Son Konu

Şu Anda Bu Kız Benden Hoşlanıyor mu ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bitane kız var sınıfta, önümde oturuyo, sık sık konuşuyoz, sık sık trip atıyo, kantine bu arada felan sende gelsene benle diyor birlikte gidiyoruz, o kadar aralarındada full birlikteyiz gel falan diyo, fakat bazende çok pis trip atıyo, bi defa bana vurdu durduk yere koluma bende espri amaçlı gülü seven dikenine katlanır dedim, ya of salak dedi gülümsedi, arkamı dönüyorum ders esnasında, Niye bakıyon arkana ! falan yapıyo, bişey diyorum sıra arkadaşıma o da önden kafasını uzatıp uh mal deyip gülüyor, şakasına yapıyor, ama yinede şüpheye düşüyorum sevmiyor mu beni diye, bi kaç örnek daha vereyim, Bana sesleniyor Sarp, nabıyon lan deyip gülümsüyor bende , sanane lan deyip trip atıyorum, o da bana bunun aynısını tekrar tekrar yapyor, öğle aralarında bi tane erkekle mesajlaşıyodu faceden birlikte takıldığımız için gördüm, dedim azıcık maçoluk yapayım, çıkmıcaksın lan onunla dedim, oda üffff sanane git, dedi bende aldım gururumu gittim, 23 dakika sonradan geldi yanıma gelsene dedi her tarafta birlikte takıldık
Mesajlarımı okuma falan yapıyo bana, ben yinede okuyorum, okucam lan sanane diyorum, oda offf okuma git diyo bende gidiyorum, sonra bitmiş yanıma gelip benimle takılıyo, derhal bu kız bana aşık mı ney anlamadım ? Yani kızda böyle aşık olcak bi halde yok, aşk nedir diye sordum birincil tanıştığımızda zaman geçsin diye, Aşkı nabıcan derslerine bak diyor, ben kimseye aşık olmam falan yapıyor, geçen günde birinden hoşlanıyom demişti, bende kim lan dedimsanane lan dedi, kız mız fakat her zaman lan diyor maşallah Neyse çok uzadı, bu kız beni yalnızca arkadaş olarak mı görüyo yahut hoşlanıyo mu ? Bi yerde bi kız trip atıyosa aşıktır falan yazıyodu ama muhakkak değilim

Üst Alt