Son Konu

KIZI SEVDIM AMA UZAKLASMALI MIYIM ( 2 SECENEKTEN HANGISI SIZCE ) :( bknz lutfen

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selam arkadaslar 4 5 yıldır tanıdıgım fakat oyle gorusmedıgım okulda arada konustugum arkadas ortamından bır kız var bunu 1 yıl once sosyal paylasım sıtesınden ekledım 1 yıl her tarafında mesajlastık vs Öss oldugundan ask ıslerıne gırmeyım dıye bulusmadım bunla imtihan vs bıttı unıdeyım sımdı

kızla bulustum ayrı sehırlerde okuyoruz kızın oldugu sehır benım memleket
memlekette gorustum kızla 2 defa bas basa yemek yemek yedık göle gıttık vs arabayla gezdırdım

1 yıldır duzenlı olarak mesajlasıyoduk son 1 haftadır ıse artık dahada mesakjlasmaya basladık kız okulun bıtınce gel de uzun uzun kal memlekette dıyor hatta gıtara yazıldım senıde yazdıralım vs dıyor
kızın sevgılısı var bılıyorum araları ıyı mı kotu mu bılmıyorum ama sıze 2 secenek sunuyorum benım yerımde olsanız kızdan hoslandıgınızı varsayarsanız

1Bu yaz memlekette vs kızla daha da yakınlasmak ziyaret etmek tozmak ve ıyıce baglandıktan daha sonra kızı kendıne bagladıktan daha sonra asıgım sana çağrıda bulunmak( kız o benle o kadar gezdıgıne gore o da hoslanıyor olmalı ??) asıgım demek ve bır tercıh yap çağrıda bulunmak tercıhe gore devam etmek

2Zaten farklı sehırlerdeyız yılın toplasan haftasonları vs 2 3 ayı anca gorusecez kendı okudugum sehırde bırını bulup arada aklıma gelsede ıcıme atıp onu unutmaya calısayım çağırmak

sız olsanız hangı secenegı secerdınız

5 gune memlekete gıdecem 2 yoldan bırını secıp gelecegımı ona gore sekıllendırmelııym

aklınızdan gecen her açıklama benım ıcın onemlı

sagolun yorumlar ıcın

ayrıca kızlardan da su yorumu beklıyorum bı kız sevgılısı varken bu sekılde baska bır erkekle asık oldugu ıcın mı gorusurz yahut bayağı arkadası olsa da gorusur mu bole ?

kızdan uzak duracam gıbı gozukuyo bıraz once dayanmadım sordum kac yıldır sevgılın vs 2 yıla yaklastı dedı
artık evlenırsınız de baya olmus dedım
baht bakalım d dedı

bu konusmadan ne anlıyosunuz arkadaslar
bundan böyle hıc gorusmeyıp ıcıme atacam boyle gıderse ??
konusmaya bakarak ve konunun basına gore sızın yorumunuz nedir ?

Üst Alt