Son Konu

Kızlara Söylenecek En Güzel Sözler

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kızlara Söylenecek En Güzel Sözler,

BÖYLECE YILBAŞI CİKolATASI YEDIM HICBIRI SENIN DEĞIN TATLI DEILDI
Yedi bambaşka iklimden,
Yedi çeşitlilik arı getirseler,
Yedi çeşitlilik arı,
Yedi ayrı çiçeği dolaşsa,
Yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin dek tatlı olamaz
Hayatta üç şeyi sevdim;
Seni,
Kalbimi,
Ümit etmeyi
Seni sevdim sensin diye, kalbimi sevdim seni sevdi diye,
Ümit etmeyi sevdim ola ki seversin diye
» Ölümsüzlük koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle değiş tokuş ediyorumYokluğun diye bir şey yok bende, ben seni ölümsüzlük değin çok ama fazla seviyorum
» Ölümsüzlük koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorumYokluğun diye bir şey değil bende, ben seni ölümsüzlük kadar fazla lakin fazla seviyorum

» Günden güne yok olmaktayım Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YINE KARANLIKTAYIM Seni seviyorum Gözlerime bakabilirmisin

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı değin yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen her zaman benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar yaşama sebebimsin, ekmek kadar su değin Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var seni hatırasına yapmak da güzel seni özlem duymak değin

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akıcı gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin Çünkü benim için fazla özelsin aşkım

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan bariz sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Nikah Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Daha Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur İkisi de sever ama kavuşamazsa: efsane olur

» Korkma!Sakın sevmekten korkmaKurşun sesi değin süratli geçer yaşamak lakin öylesine baskı oysa kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; hatasız olmaya çalışmaz kuytu bırakırdım yüreğimi korkmazdım fazla riske girip sana aşık olmaktan

» Ne süre sağır bir sanatçı, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, gülüş dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir ham adam başına dek Günahsız,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesine kadar Özelsin

» Tümü Gidici Sen Kalıcı , Tümü Hemen Olan Sen Yaşam Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Tümü Öylesine Sen Ölesiye

» Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülümsemek? Şimdiden Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmez diyarlarda yürüyorum Unutulmak korkusuyla her lahza ağlıyorum Rüyalarımda gördüğüm tarifi zorlama kız, beni vursunlar fakat sana dokunmasınlarUmut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Daha Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun Doğrusu Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecburi Olduğum Kadarından Fazla Zorunlu Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler lakin hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez Seni ölene dek seveceğim

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe değmek kadar zordursen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını beklee

» Gül nedir ki? Solup gider Gün nedir ama? Gelip gider Ateş nedir ancak? Söner biter Fakat sana olan sevgim sonsuzdur, oysa mezarda biter

» Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masum, esir olmayacak değin özgürlük, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak dek yakın seninle yaşanacak dek özeldir

» BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞIMDI OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK

» Bazen açıklamak güç geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve bundan böyle bir karar aldım söylüyorum Seni Çok fakat Çok Seviyorum

» Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Yaşam Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor

» Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla

» Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

» Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiçkimseye böyle içten gelen bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım Yanlızca senin için Aşkım

» Seni Fazla Özledim Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çizdim Seni Ne Değin Özlediğimi Anlamak İstermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Tebessüm Etmek? Şimdiden Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM İNat Bu Ya MahşEre Değin Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Fakat Sende Biliyorsun Ancak Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Yaşam Var

» Seni Cok Özledim Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim Seni Ne Değin Özledigimi Anlayışlı Olmak Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM İNat Bu Ya MahşEre Değin Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

» Ne süre sağır bir sanatkâr, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o süre seni unutur bir başkasını severim

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum süre anladım fakat, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, niçin diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa

» Umutlarım Yıkıldı Senden Sonradan Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Kez Sensiz Gidemedim Ölüme

» Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim Senin hayallerini çizdim gözlerime, her zaman seni seyredeceği İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM

» Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa vakitsiz, bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

» YAŞAMAK ÖZLEMSİZ,AÇLIK SEVGİSİZ,SEVGİDE SENSİZ OLMAZUNUTMA HOŞUNA GITMEK DEFALARCA BERABER ELDE ETMEK DEĞİLSENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR

» Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin Bir gülümseme değin özgür özgür değin vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin

» kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın yıllardır beklediğimsin şayet de kimsin sen? sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğimsin

» Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici albenili ve de güzelsin fakat aranızda tekbir fark var onlar milyonlarca sen bitanesin!

» biliyorum okuduğun kitaplar gibiyim senin için yeri gelince hatırlanacaK SENSE YAKTIĞIM ŞİİRLER GİBİSİN HİÇ AKLIMDAN ÇIKMAYACAK

» Yorgunum!! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar

» Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı dikkate almak galiba)

» Dünyada bir çok insan varKimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa bedel bir insan var o da su lahza mesajımı okuyor

» KAÇ KADEH KIRILDI AYYAŞ GÖNLÜMDE BİR TÜRLÜ KENDİMİ AVUTAMADIM KAÇ GECE AĞLADIM BÖYLE ÇAKTIRMADAN NE YAPTIMSA SENİ ^^UNUTAMADIM^^

» SEN VARYA SEN SÜTLAÇ KADAR TATLI, LAHMACUN DEĞIN SICAK, ÇIĞ KÖFTE GİBİ ACILI, DOLMA GİBİ CAZIBELI, BULGUR GİBİ ASIL, AŞURE GİBİ KARIŞIK, VE İÇLİ KÖFTE GİBİ MÜKEMMELSİN YA!!!!!!!

Sesini duysam da her an bakmak gibi yok özlediğimi bil, her lahza hiç bir şey seni hoşuna gitmek gibi yok

CAMLARIN BUHARINA SENİ ÇİZDİM ERİYİP AVCUMA DÜSTÜLER, DEFALARCA öPTÜM LAKIN YİNEDE HASRETİNİ GİDEREMEDİLER

Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim lakin sensiz olmayı katiyen

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın Daima SüRDüğünü öğReTmeDiLer SiMDi DaHa CoK ozluyorum seni BeBiSiM

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, Bir yaprak olsaydı tüm ormanları, Bir yıldız olsaydı bütün kainatı sana vermek isterdim Fakat, yalnızca seni seven kalbimi verebiliyorum

APANSIZ UYANIRSAN GECENİN BİR UYGUN UZUN UZUN DALARSA GÖZLERİN KARANLIĞA BİR SICAKLIK HİSSEDERSEN ÜŞÜYEN ELLERİNDE BİL ANCAK BEN O LAHZA SENİ DÜŞÜNÜYORUM

Bekle beni sevgilim şayet gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibibir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın vazgeçme! benim elimdir sakın unutma!(

O Kadar Sözler Vardır ki Her şeyi Anlatan, Böylece Anlar Vardır fakat Daima Anımsanan, Aldığım Nefes Yok Seni Bana Hatırlatan, Yüreğimde Sen Her Zaman Yaşayan, Yaşanan, Yaşanılan

Her şey yalan dolan bir SEN hariç SENİ düşününce bütün benliğim değil oluyor işte o zaman aşkımın uğruna kurduğum cümleler bile devrik oluyor

Şunu bil fakat sevgilim bir gün benim gözlerimdeki ateşe yüreğimdeki aşka tutulursan cehennemdeki ateşten bile maruz kalırsın ve sunu da bil ama bir gün gözlerimin ateşine kapılacaksın

Sözlerdir aşkı anlatan, Gözlerdir kalbi kandıran, Kalptir aşkı yaşayan, Dudaklar; romantizmi yaşatan Dudaklar sözleri söyler, Sözler ayrılık ister, Yürek bu sözlere yıkılır, Gözler gözyaşı akıtır

Hakikatın varlığından, güneşin parlaklığından kararsızlık edebilirsin ama benim sevgimden asla SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM

Ölmeyi ALLAHA, Yaşamayı SANA, Ağlamayı KADERE, Gülmeyi SANA, Sevmeyi KALBİME, Sevilmeyi SANA BORÇLUYUM

Yastığımla uykumu başbaşa bıraktı, sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım hemen burda yalnız sen varsın BİTANEM

Aşk aynı gül gibidir Tesadüfen tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar

Senin için ağladım,senin için ateşe atıldım ,acıları paylaştım;şunu bil ama dünya duruna canım çıkana dek buna devam edeceğimSENİ SEVİYORUM

yanağına düşen kar parça başına eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir yudum serinliği biriyle paylaşmak istediğinde arkana dön ben arkandaki rüzgarlarda olacağımbitanesi gökmenime SENİ SEVİYORUM AŞKIM

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmamrahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmamrahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim dek

KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN , HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BU DEĞIN SEVİLİRMİYDİ

YARDIM ETMEK Mİ İSTİYORSUN ? O VAKIT DİNLE; YAŞAMA SEVİNCİ GETİR BANA BOLCA OLSUN IVEDI TÜKENMEYENLERİNDEN İHTİYACIM VAR BU ARA UNUTMAK ÜZEREYİM MUTLULUĞU, UNUTTUM SICAK BİR ÇAYIN TADINI, ESEN RÜZGARIN SERİNLİĞİNİ, HADİ DURMA ÖYLE HATIRALARIMI CANLANDIR, İYİ OLANLARI

Keşke yalnızlığım dek yanımda olsaydın, keşke yalnızlığımı benimle paylaşsaydın, keşke senin adın yalnızlık olsaydı da ben her zaman YALNIZ kalsaydım

Yeniden acımasız kış sabahı gözlerimde ve yine yalnızca sen varsın hayallerimin en ücra köşelerinde bileve bir gece ve bir gece daha ve ebediyen yanımda olsansarılsam sana sımsıkı doyasıya özlesem seni gizlice

Birilerine ismini Söylesem Kaybolup Bitecek Gibisin Boğazımda Düğümsün Yutkunsam Gideceksin Yutkunmasam ÖLÜRÜM

Pek baskı ama düşüncelerimi söyleyememek,böylece zorlama ki gecelerce uyumadan her zaman seni göz önünde bulundurmak ve o kadar zorlama ancak gözlerinin içine bakıpta seni seviyorum diyememekgülüşü yaralım

Hoşuna Gitmek sesini duymaktı,sevmek gözüne bakmaktı,sevmek elini tutmaktı,hoşlanmak seni yaşamaktı,Katiyen unutmamacasına

Bana öyle bir mektup yazki sevgilim, Açar açmaz duyayım kokunu sevda essin başak saçlarında, Sesin yüzümü rüzgarla bulsun, Bana böylece bir mektup yazki sevgilim, Gelsin beni en koyu zulamda bulsun, Ve böylece bir mektup yazki varsın ölümüm olsun

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, Bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi, Bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, İşte o hatıra senle yaşadım senle sevdim

Aşk Gülmekten çok gözyaşı dökmek, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever

Yaşamak özlemsiz istek Sevgisiz Sevgi Sensiz Olmaz Unutma Ancak Hoşuna Gitmek Herzaman Beraber Elde Etmek Deyil Sensizken Bile Seninle Olabilmektir Sen Seviliyorsun

Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ama, ellerimi açmasınlar Çünkü elerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim

Derhal uzaktan bir kenttesin ya yağmur yağıyorsa!! düşüyor mu yüreğine tane tane? sen istiyorsan gelirim serilirim kıyılarına

Kapatıyorum gözlerimi karanlığa doğru bakıyorum, seni görüyorum karanlıkta, açıyorum gözlerimi ansızın kayboluyorsun, işte o süre ben gidiyorum karanlığa dürüst, gürültüsüz ve sensiz

Sakın üzmesin seni karşılıksız sewgiler yüreğine sus dersin, belki sözünü dinlergiden gitsin aldırma ,yangınlarda söner sakın bakma arkana, krallar önde gider

Sevdan ne yalnız bir yükseliş demektir nede yıldızlar gibi parlayıp sönmektirölmezliği dikkate almak kendimce boşuna emektirsevdan seni sevip bir daha geri dönmemektir

çokmudur insan sevgiliye bir ömür verse yaşarken başında bulunman mukaderse sevgilim bekliyorum mezarımda gözlerinden bir damla yaş düşerse güzelliğini sevmedim kalbini sevdim sen anlamasan da

Sen istediğin değin sakla, Gündüze sar biriktirdiğin geceleri Ben beni sevmediğini Güneşten öğrendim! Ve sen Benim seni sevdiğimi Biri seni sevince anlayacaksın!

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında Fazla Yok BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

Bütün resimler sana benziyor hayret tüm aynalarda sen varsın simdi sigaramsın dudaklarımda biraz daha sonra bir kağıt ve aksam içtiğim içki olacaksın

SEVGİM SINIRSIZ AMA ANLAYABİLENE, DOSTLUĞUM SONSUZ FAKAT PAYLAŞABİLENE, SEN HARİKASIN AMA BENİM OLDUĞUN SÜRECE

Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Şu Anda Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonra

Bir gün sıyrılacağız olup bitenlerin arasındanAnılar kalacak Anılar eritecek içimiziOlur Ya de kavuşacağız İMKANSIZIM sonsuza kadar

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün

Bir romandın okuyupta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıpta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ ÖZLEDİĞİM

Büyük aşklar engeller karşı yok olup gitmeyen, bir böylece büyüyerek bir çığ halini aşan aşklardır Benim aşkımda bunlardan biri, yüreğim ve sen bir bütünsün bunu unutma

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın Karanlığa bak yüzümü göreceksin Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN

Ne hoşgörü var senden ayrı, Ne bir lezzet senden öte Bir yüzünü bakmak bile, değer binbir zahmete Vereceğin her acı gönülden kabulümdür! Sendeki cehennemi değişmem bin cennete

Bi bakışın manası hiç bir sözde değil! Bi bakış ara sıra zehir bazen şifa verir Bi görüntü bi bakışı aslından emin eder Unutma bitanem sevenler daima gözleriyle yemin eder

İki kıyı gibiyiz Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum İki kıyıyız her zaman, birazcık uzak ama daima birarada

Dünyada hiç kimse için ağlamaya değmez, değende ağlatmaz zaten, eğer bir gün ağlarsan başını tepede olan tut ancak göz yaşların ağladığın insan değin alçalmasın

Ya sözlerin aklımda, yada aklım adında Ya hayalin karşımda, yada sesin kulağımda Ya ben çıldırıyorum, yada fazla özlüyorum Ya özlemek fazla güzel, yada özlenen çok özel

Öyle güç ki düşüncelerimi söyleyememek, böylece kuvvet ama gece uyumadan defalarca seni dikkate almak, böylece güç ama gözlerine bakıpta seni seviyorum diyememek

Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yeniden seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o süre sevgilim ben o zaman ÖLÜRÜM

Seni saçaklarda titrek bir serçenin kanat çırpası dek günahsız ve bir annenin duası dek dürüst seviyorum BİTANEM Seni çok ama çok SEVİYORUM

Güneş alev ateş yanıp parlasa bile unutmayacağım seni kül olana kadar Beni kırıp incitsen bile dost bileceğim seni sonuna kadar

tebessüm etmek Için Mutlu Olmayı Umma, Ola Ki Sevinç GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır

Sana Yüklediğim Anlamları Senmişsin Gibi Düşünme ALDANIRSIN Sen O Anlamlarla Sadece Bende Varsın BEN SEVİYORSAN SEN BAHANESİN ! ! !

Birine Verilecek Değerinde,uğruna Feda Edilebileceklerle ÖlçüLebiliyorsa Aç Gözlerini Etrafına BakgördüĞüN HerşEyi Feda Edebilirimama Sakın Aynaya Bakma

Ne varsa aradığım bil fakat sende bulmuşum, senden önce yoktum seninle var olmuşum, sende bütün ümitler sende bütün hayaller, beni sende arama ben zaten sen ölmüşüm

GÖZLERİNE BAKTIĞIM LAHZA DÜNYANIN YARISI YOK OLUYOR SENİNLE GEÇEN HER AN, SENSİZ GEÇENLERİ ZORLAŞTIRIYOR HER ŞEYİMSİN

Seni tanıdığımda hayatım anlam kazandıSen varsan her şey hazır, sen yoksan her şey yalan

Aşkımsın, Güzelimsin Yüreğimdeki Tek Dileğimsin, Tutunacak Tek Dalım Sen Aşım, Yarınlarım Sen Helalimsin

istemem sevmeni artık unutulsun bu fasılKüllenir gün gelecek,yoksa bu alev benideÇok zamandan berridir özlediğim buydu asılgöremezsin ben uzaklarda iken gölgemideelveda aşkım

Bir gül edinmek isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücüdunun derinliklerine girip, yeniden oradan çıkmamak için Seni Seviyorum

Bu gün bir birahane keşfettim mezarlığın tam aleyhinde , Eğer fakat bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında

Bir şarkı bestelesem içinde sevgimi anlatsam Her doğan günde daha çok umut ve sev doymuş olan bir şir yazsam Ve bütün bunlar gerçek olsa, ne dersin benimle olmaya

Ne seni benden daha fazla seven, nede benim sana daha pozitif verebileceğim sevgim var Anla işte seni ne kadar sevdiğimi mavişim

Bir gün süre ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ancak istesen de beni unutamazsın

Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, olur ya seversin diye

kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım ant olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım

Ne seni unutturacak süre geçecek, Nede geçen vakit seni unutmaya yetecek Yanına değilim diye seni unuttum sanma, Ayrılık alışmayı öğretir, unutmayı ASLA!

gözümden süzülen yaş denizi ıslatıyorsevda kilim,hasret derdi dokuyor,çatlayası çılgın kalp sen diye atıyorof kara gözlüm aşkın seni bekliyor

senden diğer bir tane yok bu dünyada,gülümsemeyi asla unutma,gözlerinin içi gülsün gülerken,bakışların pırıl pırıl olsun ve her zaman ıslak kalsın göz pınarların sevdiceğim! *

Üst Alt