Son Konu

Unutamıyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başta herkeze iyi forumlar arkadaşlar şuan 20 yaşındayım sanırım 15 yaşında lise 1 başladım okulun ilk günleri derslik arkadaşım olan kız dikkatimi çekmeye başladı daha sonra iyiden iyiye gözlerimi ondan alamıyodum ve okulun 2ci ayı felan arkadaşlarımla konuştum onunda kız arkadaşına anlattım olayı çıkma teklifi ettim ast ozamanlar utangacım arkadaşla gönderiyorum çıkma istegini oda düşünmem lüzumlu diyip ertesi gün tamam dedi ve çıkmaya başladık ben nasıl mutluyum yani hayatımın en mutlu günleriydi hergün okul çıkışı eve bırakırdım ve sonradan anladımki beni sevmiyo msnden konuşurken resmini istedim yollamak istemedi bahaneler buldu çirkinim sonra gönderirim bilgisayarda yok resmim derken 1ayımız doldugu gün ben arkadaşıyla konuşuyodum 1 ayımız doldu ben bi armağan alıyım felan akşamına terketmek istiyorum mesajı geldi mesajda sen hastasın benim için hergün yoruluyosun bende o dönemler hastayım 1 yıl kaydımı dondurmuştum hergün gidemiyodum okula bende tamam ayrılalım dedim o ayrılık mesajı geldiginde ise ben kızın binasının aleyhinde park vardı balkona felan çöp dökmeye çıkarda görürüm die bekliyodum sogukda ve biz ayrıldık o dönem hastalıgım ve bu durum okulu bırakmama neden oldu 2008 di hatalı hatırlamıyosam sene oldu 2019 iki taraflı bi arkadaşımız bişey farketmiş oda mutsuz bende ve 2mizi karşılıklı bi konuşmaya aldı sanaldan ben heycandan yazamıyorum bile daha sonra özelden içimi dökdüm ve oda bitmiş dedi bitmiş çıkmaya başladık bu sefer baya ilgiliydi benle birincil buluşmamızda dışarı götürdüm ankarada olanlar bilir kızılayda dedim birincil randevulaşma otobüs degil taksiyle götiriyim götürdüm bişeyler içtik bi kafede sonradan bi kitapcıya girdik bakmaya sonradan eve dönmem lüzumlu dedi bende bitmiş dedim her tarafta taksiyle evine bırakdım onada bi kalpli kutu içine çikolatadır şekerdir vb şeyler koydum fazla begenmiş internete felanda attı resmini 1 hafta daha sonra taşıncaklardı bakıyorum mesaj atmıyo işim var evi felan topluyoruz yani atmıyo dedigim hiç atmıyo bende üstelemem zaten meslek yaparken ve gene bi mesaj biz niçin mutlu olamıyoruz ben dedim senin kalbine girmeyi bi başarsam bi izin versen dedim oda deniyorum fakat olmuyo dedi ve bende ayrılalım ozaman dedim elim kâğıda dökmek istemesede gene cilalı dediBenim zoruma dışarı giden kaç sene sonradan niçin tekrar sınamak istiyo ben bi insana alışmamadıysam ısınamadıysam hiç bidaha ısınamam onla olan anılarımız konuşmalarımız geliyo aklıma unutamıyorum bilmiyorum fazla biçare durumdayım şuan hiç bi kıza bakamıyorum bile

Üst Alt