Son Konu

Kızlarla voleybol ve hayal kırıklığı :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar , beni bugün arkadaş aradı gel voleybol oynuycaz neyse gittim dedim hiç anlamam yav sen gel dedi , nyse gittik kızda vardı sınıftan gittiğimiz yerde karma voleybol oynayanlara katıldık bana gelen toplara ben malca şekilde vurmaya başladım yani örnek ayakla omuzla falan filan ırk dalgaya alıyo , gülüyolar falan , ama bende kızlara aleyhinde mahçup oldum artı konuşmadım oynuyamadım hatta üzüldüm , benim burda ne işim var bile dedimSonra ben çıkıyorum dedim , bir tane tanımadığım kız dedi çıkma yaa sonradan hiç tınlamadım kızın yüzüne bile bakmadım çünki güzeldi kız ve o beni tınladığı halde ben tınlamadım : ve arkamı döndüm gittim oturdum Onları izledim daha sonra aşağıda furbol maçı yapanlara gittim yani onlardan uzaklaştım Evet arkadaşlar bugünkü olayım böyle oldu Yani herif eh işte tarzım baya öbür yani azıcık alaka çekerim giyiniş tarzım iyidir , lakin böyle ne biliyim bugün yanlarında kendimi mal gibi hissettim , öteki çocuklar büyük duruyor gözümde , ben ise küçük duruyorum yine de yaşları büyüktür lakin ne biliyim ben kendimi baya aşağı görüyorum kendimi ç kızların güzelliği zaten büyülemişti beni Ama artı bakamıyorum yani , sınıfımızdaki kızda güzeldir benimle her zaman konuşmak ister lakin ben konuşmam ne biliyim kendimi o mevkide görmem şayet dışardan bakan beni kibirli artı burnu havada görebilir ama yapım gereği katiyen insanları aşağılamam ama fazlada tınlamam insanları çünki ben onlara değerinde değilim , konuştukça yanlarında batacağımı düşünürüm , yani beni sadece dışardan izlesinler katiyen konuşmasınlar çünki konuşmam onları olumsuz etkiler düşüncesindeyim saçma bir düşünce : Evet arkadaşlar siz ne diyorsunuz ? Kızların gözünde bir hayvan kadar değerim yoktu biliyorum , lakin nedense yanımda dost artı yakışıklı olmamasına karşın çocuk özgüven patlaması yaşıyor ve kızlarıda çekiyor hani : Ne olur benim halim arkadaşlar , ah ah bidaha voleybol oynarsam iki olsun bilhassa kızlarla mı off off

Üst Alt