Son Konu

Şuanki koşul neyi gösteriyor ...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
şöyle bahsediyim özet olarak yaklaşık 1 ay önce bi kıza ona hoşlandıgımı felan söylemiştim ama kız kimse ile düşünmedigini ama dost olabilcegimizi felan söylemişti lakin ben o lafı söyledikden daha sonra hiç konuşmadım kızla daha sora bu kıza çok önerge eden kişi oldu fakat kimseyi kabul etmedi derhal perşembe günü bizim bi öğretmen var bayan ona durumu bahsetmiştim sohbet arasında hocanında o kıza cuma günü dersi varmışcuma günü bizim ders anlamsız dışarda baskletbol oynuyoruz (bu arada lise 4 üm kız lıse 1) öğretmen beni dışarda görür görmez benim teklif ettigim kızı yanına çagırmış beni felan sormuş böylece bi sohbet geçmiş arasında tenefüs zili çaldıkdan sora benim önerge ettigim kız bizim sınıfdaki bi kızın arkadaşı işte yanına gelmiş demiş x hoca bana ali yi sordu felan dedkden sora bizim sınıfdaki kız da demiş işte ali iyi güzel cocuk bak kaçırma en azından bi tanı diye böyle bi sohbet geçmiş arasında kızda olumsuz bişey söylememiş yani demiş ya olmassa ben onla konuşurum felan demiş yani olumsuz bi söz ve hareket göstermemiş fakat cuma günü gelip konuşamadı diye düşünüyorum çunki biz tenefüsler de felan 56 birey gezeriz hep illaki pek kişi içinden çagıramadı beni öyle düşünüyorum yani evet şimdi bayram tatili bide şöyle bi şart var bizim sınıfdaki kıza söyledim msn den dedim benimkine sorsana bi cep telefonunu felan wersin onla tatil zamanı buluşalm felan dedim kıza sordukdan daha sonra bana cvp yollucak neyse fazla yazdım buraya dek okuyan herkese teşekkürler yani şuanda kız ne düşünüyo olabilir sizce ve arkadaşım aracılıgı ile numarasını istemiştim verebilirsin numaramı sorun olmaz demiş

Üst Alt