Son Konu

kıza açıldım fakat ...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eski konum bu konuda hakkında açmıştım
lütfen okuyun birazcık uzun olucak fakat ilk olarak verdiğim linki okuyun
http:www2019comaskdoktorunuzledermihtml
Derhal anında konuya giriyom bi kızla konuşuyorum kız benle uzakta akraba
akraba düğünü var kız gelicekmisin diye felan sordu belli geliyormsuun gibilerinden bende kızdan hoşlanıyorum acaba kıza açılsam kabul eder mi?
Ben kızında anlamsız olmadıgını hisediyorum bi keresinde iyi muahbet ediyoruz felan demiştidekızla konuşmaya başladığımda asgari yarım saat felan sürüyorcevaplarınızı bekliyorum düğün haftasonu

ve haftasonu geçti gitti kızla görüştük fakat kız utanıyo ailesinden çekinyor birincil görüğümüzde bana el felan salladı utandı güldü vs yüzyüze geldik tekrar güldü fakat konuşmaya başlayınca söz felan bulamadık kız düğünde aileisnden felan çekiniyor

faceden düğünde dans edermiyiz felan yazdım hattahatta bigün bir yerlere felan gidelim rahatça oturum konuşalım dedim kız tıpkı olmazzz dedi
neden felan dedim valla işte pek yazdı ardında sen şimdi sorucaksın sevgilin mi var hayır kızın sevgiliside değil ne yapmam lazımdüğünde dans edeenleri görür görmez aklıma kız geldi içim bi cız etti örneğin düğünden çıkarken felan ynaıma geldi benle görüştü felan gidiyorum diye kız nazmı ypaıyor anlamadım
konuşrken felan kız hevesli bana karşısında güleryüzlü ve arkadaşça arada bana bakıyor facede mesajlarıma aniden cevap yazıyor ne yapıcam bilmiyorum
lütfen destek edin kızla düzgün kuytu bir şekilde konuşamadığım için çok üzgünüm bunalımdayım ara ara ağlamam geliyor hatta dün gece yatakta ağladım bile ne yapmalıyım sizce bana hafıza verin odadaki duvarlar üstüme üstüme geliyor okuyan herkese teşekkürler hemen bunları yazarken bile içim cız etti

Üst Alt