Son Konu

Sorunlu bir İlişki

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlama

Konu biraz uzun Sabırla okumanızı istiyorum Bana asistan olmanız gerekli

Takriben 2 ay önce facebooktan bir kızla tanıştım öbür bir ilçedeymiş tanıştık ettik söz baya ilerledi ben numarasını istedim kızla baya bi konuştuk sonra kızın benden 2 yaş büyük olduğunu öğrendim kızla her huyumuz örtüşüyordu daha sonra eğitim konusu açıldı ben sağlık iş lisesi son sınıfım kız ise ilkokul mezunuymuş kız bir pastanede tezgahtarmış daha sonra söz lafı açtı konu konuyu ben bu kızın huylarını çok beğendim ve kız da beğendi kıza teklif ettim kız bundan önce de bir ilişki yaşadığını, eski çıktığının da kendisinden 2 yaş minik olduğunu söyledi ailesinin yaşça küçük olduğunu öğrenince aralarındaki bağı kopardıklarını söyledi eski sevgilisi çıraklık eğitimde okuyomuş ben orta gelirli bir ailenin ortanca ve şımarık çocuğuyum birisine çok tez bağlanırım ısrarcıyımdır genel kültür açısından çok iyiyimdir resim ve müzikle ilgilenirim kız ise 7 çocuklu bir doğulu ailenin 3 çocuğu maddi sıkıntılardan dolayı okuyamamış çalışıyor kültür ve yetenek açısından bana kadar fazla aşşağılarda ama bu kızı bana çeken şeyler vardı bilemedim kıza ısrar ve çabalarımla bu ilişkiye evet dedirtmeyi başardım ilk günlerimiz fazla iyiydi lakin ablası beni öğrenince işler aksine döndü anne babasının yine yaş sorununu problem edeceğini bildiği için kıza başlamadan bitir bu işi demiş kız da bitirelim dedi ben de işlenmiş dedim lakin kız geri döndü el altından çıkmaya başladık her tarafta yine herşey hoş gidiyordu ta ki kızın evine görücü gelene değin benim moralim çok bozuldu ama yeniden şans bize yaver gitti görücüler kızı istemekten vazgeçtiler ve sonra geçen güne kadar yine herşey mükemmel gitti kızla konuşurken eski sevgili mevzusu açıldı kız eski sevgilisinin dolmuş muavini olduğunu söyledi ben bağlı kıllandım haliyle çünkü dolmuşçular bi kızla çıktılar mı o kıza bişey yapmadan bırakmazlar ben dolmuşçu diye biraz alay ettim kız sinirlendi birazcık sonradan bunu anneme açtım annem de bana katıldı ve bu kızın bana yakışmayacağını ve evlilik hususu olursa bu kızı kabul etmeyeceğini söyledi ben çıkmazdayım kız mükemmel çok iyi niyetli fakat bu konu çok canımı sıkıyor sizlerden akla uygun cevaplar bekliyorum beni dinlediğiniz için saygılar

Üst Alt