun Şu cümleler kızın size olan ilgisini harika derecede arttıracaktır :Ben altyazılı filmleri sevmiyorum

KIZI ETKILEME

Kızlara nasıl yakınlaşacağınız bir ilişkiye başlamanın birincil ve de en önemli adımı O yüzden titiz okuyun Kızlarla her şekilde yakınlaşabilirsiniz Şunu aklınızdan çıkarmayın : Bu kızlar salak değil mi? (Bütün ziyaretçiler koro halinde : salaaaaaaaakkkkk!!!!!) Öyleyse siz bir salakla konuşmaktan niye tırsıyosunuz? Hayvanat bahçesindeki maymunla iletişim kurarken tırsıyomusunuz? Hayır!Niçin? Çünkü siz maymundan her açıdan 1000 lerce kat daha üstün olduğunuzu biliyorsunuz Kızlarında maymundan böylece farkı değil yani )))) Tırsmayın! Kızla tanışmış elde etmek o kızı tavlamak için tatmin edici bir şey değildir Benzer ataklığa devam edip kızla olabildiğince yakınlaşmalısınız Buradaki konuları okurken kızla muhabbet etmedikçe asla kızı tavlayamayacağınızı aklınızdan çıkarmamalısınız Daha öncede daima söylediğimiz gibi, kızla konuşacak bir şey bulamazsanız kız kendisini eğlendirecek diğer bir erkek bulur Sizde avcunuzu yalarsınız Zaten sitemizin Etkileme bölümü sırf bunun için hazırlanmış öğretici bir bölümdür Kızla ne dek ilgisiz konularda olursa olsun mutlaka konuşmalısınız Bu, kızla, olası olduğunca yakınlaşmanız bir yandan, kızın size alaka duymasını da sağlayacaktır Bugüne kadar susarak kız tavlayan bir adam böylece gördüğüm söylenemez Bazı durumlarda susup kendi kabuğuna çekilerek kızları etkilemek mümkündür lakin bunu fazla konuşkan ve saldırı birinin yapması kızlar üzerinde daha fazla tesir bırakacaktır Örneğin sen tüm gün ortamda konuşan, herkesle ilişkisi düzgün bir adamsın, bir gün ortama gidip susarsan öncelikle kızlar edinmek üzere cümbür cemaat başına toplanır Ama sen bu haraketi hergün yapıyosan herkesi sıkarsın Kimse senin kaprisini çekmez Kızlarla yakınlaşma konusunda en başarılı taktik kıza arkadaşçadavranmaktır Siz kıza ne kadar cana yakın davranırsanız davranın kızın zeka seviyesi sizi dost olarak bakmak için tatmin edici değildir Bütün kızlar kendileriyle ilgilenen erkeklere sevgili gözüyle bakarlar Bu yüzden Biz dostuzyada Ben seni dost olarak seviyorumcümleleri dünyanın en büyük yalanlarıdır Birlikte olduğum bir çok kız bana oldukça güvendiğinden, bunu açık açık belirtmişlerdir Kızlar aralarında dönen muhabbetlerden bana bahsettiklerinde hayatım şaşmıştı Sonra sonra alıştım Bende birincil dönemler sizler gibi kızların erkekleri Dostlar ve Sevgililerdiye ikiye ayırdıklarını zannederdim Fakat böyle bir şey kuşkusuz laf konusu değildir Onların ayrımı Çıkmak istediklerimve Çıkmak istemediklerimolarak belirginleşir Kızlarla ilgili bir çok konuyu size bizzat kızlar söyleyecektir Bu açıdan ortamda bulunan nispeten ispiyoncu bir kızı, Seninle dostuz ve sende bana takviye edeceksinbilinçaltı mesajını belirlemek suretiyle kullanmanız işten bile değildir Bunun için ortamdaki kızlardan birini gözünüze kestirip kanki muhabbeti kurun sonradan o kız, ortamdaki öteki kızlar hakkındaki en can herif bilgileri verecektir Örneğin ben ortamdaki kankimden, ortamdaki kızların hangisinin günde kaç kez masturbasyon yaptığından tutta, hangisinin yatakta en deneyimli olduğuna, hangisinin kimle çıktığından, konut adres ve telefonlarına değin her şeyi öğreniyordum Böylece en çok verebilitesi olan kızı en kısa sürede tavlayabiliyordum Size de öneririm: )) Keza bu kız ileride Bilgi Toplama bölümünde de size yardımı dokunacak bir şahsiyettir Bu kadar açıklamadan sonra bundan böyle taktiklerimize geçebiliriz Kitabına bakabilir miyim? Bilhassa liseli kızların bir kısmında sınıfta kitap okuma(!) gibi bir hareket gözlenir Bu kızlar entel görünmeye çalışarak karizma yapmaya çalışırlar Çoğunlukla gözlükleri vardır Ve saçlarını tepeden toplarlar Böyle bir kız gördüğünüzde yapılacak tek bir şey vardır Kızın yanında gidip , küstah bir şekilde Kitabına bakabilir miyim?diye sorun Hayır bakamazsındiyenine daha rastlamadım Kitabı alıp inceledikten daha sonra kıza geri verin Kitabın türü örneğin roman diyelim kıza Romanları sever misin?diye sorun evet,keza de fazlafalan gibi şeyler saçmalayacaktır Derhal Düş gücün fazla kaslı olmalı diyin

KIZ HAKKINDA BILGI BIRLEŞTIRME

Hemen de sırada kızı tavlamanız için hayati önem taşıyan bir başka konu varKıza kesintisiz senin beynini okuyorumtribi yapacağınıza kadar kız hakkında maximum bilgiye sahip olmanız gerekli Örneğin gidip bi şekilde kızın doğum gününü öğrenin Bunu yapmanın en basit yolu başka ve arkadaşça olmadığınız bi arkadaşınıza sordurmaktır Bi şekilde kızın doğum gününü öğrendikten sora hangi burç olduğunu kesinkes öğrenin ve diğer bir süre kız bi şey yaptığı zaman Zaten bu senin burcunun en belirgin özelliği diye başlayın Hangi durumda bunu kullanacağınız manâlı değil Astrolojinin en hoş tarafı tamamen uydurma üzerine kurulu bir bilim olması Kız Hayır,bu benim burcumun özelliği falan değilderse (ancak demez lakin hani derse diye yazıyorum) Ben Amerikanın en büyük astroloğu Bilmem kim'in kitabında böyle okumuştum Ama yine de gider başka kaynaklardan da araştırırımdersiniz olur biter Uydurmakta sınır tanımayan bizler için hiçte güç bir şey yok Zaten kızın bundan önce soracağı Sen benim burcumu nerden biliyosun ancak?10 puanlık uzman sorusuna vereceğiniz Uzun vakit astrolojiyle uğraştım ve insanların hareketlerini gözlemleyerek hangi burca dahil olduklarını anlayabiliyorumcevabı henüz sorması mümkün olan soruyu zaten eler Fakat kız bu sefer de Peki doğum günüm ne?gibi az önceki klasik üstü hafıza okuma(!) gösterisini yapan size küfür içerikli bir soru soracaktır Sakın nasıl olsa gerçek tarihi biliyorsunuz diye uç tarihi sölemeyin, bu yeterince etkili olmaz Bunun yerine örneğin kız 22 ekim doğumluysa emin birşey söylemem için doğum yerini bilmem lüzumlu , fakat sanırım 19 ile 23 Ekim arası bir tarih çünkü Mars her yıl bu tarihlerde Akrep burcunu etkisine alarak astrofizyolojik semptomların gelişmesine niçin olur buda sana fazla duygusallık olarak geri dönerdiyin Bir taşla kuş katliamı yaptınızBu söylev sayesinde ayrıca kıza fantastik derecede astrofizik bildiğinizi, ayrıca onunla fazla derecede ilgilendiğinizi keza de onun fazla duygusallığının (Unutmayın tüm kızlar kendini aşırı duygusal sanar)kaynağını kanıtlamış oldunuz Kızın gözünde bundan böyle ilahsınız Kız sizin az önceki gösteriyi nasıl yaptığınızı çözemeden (Ancak asla çözemez) siz hemen Bana doğum yerini söylersen sana ayrıntılı bir yıldız haritası çıkarabilirimdiyin Kız anında atlayıp doğum yerini söyleyecektir Sizde derhal bir kalem kağıt çıkarın ve kağıdın üzerine amaçsız şekiller daireler falan çizin Sonra uzun uzun düşünüyormuş gibi yapmak suretiyle kağıda bakın Kağıdı ters çevirin ,düz çevirin,bi kaç bişey daha çizin Ve daha sonra kıza dönüp 22 Ekimde doğmuşsunYükselen burcun Aslan strenekopotolojik gelişimin fantastik Millet seni mutlu sanıyorlar fakat koskocoman bir sorunun var Çok yakında hiç beklemediğin birinden bir çıkma teklifi alacaksın,çok düşüneceksin lakin sonunda sende ondan hoşlandığını farkedip kabul edeceksin ve çok mutlu bir ilişkiniz olacakdiyin Kız kendini kaybetmiş bir şekilde size bakıyor olacaktır Sizde onun gözlerinin içine bakın Doğum tarihi tam olarak sölemeniz kızın öteki söylediklerinizede inanmasını sağlayacak Birincisi kimsenin yükselen burcu muhakkak değildir Yanılma şansınız değil Ikincisi strenekopotolojik gelişimin astrolojiyle alakası yok(merak ediyosanız söyliyim,kemik gelişimi demek) ordan da yırtarsın, üçüncüsü daha öncede söylediğimiz gibi aralıksız büyük bir soruna sahiptir,bunuda bildiniz,ve son söylediğinize de inanmaması için hiç bir neden kalmadı Tabiki burada çıkma önerge edecek olan siz oluyorsunuz))) Böylece kızın bilinçaltına bir erkek ona çıkma ettikten sonradan bir vakit düşünmesi ve sonradan kabul etmesi komutunu yerleştirmiş oluyorsunuz Artık siz istesenizde o komutu ordan silemezsinizKızın gözünde bundan böyle siz Cooperfieldsınız

YAVSAMA

Bundan Böyle kızlar hakkında her türlü bilgiye sahipsiniz Kızı gördüğünüz gibi, şak diye Aha bu kız sitede bahsedilen kızın aynısıdiyebilecek kadar ilerlediniz Kendi hoşlandığınız kız hakkındada spesifik bilgileri topladınızSıra geldi kıza yavşamayaBu konuyu okurken kaz gelecek yerden tavuk esirgenmiyeceğinisakın aklınızdan çıkarmayın Kızlar hakkında ne değin fazla bilgiye sahip olursanız olun, kızla ne kadar yakınlaşırsanız yakınlaşın bütün bunlar iki dakkada kızı tavlamanızı sağlamayacaktır Bir şeyleri elde etmek için mücadele sarfetmezseniz elde edeceğiniz şeylerin tadına varamazsınız Zaten bu yüzden bu sitedesiniz Yahut basarsın 100 doları en güzelinden Romen sitersin Amacımız yelken direği kızı yatağa atmak yok, vermesi pek muhtemel gözükmeyen bir kızı yatağa atmak Tüm bunları aklınıza kazıyın Kıza ne dek yavşarsanız kızı tavlama şansınız o derece artar Bunu size yeniden reel hayattan küskün bir örnekle anlatmaya çalışıcam şahsen kızlara bakış açım hepinizden fazla bambaşka Bu yüzden, hoş olan her kız benim için tavlanmaya müsait , potansiyel sevgili adayıdır Hem sizler için hazırladığım bu yazıya, daha açık konuşmak gerekirse bitirme tezine kaynak sağlaması için bir çok kızla muhattap olup kızları denek olarak göstermek zorundayımGerçek hayatta işe yaradıkları kanıtlanmadıkça buradaki bilgiler hiçbir işe yaramayacaktır Bu sebeplerden nedeniyle her kızla muhabbetimi aşırı derecede koyulturum Bir ortamda 10'a yakın kız vardı Ve ben bunlardan 8 parça başına sürekli yavşıyordum Biri tutmazsa ötekisi miktar elbet diye : )))Ve ulan hangisiyle çıksam acaba? şeklinde bir uyuşmama içersinde kıvranıyordum Bu tarz durumlarda başlangıçta bir liste yapıp kızların eksilerini artılarını alt alta yazarım ve koyma yaparım Yeniden benzer şeyi yaparak birinci olmaya hak kazanan kız üstünde yoğunlaştım Size bu değin strateji veren bir adam birçok kızın zannettiği gibi Ulan kelin merhemi olsa kendi kafasına sürer türünden bir adam yok, Ben bu kızı tavlıycam ulan!dediği süre mutlaka tavlayan bir tiptir Azıcık daha sonra size detaylarıyla anlatacağım taktikleri kullanarak kızla sadece 1 hafta uğraştım ve doğal olarak kız 1 haftanın sonunda bana aşık olduğunu açıklamıştı Neyse çıkmaya başladık Kız aralıksız daha önce onunda aralarında bulunduğu kız ortamından beni uzaklaştırmak için çaba sarfediyordu Ben Heralde kıskanıyo bu salak beni!diye düşünüp olayın fazla üstüne gitmedim sonradan kızın günlüğü geçti elime! Cilalı kabul ediyorum, kızın günlüğünü çaldım! : ))) Günlüğü okuduğumda gözlerime inanamıyordum Kız diğer kızların hepsinin bana karşı olan ilgilerinden bahsediyordu Ve çıkma öneri etmemden çok önceki tarihlerde yazılmış şeylerdi Sevgilime bakılırsa kızların hepsinin bana aleyhinde ilgisi vardı ve kız taa o dönemden bana aşık olduğunu günlüğüne itiraf etmişti Diğer kızlar hakkında ****** sevgilime ne biçim asılıyoryada Bu gün kızlar tuvaletinde Büşra'yla Zeynep onun hakında konuşuyorlardı Büşra Çıkma önerge etse çıkarımdedi Boğacaktım ******yu!şeklindeki cümleler aleyhinde dumurum döndü Anında bütün sayfaları fotokopi çektirip kızın günlüğünü aldığım yere bıraktımSevgilime hiç bahsetmedim günlüğünü okuduğumdan Fakat evde fotokopileri uzun uzun inceledim yaklaşık olarak hangi kıza hangi dönemlerde yakınlaşıp, yavşadıysam, kızlar aralarında o kız bana olan ilgisini sevgilime belirtiyormuş Ve sevgilimde salaklığını belgelercesine herşeyi o günlüğe yazıyormuş sonra sevgilimin ağzını aradım ve o andaki durumu anlatmasını istedim Aldığım yanıt şaşırtıcıydı :Hala birçok sana aşık Asıl kabahat sende niye gidip yavşıyosun fakat kızlara? Beni sevmiyormusun? Allah hepsinin belasını versin! Ben onları dostum zannediyordum!Bu olaydan yola çıkarak hangi olayların kızlar üzerinde etkiler bıraktığını uzun uzun araştırdım Sonradan sevgilimden ayrılıp o ortamdaki kızlardan 2 tanesiyle daha çıktım Durum ayrıntılarıyla boka sardı ve kızlar birbirine girdi Hemen bir çoğunuz Ulan ya bu müşteri bizi kekliyo yada fazla yakışıklı ipnetor!diye düşünüyor olmalısınız Hayır! Yanılıyorsunuz, ne çok yakışıklıyım (haberdar olan biliyo! evrim teorisini kanıtlayan fotoğraflarımı bir fazla kişi görmüştür yani , heee arayanda bulur o apayrı: ))) ne de sizi kekliyorum Evet iflah olmaz bir yalancıyım fakat bu yönüm yalnızca kız tavlarken ortaya çıkar, sizlere kandırmak bana birşey kazandırmaz Buradan şu dersleri çıkarmalıyız 1) Kızların size alaka göstermesi ve hatta aşık olmaları için kızlara yavşakça davranmanız gerekecektirEmrindeki bunu yaparken taaa en başından beri anllatığım taktikleri sonuna kadar uygulamanız gerekir Yani bu taktikler keza çok bilen karizmatik adam olup, ayrıca filozofça davrandığınızda hem de bununla beraber kızın beynini okuma geyiklerini kıza yedirdiğinizde işe yarayacak şeylerdir Yahut ben manyakmıyım da 400 sayfa uzatayım konuyu? Yazardım 4 sayfa bir şey oldu bitti : )))Hayır, bu sitedeki tüm taktikler birbiriyle ilişkilidir 2) Bütün kızlara aynı derecede yavşarsanız, yalnızca birini tavlamakla kalmaz , birincil kızla çıktıktan daha sonra öteki kızlarla da çıkabilirsiniz 3)Kızlar hakkında size bilgi verecek en kayda değer kaynak bir kızın günlüğüdür neredeyse her kız günlük tutar ve tuttukları günlüklerde çevrelerindeki kızların ve bizzat kendilerinin sizin hakkınızda ne düşündükleri yazılıdır Bu yüzden mümkünse kızın günlüğünü çalmak sizin açınızdan çok yardımsever olacaktır Bu illada tavlamak istediğiniz kızın günlüğü edinmek zorunda yok, onun yakınlarında olan bir kızın günlüğüde işinize yarayabilir Bunları bildiğinize kadar artık kıza yavşamaya başlayabilirsiniz Dediğimiz gibi bu konuda asla kaz gelecek yerden tavuk esirgenmeyeceğini unutmayınFazla engebeli ama bir o kadar da eğlenceli olan bölümüze birincil taktiğimizle başlayalım

Malzemeler: Bir adet cep telefonu, bir adet kız, bir sürü hazır mesaj, gereğinden fazla kontür yada en temizi faturalı bir hat : )) Yapılışı:Kız bundan böyle sınıftan(yada çevresinden) birinin kendisine aşık olduğunu biliyorFakat siz konudan habersiz gibi davranmaya devam edin Dua edin ancak fazla gelişmiş bir teknoloji var elinizin altında Açın o listeden kızın cep telefonu numarasını ve kıza başarabilirseniz internetten adınızı yazmadan mesaj atın Eskiden olsaydı, yani 1 yıl önce falan, internetten her yerden kıza adınızı yazmaksızın mesaj atabiliyordunuz Ama artık o ödev kapandı Günümüz koşulları düşünüldüğünde bu olay güvenirliliğini yitirmiş durumda ve benim size önerim kıza atacağınız mesajları kendi cep telefonunuzdan atmanız Eğer kızla gereğinden fazla kanka ortamı kurmuşsanız, ve daha önce kıza cep numaranızı vermişseniz, yada kızın yakınlarındaki herhangi birinde sizin numaranız kayıtlıysa size önerim bi koşu gidip sırf bu iş için bir hat açtırmanız Hattı açtırırken adınızın gözükmesini istemediğinizi belirtmeyi unutmayın ast Zira kız birazcık kurnazsa anında 132 yada 142'yi arayarak sizin en azından soyadınızı öğrenebilir ve o vakit sıçarsınız Bu açıdan dediğim gibi yeni bir hat başlamak yararınıza olacaktır Kıza ne mesajı yollıycaz? Bu çok önemli bir problem! Kızı ne tarz mesajların etkileyebileceğini tabiki çok iyi biliyoruz Ve bunun için , neredeyse her durumda kullanabileceğiniz 100lerce mesajdan oluşan kocaman bir kayıtlar hazırladık Bu arşivi SMS bölümümüzde bulabilirsiniz Ama önce kıza mesaj atarken dikkat etmemiz gereken şeylerden bahsedelim Kıza mesaj yollarken iki farklı yöntemden faydalanıcaz Birincisi tek bir mesaj atıp sonradan ayrı bir mesaj atmak Örneğin önce BULUTLARA YÜKLEDIM ÖZLEMIMI RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGIMI YAĞMURLAR YAGDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDIM SENI ÖPMEYE GELDILER MI?biçiminde bir mesaj atıp daha sonra da UMUT YAZIYORUM BIR LEKE CICEGININ TAC YAPRAGINA NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUMbiçiminde iki mesaj bu konuyu açıklamaya yetecektir Burada gördüğünüz gibi kıza birbirinden egemen mesajlar atıyoruz Kullanacağımız ikinci yöntem ise dizi mesaj gönderme dediğimiz işlemdir Burada ise bir dizi mesajı sırt sırta kıza göndericez Mesela baya uzun bir metin var elimizde ve biz bunu kıza göndermek istiyoruz Bunu 160 karakterlik, daha doğrusu tam 160 olmasada manalı olabilecek değin uzun parçalara ayırarak kıza göndermemiz gerekli Bu hem fiziksel olarak sizi çok fazla yoracak hemde finansal açıdan garip derecede göçertecektir ama kızın üzerinde yaratacağı etkiyi gördüğünüzde Helal olsun ulan harcadığım kontürlerdiyeceksiniz: ))) Acilen buna da bir örnek verelim 1)MASUM DEGILIZ IKIMIZDE! ASK DENEN YUCE GUNAHI ISLEDIK BIR DEFA! MASUM DEGILIZ! TERTEMIZ KALPLERIMIZI LEKELEDIK! 2)ÖLÜMLER DE HAKEDILMISTIR SIMDI BIZIM ICIN, SONU GELMEZ HASRETLIKLER DE! BIZ BIRBIRIMIZI SEVDIK! 3)KORKUDAN TIR TIR TITREMEKTE REVADIR, GOZYASLARIMIZA ENGEL OLAMAMAKTA! BIZ DUNYANIN EN BUYUK GUNAHINI ISLEDIK! 4)SEVMENIN NE SESLENMEK OLDUGUNU BILMEYENLERE INAT,BILEREK VE KENDI ISTEĞIYLE ISLEDIK HEMDE BU GUNAHI! SINIRSIZCA SEVDIK! 5)HASRETLE CEZALANDIRILDIK! REVAYDI BU BIZE! ACI DA CEKMELIYDI SEVGIMIZDEN DARMADUMAN OLMUS YUREKLERIMIZ! 6)ACIYLA NEZAKET EDILMIŞTI SEVGIMIZ!ACIYLA BUYUMUSTU ANCAK! ACIYLA BURALARA GELMIŞTI! 7)BILEMEZDI HIC KIMSE CEKILEN ACILAR DEGIL ACILARIMIZOLDUGUNDA NE KADAR GUCLU OLABILECEGIMIZI! 8)ÇOK BUYUK BIR GUNAH ISLEMISTIK!BIRBIRIMIZI GERÇEKTE SEVMIŞTIK! SUÇUMUZ CEZASIZ KALMAMALIYDI! 9)VE BIRLIKTE ISLEDIGIMIZ BU GUNAHTA HASRETIN GARDIYANLIK YAPTIGI BIR CEZAEVINDE BIRBIRIMIZE HAPSEDILDIK! Gördüğünüz gibi burada uzun bir mesajı parçalara bölerek kıza yolluyoruz Bu sahiden kızın üzerinde fantastik bir tesir yaratır Fakat uyarı etmeniz gereken birşey var Mesajı yazmaya başlamadan önce telefonun hafızasındaki tüm mesajları silerek , metni böldüğünüz haliyle kendi telefonunuza kaydedin

ÇIKMA TEKLIFI

Bu kadar bilgiyi almış olmanız kızın sizinle çıkması için tatmin edici değilÇünkü daha kız sizin ondan hoşlandığınızı bile bilmiyorBunu kıza bir şekilde sölemeniz lüzumluFakat nasıl?Alt oysa yazıcazŞunu sakın unutmayın çıkma teklifi olayın en manâlı kısımlearından biridirSiz kızı ne kadar tavlarsanız tavlayın,kızın üzernde ne kadar büyük bir imaj bırakırsanız bırakın kıza içten yerde,doğru zamanda ve doğru şekilde çıkma önerge edemezseniz olayınız biterO yüzden bu bölümü fazla fakat çok dikkatli okuyun bir kere en başta bilmeniz gereken şey kızların her zaman sürü halinde dolaşan yaratıklar olduklarıdırVe en baştada söylediğimiz gibi kızların en büyük korkusu arkadaşlarının alay konusu olmaktırO yüzden çıkma teklif edeceğiniz kızı mutlaka yanlız başına yakalamalısınızAma bunlar tuvalete bile birlikte giderlerO yüzden bir şekilde kızı sürüden ayırmanız lüzumluBunu nasıl yapacağınıza gelince: Önce kızın yanında gidin,her zamanki klasik muhabbetinizi yapınVe kıza Seninle azıcık konuşmamız lüzumludiyinBu cümlenin Türkçeye tam çevirisi Benimle çıkarmısın?dır Bütün kızlar bunun ne kavrama geldiğini bilir ve kız eğer konuşalım derse durum bitti Çıkıyorsunuz Lakin kız Ne konuşcaz?diye bir soru sorarsa daha kızı tavlayamamışsınız demektirSakın o gün çıkma teklif etmeyin Birazcık daha uğraşmanız lazım Kurallarımızı tekrar okuyun Ama kızla konuşmanız lazım Derhal ikinci kuralımızı uygulamaya sok ve başla uydurmaya:Ahmet'e bugünlerde noluyor anlamıyorumBana çok soğuk davranıyoSence ne yapmalıyımdiye bir soru yöneltirseniz kız asla kıllanmayacaktır Kız sizi dinlemek için suratınıza salak salak bakmaya başlamışsa konuya başlayabilirsiniz demektir Burada yeri gelmişken uyaralım:Kızı ikna etmeniz gerekebilir ve bu soruyu aynı kıza ikinciye sorma şansınız değilO yüzden bilhassa liseli arkadaşlar için söylüyorum:Kıza çıkma teklif edeceğiniz vakit ikinizinde vakti geniş olmalı Yani 5 dakkalık tenefüste olacak bir iş yok Liseli arkadaşlar öğle tatilinde yada okul çıkışı bu işe kalkışsalar kendileri açısından fazla daha iyi olur Neyse,Kız sizden bir şeyler anlatmanızı bekliyorZaten kızda biliyor o sırada sizin ne söyleyeceğinizi lakin salaklıklarından kaynaklanan bir şey olsa gerek bunu mutlaka sizin sölemeniz gerektiğini düşünürlerBu esnada sakın panik yapmayın Kutup olarak Benimle çıkar mısın?demek aptallağına ise hiç fakat hiç kalkışmayınKızın çıkacağı varsa da çıkmaz : ))) Hemen derin bir nefes alın ve kıza dönüp aynen şunları söyleyin,sakın değiştirmeyinBugüne dek bu durumdayken bu cümleleri sarfettiğim hiçbir kız hayır demediBak Ayşe(tabiki Ayşe ismi burda örnek bunu değiştirceksiniz )) sana uzun zamandır bildirmek istediğim çok önemli bir şey varBen sahiden çok uzun zamandır senden hoşlanıyorumBenim ufak dünyama renk getirdinInan hiçbir kız bugüne kadar beni bu değin etkileyememiştiBenimle romantik,deli,ve bir böylece da zevkli bir ilişki yaşamaya ne dersin?Ikimizinde fazla mutlu olacağından eminimBunları duyan kız size mutlaka ama mutlaka Aaa,inanamıyorum çok şaşırdım yani hiç beklemiyordumbiçiminde karşılık verecektirInanmayın muhakkak triptirBaşta da söylediğimiz gibi kız zaten sizin ona ne soracağınızı başından beri biliyorduNeyse,şu anda eğer bu kızın size anında yanıt vereceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuzKız size burda kesinlikle Azıcık düşüniyimdiyecektirPeki düşün diyinÇünkü kızlar asla hayırdiyecekleri erkeklere bu şekilde davranmazlarKızın eve gidince ne düşüneceği ise size kalmışYani kız burda düşüniyimdedi diye düşünecek sanmayın Kızın eve gidince sizi düşünmesini temin etmek sizin göreviniz Peki bunu nasıl yapacaksınız?Onu da açıklıyoruz Kızlar bu lafı dediğimiz gibi sadece çıkmak istedikleri erkeklere söylerlerAma kız düşiniyimdedikten sonradan size gelip Ben düşündümde arkadaş olarak kalmamız ikimiz içinde daha iyi olurdiyorsa bunun sebebi sizin kızı düşünürken yanlız bırakmış olmanızdan diğer bir şey olamazÖyleyse neymiş?Kız bizimle çıkıp çıkmayacağını düşündüğü sırada kızı yanlız bırakmayacakmışız Kızın bu süreyi istediği kadar uzama hakkı vardırFakat bu zaman genellikle 3 gün ile 1 hafta arasında değişirŞimdi gelelim sizin bu vakit içerisinde yapmanız gerekenlere

Öncelikle kıza mutlak jestlerde bulununBu salakları en fazla etkileyen jest ise 90'lık bir kasete en romantik aşk şarkılarını çekip Bak bu kaset düşünmene asistan olacakBunu planlamak için 8 saat uğraştım ama değdiYalnız bu kasetin bir özelliği var:gece hava karardıktan sonra,yanlız başınayken dinlemen lüzumluYahut kasetten hiçbirşey anlamazsındiyerek kıza vermektir Bu kaset olayınız zaten yavşama bölümünde uzun uzun inceledik ve şu an o kasedin sizin elinizde olması lazım Doğrusu kız bunları ne şekilde dinlerse dinlesin anlayacak bir beyin kapasitesine sahip değildir Lakin kızın gecenin bir saati karanlık bir odada ve yanlız başına sizin verdiğiniz bir kaseti dinlemesi bile çoğu zaman size Evetdemesi için tatmin edici Kızın eve gidince sizi düşünmesini sağlamak için yapılacak bir diğer kayda değer şey ise kıza daha önceden yazmış olduğunuz aşk mektupşlarını vermektirŞimdi siz aşk mektubuda yazmayıp onuda bizden isterseniz dayak yersiniz : ))) Yazın bundan böyle yaa Şaka şaka! Kızlara göndereceğiniz mektup örneklerini Interaktif bölümüzde mektuplar sayfasında bulabilirsiniz Bakıyorum minicik bişeyi size yapın deyine nasılda dötünüz tutuşuyo Hemen anladınız mı sitenin değerini? Neyse bu mektupların içeriğinide söyleyelim hiç olmazsa Bu mektuplarda kıza nasıl deliler gibi aşık olduğunuzdan ,gözlerinin güzelliğinden,ne dek cana yakın olduğundan geceler boyu nasıl onu düşündüğünüzden falan bahsedin Mektupların altına tarih ve hangi saatte yazılmış olduğunu yazmayı dikkatsizlik etmeyin Fakat mektupları saat kaçta yazarsanız yazın mektubun altına 02:47 gibi ve her mektupta değişen saatler yazınBu kızın kafasında Ulan bu çocuk bana galiba harbiden aşık,baksana gecenin ikisine dek beni düşünmüş, sahiden kötü çocukta yok hee, bi kez çıksam mı acaba? Çıkıyım çıkıyım!şeklinde bir düşüncenin oluşmasına neden olur Siz beni dinleyin! Bu meslek için uygulanabilecek bir diğer yöntemse aralıksız kızın yanında Düşünen adamtribi yapmaktırAma bunu kızla konuşurken değilde kız sizin yanınızde değilken yapmalısınızÖrneğin sınıftasınız diyelimBu tribi gerçekleştirmek için en yerinde yerler cam kenarlarıdırGidin sırça kenarına,ellerinizi cebinize sokun ve uzun uzun uzaklara bakınEn geç 5 dakika sonra kız sizin yanınıza gelip Neyin var?diye soracaktırSakın burda Kare birli, sende ne var?demeyin,tiksiniyolar Bişeyim değildiyin,bir önceki akşam sabaha dek sizin mektuplarınızı okuyan ve sizin verdiğiniz kasedi dinleyen bu kız tabiki sorunun kendisi olduğunu anlayacaktır Ama bunu kıza siz daha pozitif emin etmelisinizÇünkü kızların en ilk kez Azıcık düşüniyim derken ilk amaçları sizi birazcık süründürüp ilişkide defalarca laf sahibi edinmek istemeleridirSizde trip yaparak kıza Tamam yeter bundan böyle çektirdiğin,yeterince sürünüyorum iştebilinçaltı mesajını vermiş olursunuz Kız sizin yanınızdayken minumum konuşunVe sonra uffflayıp,puflayarak ve şahane derecede sıkkın görünerek Naptın?Bi karar verbildin mi?diye sorun Bunu yaparken sakın tribi bozmayın ve uzaklara bakın Kız olasılıklaCevabım kesinleşmeye başladı lakin izin verde azıcık daha düşiniyimdiyecektirBunu duyduktan daha sonra o kızın sizin çıkma teklifinizi kabul etme ihtimali %1000000'durEve gidince bunu kutlarsınız Ama kıza sadece Peki biraz daha düşün fakat düşündüğün her saniyenin benim için ölümden beter olduğunu aklından çıkartma olurmu?diyin Ertesi gün kız yanınıza gelip Ben düşündümde,sahiden denemekte üstünlük varşeklinde bir şeyler zırvalayacaktır Bunun öztürkçesi Evet kabul ediyorum lakin seni her lahza bırakabilirimdemektir Iyi 30 gün dene beğenirsen register edersin,beğenmezsen de beni hayatından uninstall edersin tarzı bir mizah güzel olmakla birlikte kızın zeka seviyesi için gayet anlaşılmazdırO yüzden yapmayın: ))) Çatlasın bütün düşmanlarArtık benimde bir sevgilim var Evet işte başardınız bundan böyle sizinde bir sevgiliniz varSiz kıza dönüp elinizi uzatın ve Küçük dünyama hoşgeldin!deyinO da patisini(pati:Kedi yada köpeklerin ön ayaklarına verilen isim) uzatacaktırÇünkü küçükken bunları bu şekilde eğitmişlerdir: )))) Ve HoşbuldukdiyecektirPişman olmayacağından belli olIkimizde çok mutlu olacağızdiye ekleyin ve bundan böyle geyiğe başlayın Daha önce de anlattığımız şeyleri uygulayarak kızla kesintisiz konuşunYani uydurunArtık daha feci uydurabilirsiniz Kız bütün bu sıralarda size daha önce hiç beklemiyordumdediğini unutarak En başından beri biliyordum diyecektir, inanmayınVe daha önce telefonuna,mailına,posta kutusuna ve Icq'suna mesaj bırakanın siz olup olmadığınızı soracaktırDiğer kim olabilir ancak?diye cevap verinAnında oracıkta bir kağıt kalem bulup kıza mail adresinizi,Icq numaranızı,ev ve cep telefonlarınızı verinister istemez sizi arayacaktır Işte bu etabıda başarıyla geçtinizAma işiniz bitmediDaha o kız sizin sevgiliniz yokÖnce bir defa çıkmanız lazımOnu da anlattık altHemde en ince ayrıntısına dek

BIRINCIL CIKMA

Hazırlıklar Bu ilk çıkma olayı tamamen bir sırat köprüsü gibidirGeçerseniz sizi kimse tutamaz,düşerseniz olayınız biterO yüzden çok tedbirli olmanız gerekirBurada dikkat edilecek noktalarıda size söylüyorumUlan varya ne biliyorsam hepsini anlatıyorum ********imSiz bu yazıyı bitirdikten sonradan hala kız tavlayamadıysanız gözüme gözükmeyin! Neyse ne demiştik?Heh!Bakın bu ilk çıkılan gün şahane önemlidirIlk Kez,kıza''hadi yarın şuraya gidelimmi?'' sorusunu yöneltmeden önce yapmanız gereken çok önemli bir şey varKızla nereye gideceğinize karar verin!Büyük ihtimalle kızla gidilecek çok pozitif yer bilmiyosunuzdurOlsun,bilmemek yok öğrenmemek ayıpKızla gideceğiniz yere karar verirken şunlara çok uyarı edin: Sakın kızla birincil buluşmanızda yemeğe gitmeye kalkmayınBunun birsürü sebebi var! Birincisi zaten kızın yanında hiç bi şey yiyemezsinizAğzıma ketçep bulaştımı?Ulan bu garson niye benim manitaya bakıyor?Niye bu restaurantta peçete yok?Bişey sölesem kızın iştahı kaçarmı acaba?Ve bunun gibi binlerce soru yemek yemek her tarafında beyninizde yankılanırBunun fazla doğal bir sonucu olarak panik yaparsınız ve korktuğunuz başınıza gelirYani ağzınıza ketçap bulaşır,üzerinize yemek dökersiniz,meşrubat bardağını devirirsiniz ve tüm bunların sonucunda kız sizi (haklı olarak)daha ilk buluşmada terk ederO yüzden bunu aklınızdan çıkarınHatta benim tavsiyem yalnızca birincil buluşmada yok,kız ''Hadi yemeğe gidelim'' demeden hiçbir süre bir yere yemeğe gitmeyinGidecekseniz de fast food bir restauranta gitmek ve hamburgeri ketçapsız ve mayonezsiz yemeniz sizin için en hayırlısı Kızların tümü olağanüstü lüks yerleri severler Ve hepsinde tanıdık olmayan penisine(bilhassa avrupa) hayranlık vardırO yüzden birincil buluşmanız için en ideal yer avrupai bir şekilde tasarı edilmiş bir cafe'dirEğer Istanbul ,Ankara yada izmir'de oturuyorsanız böyle bir cafe bulmak fazla kolaydırBilhassa Istanbul'da Kadıköy ve Istiklal caddesinde adım başı böyle yerler vardırBöyle bir cafe'de sizi en çok edecek 2 şey vardır 1Fiyat listesi!Cafe'de 23 saat oturup bütün bir haftalığınızı oraya ele vermek sizin canınızı oldukça sıkacak2ise etraftaki güzel kızlar!Böyle cafelere gelen kızlar öyle güzeldirki kafayı yersiniz,sakın birincil çıkmanızda başka kızları kesmeyinKızı delirtirsinizKızda sizi terkederBu arada belirtilmesi gereken bir öteki noktada bu gibi cafelerin %90'ına girebilmek için sevgilinizin(yada başka bi kız)olması gerektiğidir Burada nasıl davranacağınızı ise ''Cafe'de nasıl davranılır?'' bölümünde uzun uzun incelyeceğiz Kızla buluşacağınız yerle gideceğiniz cafe aralarında asla fazla uzaklık olmasın!sebepsiz yere bi de taksi parası vermeyin Kıza sakınŞu cafe'ye gitcez demeyinÖnce kıza ''Yarın buluşup gezelim mi?''diye sorunO da size''Nereye gitcez?'' sorusunu yönelticektirSizde ''Sen bilirsin ya! Bana herşey uyar tribine girinKızlar bu tribe karşılık genelde''Sen karar ver'' der Fakat bir takım kızların (nadir de olsa)Şuraya gidelim orası çok hoşdediği de görülmüştürEğer kız Sen karar verderse sizin zaten hazırda gitmeyi düşündüğünüz bir cafe var! Lakin kızŞuraya gidelim!derse,hemencecik dediği yere gidin ve bir önaraştırma yapınBunun niçin gerektiği ise bir örnekle açıklayayım!Hadi diyelim ama siz oraya ilk kere gidiyorsunuzGarson geldiNe alırdınızdiye sorduSizde mesela kahve söylediniz Kahve geldi ama fincanın yanında şeker değil Nabıcaksın hemen? Yanına kız var o yüzden garsonaAbi bana şeker getirirmisin?de diyemezsin O acı kahveyi içmek zorunda kalırsın : )))Zaten heyecanlısın! Lakin bir gün evvelden benzer cafe'ye gitmiş olsaydın bu cafede şekerin masada bulunduğunu biliyor olcaktınYanına kız olduğu için heyecandan göremedinDediğim gibi,benim sözümü dinle ve kız böyle birşey derse git cafe'yi bir yoklama et! Kızla buluşacağınız saati çok iyi seçinBu kızların hepsinin akşam ezanı okunurken evde olma mecburiyeti vardırO yüzden en geç öğlen1'de buluşun O gün ne giyeceğinize fazla önceden karar verinDaha Sonra bi eau de toillete (bak parfüm diyil) alınBu size fazla lazım olacak!Ben orjinal bürüt 'ü nasihat ederim(hayır bay salak Brut bana için para vermediSadece kızları fazla feci azdırıyo!)Sakın eau toillette'i fazla sıkmayın,çünkü bunun tek özelliği kokusunun erkekler kadar alınamamasıVe fazla sıkarsanız kızı rahatsız edersiniz Son olarak,ilk buluşmaya giderken sakın yanınızda prezervatif götürmeyinNasıl olsa hiçbirşey yapamayacaksınız Verdiğiniz paraya yazık: ))) Acilen bundan böyle kızla çıkmaya hazırsınızLakin hala hangi kafeye gideceğinizi bilmiyorsunuz Bunuda düşündük tabi doğal olarakBütün bunları uyguladıktan sonradan olayın pis kısmına gelmiş bulunuyoruzCafe'ye gittinizKapıyı açın önce kız geçsin! Sonradan yerinde bir yer bulup oturun Kızla havadan sudan ilk muhabbeti yapın Bu sırada garson şimdiden gelmiş olacak Size büyük ihtimalle Anabritanika Ansiklopedisi gibi birer yemek listesi vereceklerBu stil cafelerde en uyuz konu ne alacam lan ben hemen?sorusudur Bunuda açıklıyorum!Sakın kıza hava atıcam diye bilmediğiniz bir şey ısmarlamayın!Mesela Guatemela Kahvesi diye bir şey gördün ve onu istedin diyelim Sırık babalara gelirsin!Çünkü bu kahve filtre kahvedir ve özel bir makinayla birlikte masaya gelirO makinaya 5 dakika daha sonra basıp kahveni fincana koyarsınLakin eğer azıcık fazla basarsan makina fışkırırBuda kızın sizi terketmesi için tatmin edici bir neden: )))Neymiş bilmediğimiz şeyleri söylemiyormuşuzAyrıca erkekler tarafından yapılan en büyük aptallıklardan biride kız bir şey istedikten sonradan AynısındandemektirSakın böyle bir şeye kalkışmayınSiz en iyisi menüyü uzun uzun inceledikten sonradan akarsu içmek istediğinizi söyleyin!Garson Ne çayı?diye sorarsa Rize çayıdiyin bu keza kızı güldürür hemde Rize çayı çok hoş bir çaydırNiye içeceklerden bahsettiğimizi de açıklıyayımBu stil cafe'ler şahane pahalıdırYani henüz söylediğiniz akarsu bile sizi finalsal açıdan göçertirO yüzden diğer bir şeye özenmeyinEfendi gibi için çayınızı!: )) Siparişinizi verdiniz,sıra geldi konuşulacak konularaÖncelikle konuşurken sürekli gözlerinin içine bakın!Ve sakın masadaki bir şeyle oynamayınIlk bir kaç dakika geyik yapın,okuldan,derslerden bahdedin! Sonra da o gün neden orada olduğunuzu kıza açıklayınYani ondan ne değin fazla hoşlandığınızdan falan bahsedinLakin sakın Bu sırada geyiğe vermeyinKız en geç bu dakikalarda sizin ondan önce kaç kızla çıktığınızı soracaktırHiç tereddüt etmeden 1516diyinKız zaten bu eski ilişkileri bızıklamaz fakat olaki sorarsa ikinci kuralımızı uygulayıp uydurunDiyoruz olm salak bunlar,elbette uydurduğunuzu düşünmeyeceklerdirFakat mesela tutup ta kıza gerçeği söylerseniz,yani ilk çıktığınız kızın o olduğunu öğrenirse uç olarak sizi terkeder Kızlar deneyimsiz erkekleri hiç sevmez O yüzden siz beni dinleyin ve uydurun Burada yapmanız gereken bir öteki şey ise cep telefonunu çıkarıp masanın üzerine koymaktır Lakin bunu yapmadan önce minik bir hileye başvurucaz Buluşmaya gitmeden önce telefona aklınıza gelebilecek bütün kız isimlerini sallama nuamralarla kaydedinBuse, Başak, Nermin,Elvan,Damla Böle en az 5060 tane kız adı sallayıp hepsini kaydedin Kızlar daha önce de uzun uzun bahsettiğimiz gibi aşırı meraklı olduklarından, sevgiliniz masanın üzerine koyduğunuz telefonu mutlaka eline alacak ve listeyi tekrar aşağıya kontrol edecektir Ilk kız adınını gördüğünde Örneğin Aysu kim?diye sormaya başlayacak ve bu Zeynep kim?'e değin gidecektir Bu sırada kızın her sorusa Ya o mu? Heee yazlıktan dost, o okuldan bi kız ya! Heee o mu? Geçen yıl çıkmıştık bi dönem! Evet kabul ediyorum Hale'yle'de ilişkim oldu, fakat bunların ne anlamı var fakat artık senle beraberim ve istersen hepsini sileyim yani!Biçiminde bir muhabbet yaptıktan sonra kıza Istersen tüm numaraları sil güzelim, senden değerli mi yaa?diye gaz verin Kız tüm numaraları silecektir Bu yüzden evde bu hileyi yaparken daha önceki gerçek numaraları bir kağıda yedeklemek menfaatiniz icabıdır Peki bu değin şarlatanlığı neden yapıyoruz? Ilk öncelikle 5060 tane kız adını sizin telefonunuzda belirtilen görebilen kız kudurur, sonra da baya bir **** kalkar Çünkü kız siz böyle bir şey yaptığınızda yani geçmişinizdeki bütün kızlarla ilişkinizi sonsuza değin bitirdiğinizi görünce ona ne dek çok bedel verdiğinizi düşünmeye başlar ve bu da önümüzdeki günlerde size vermesi ihtimali artar Ve gerçekten kendi **** kalkmış gibi hisseder fakat esas sizin götünüzü kaldırır Sitemizdeki her taktik gibi hakiki hayatta her zaman sınanmış ve olumlu sonuç alınmıştır Kızla ilk buluşmanızda aşağıdakine aynı bir söylev yapın Inan her an,seni düşünüyorum,o hoş gözlerini düşünükçe tarifi imkansız bir rahatlık doluyor içime,hele gülüşün değil mu ; karanlık gecelerin soğuk rüzgarlarında donmaktan koruyabilecek tek ateş misali ısıtıyor içimiBirden hayatım değişti,inan senden önce bu dek artı ilişkim olmasına karşın hiç kimseyi bu değin sevmedimNe olur sen son olDiğerleri gibi ihanet etme bu büyük sevgimeBunu uydurabilme kabiliyetinize kadar arttırın Kızın gözlerinin içinin parladığının ve derece derece size daha yakın davranmaya başladığının farkına varacaksınızBu tavır kızın sizi aklından çıkaramamasını sağlayacak olan bir bilinçaltı komutudurSınanmış ve sonuçlarda herhangi bir aksaklığa rastlanmamıştırYalnız bu söylev kızın sizi en fazla iki gün düşünmesini sağlar,sonra kız bunların hepsini unutur (salakların beyin kapasitesi biz erkekler gibi yıllar önce olan bir konuşmayı bile hatırlayacak dek geniş değildir) Bu yüzden konuşmanın 2 günde bir tekrarlanması ilişkinin geleceği açısından fazla önemlidir Baya bir konuşup kızın eve gidince de sizi düşünmesini sağladıktan sonra bundan böyle cafeden ayrılma vakti gelmiştirIşte olayın en pis tarafı!Nasıl hesap istiyceksin?Garsonu masaya çağırıp alçak sesle Hesabı alabirmiyim?diyinKız milleti hesap gelince hemencecik atlar Ben veriyim diyeSakın bunu ciddiye almayınKesin trip yapıyordurKız milleti gittiğiniz her yere hesabı sizin ödeyeceğinizi düşünerek giderFakat hesap geldiğinde ezilmemek içinde Ben veriyimtribine girerler Bunun daima trip için yapıldığını sakın unutmayınHesabı özellikle birincil seferde mutlaka siz ödeyinKız kuşkusuz itiraz edecektir,bu durumda da ,eğer kız çok ısrar ederse Bir dahaki sefere sen ödersindiyip konuyu kapatın Keza bu nedenle kızla bir kez daha çıkacağınızı da garantilemiş olursunuz

ALINTIDIR

Kalanı kızı eve atmaya kadar gidiyo o yüzden yayınlamadım
Göz sağlığımı düşünerek okumadım bir bölümüne göz attım

Em€ğ€ email*protectedı +

Üst Alt