Son Konu

Kızdan Hoşlanmaya Başladım. Neler Yapmalıyım? (Eski Sevdiğimin Kankası)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar,

Bir kız arkadaşım var Çoğunlukla birbirimizle konuşmayız Çünkü yanına eski sevdiğim kız var ve kankası Ben de eski sevdiğim kızla konuşmak istemediğim için yanına gitmiyorum O eski sevdiğim kızda bu kıza asılıyorum diye beni reddetmişti

Çarşamba günü eski sevdiğim kız gelmedi O gün çok pozitif olmasa da sohbet edebildik Perşembe günü ise nöbetçiydi Bir teneffüs sınıfa geldi ve sohbet edebildik Ben biraz övgü (Derslik sensiz olmuyor vb) ettim Erkek arkadaşımın tekide etti; lakin bunların ikisi kardeş gibiler Kız, iltifat eden arkadaşıma inandığını; lakin benim espri yaptığımı söyledi

bu vesileyle kız 34 kez gitmeye yeltendi, ben de kolundan tutarak sohbet ediyoruz, gidemezsin dedim ve durdurdum
Sonra bana Cuma günü bir yere gidip gitmeyeceğimi sordu Ben yanıt vermeden, bir anda gülen yüzü, somurttu Ben de hiçbir yere vs gitmiyorum Sen nereye gidiyorsun? Diye sordum Oda bir yer söyledi, bütün hatırlamıyorum

Ben teneffüste veya derste izin alarak gelirim dedim Ben de izin alamadım ve gidemedim, derste Teneffüste de unuttum, arkadaşıma bana yalan söylediğimi (Geleceğim deyip de, gitmediğim için) vs söylemiş

bu vesileyle arkadaşlar, eski sevdiğim kızı severken; bu kızla dedikodumuz çıkmıştı Benim bu kızdan hoşlandığıma dair Bu durumu kızla konuşmuştum ve seninle mükemmel arkadaş olduğumuzu ve böyle bir koşul olmadığını söylemiştim

Ve kız bir erkekle çıkıyor mu? Tam bilmiyorum Soruyorum, bana arkadaşım diyor; ama kapıdan bakışıyorlar vs Bu durumu da nasıl öğrenebilirim?

Üst Alt