Son Konu

Kızlar için aşk ... & Benim için aşk...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese iyi forumlar, içimi dökmek, takviye elde etmek nedeniyle açtığım konuyu ardına kadar okumanız dileğiyle* Hanımefendi üyelerin ağırlıklı olarak cevap vermesi daha iyi olur

Bir erkeğin kavgayı sevmemesi kabahat mudur ?
Lise 4 sınıfa gidiyorum 3 gün sonradan da üniversite sınavına gireceğim, hakkımda hayırlısı Şu güne değin ne gördüm geçirdiysem içinde mutlaka bir tartışma vardır Benim büğüdüğüm çevrede en minik bir durumda tartışma çıkardı Fakat ben o kadar değilim, doğuştan gelen bir özellik

Düş ediyorum; arkadaşımın sevgilisine söz atmışlar vs kavgaya gidiyoruz Arkadaşlar ve ben çocukları bir hoş pataklıyoruz Elimize geçen ne olacak? Kazancımız ne olacak yani?

Okuduğum okula gelelim
Niye baktın diye burnu kırılanı mı ararsın Benim sevgilimle konuşuyorsun diye tekme tokat dövüleni mi ararsın Ne ararsan var bizde kardeşim Sınıfa giriyorum kızların muhabbeti tıpkı şu
+ 1Kız
2 Kız
+ Kız duydun mu fatih kavga etmiş çocuğun kafasını gözünü kırmış
Evet şekerim ya ne değin tatlı ve karizmatik

Çevrem
Çevrem kadar daima Kavga etmeye (vücud olarak) en müsait çocuk lakin karı gibi korkuyorgözüyle bakıldım Doğrudur boyum 192 kilom 106 ve yaşım 18 babam bile bana aşağıdan bakar Aşağıdan derken hatalı anlamayın boy olarak

Şurada 1 ay daha sonra reşit olacağım Bundan Böyle büyüdüğümün farkına varıyorum Çocukça şeylerle mücâdele etmek istemiyorum Bu yüzden de hiç sevgilim olmadı Çıkıp 2 çocuk dövmeyi, kızlarla gezmeyi ben de bilirim ama korku ediyorum böyle pislik insanlardan

Sevdiğim insanla oturup birer yetişkin gibi nehir içmek, önemli şeyler konuşmak, tiyatroya, sinemaya gitmek istiyorum Arabayla 2 bira alıp da kirli pis şeyler gerçekleştirmek değil

Evet değerli hanımefendi üyeler Sizin aşk dediğiniz şey bu mudur ? Cevap bekliyorum

Üst Alt