Son Konu

Kızmak İle İlgili Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kızmak İle İlgili Ozlu Sozler
Kızmak İle İlgili Guzel Sozler
Kızgınlık Sozleri Ofke Sozleri

Kızgınlıkla İlgili Sozler sizler icin Farkıyla Sayfamızda

Biraz Gozyaşı Biraz Huzun işte Benim gercek Adım Acılar, Sen Anlamazsın o Kabiliyet Kalmamış Hayata pmebe gozluklerle Bakan Serseri uzak Dur Benden istemiyorum Seni!

Herşeyi Kendine gore Değil herşeyi Bize gore uyarla herşeyi Kendin icin değil herşeyi ikimiz icin iSte!!!

ben Sana Sevgi Dolu umutlar besledim Sen Hepsini Gormemezlikten geldin, Şimdi Sıra Bende Gormuyorum Seni Kasma Kendini Boşuna

Sana Karşı Artık Duygularım umuşak Değil Sana Karşı Artık Sozlerim Sevgiyle Dans etmiyor Sen Artık Sadece Yalansın benim icin

Dualarımla umitlerime Sıcak Bakıyorum Sen cıktın Artık hayatımdan geriye Bakmıyorum

Nefretimi icime atıyorum her defasında Seni Kırmak istemiyorum Ama Artık kendime Kızıyorum Sana Elveda

nekadar Kızsamda Sana icimde Aşkın Yakıyor Kalbimi Adeta, Seviyorum Seni Ama Kızgınım Sana Bunu Unutma!

Sen Okadar tatlısınki Kızsamda Kıyamıyorum Sana Gozlerin geliyor Aklıma Gulumsuyorum o Anda Delice Seviyorum Seni Ama kızıgınım hala Sana

Huzurlu yaşamak istiyorsan Kızdırma beni Mutlu Olmak istiyorsan benden Başkasına Birdaha Bakma!

Yaradanıma Guveniyorum Bu Dunyada, Sen Artık yoksun hayatımda Adımı Birdaha Anma yalan umutlarının icinde Kaybolma!

Kin besliyorum Sana Karşı icimdeki nefret iflah OLmaz Sana Karşı Kızgınım Sana Neşem yok Bu Aralar

Ben Kısa Bir aşk yaşamadımki yalanlar icinde Seni tatmin edeyim ben Seninle Umutlarıma Baktım Ama Sen Onları Benden Caldın!

Ne Kadar Dert Varsa Yıktın uzerime Vurdum Duymaz Gibisin Bakmıyorsun Bile! Ne Bu Kızgınlık Bu ofke? iStemiyorsan Gule Gule!!!

Ne yurk Kaldı Sana Verecek Nede inancım kaldı Seninle Bu yolda Gidebilcek, Kızgınlıklarım icimde Kor Oldu Seni Toprağa Gomecek!!!

Sana yalan Sevgilerin Sahte Mutlulukları Lazım benim gibi gercekler Sana Fazla Gelir Bu Dunyada!!!

Buruk Kalbim Duzelmez Bu Sozlerinle Asla! Sana Ben inandım Sevdim Ama Sen Harcadın beni Sevgi Yolunda Donme Bana Birdaha!

omrumden Caldığın Zamana Acıyorum Zaman Hataları telafi edecek gunun Birinde Ama Ozaman Sen telafisi Olmayan Bir Hata Olucaksın Gozumde

Kızgınlık Halinde Soylediklerini iyi Duşun Pişman Olucağın Sozleri Soyleme Bana Kaldırmaz Kalbim Gerisini

Yolunda Olum Olsa Gelirdim Seninle Her Acıya Giderdim Ama Sen buna Değmezsin vefasız insan!

Silah Gibi Sozlerin Vurdu Beni Gozlerin, ozluyorum Eski gunleri Bitsin bu Kızgınlık hadi Don geri

her Gecenin Laneti ustunde Olsun Beni Kızdırdın Dertler Senin Olsun, Belki ozaman benim gidi Dertlerle Mutlu olursun

yemin olsun Sana Gulersem Birdaha! Yemin Olsun Elini Tutarsam Birdaha Sen Kızdırdın beni Buda Sana Elvedam

Ters Duz Hayatımın Sadece Arasındaki Gozyaşı Oldun Artık umutlarımda Sayende Kayboldu

Nefret Ediyorum Senden Neden Bukadar Acı neden? Neden Sevdim Seni neden Soruyorum kendime Nedenler icinde Cvplar gelmiyor icimden

İnsanın kızması, başkalarının hatalarının intikamını kendinden alması demektir ( Jonathan Swift )

Tartışmalarda ofkelendiğimiz an, gercek icin değil, kendi hesabımıza calışmaya başlarız ( T Carlyle )

Sabırlı adamın ofkesinden sakının ( John Dryden

Kızan bir kimse, aklı başına gelince bir sefer de kendisine kızar ( Publilius Cyrus )

Kızgınlık gecici bir deliktir Bu yuzden duygularımıza sahip olun Yoksa onlar size sahip olur ( Horance Mann )

Zorluklara karşı kızmak onu yenemeyeceğimizi anlamak demektir ( Rabindranath Tagore )

Allah'a sığın Şahsı halimin gazabından, zira yumuşak huylu altın ciftesi pektir ( Ziya Paşa )

Canavarlar kızgın adamın arasına girmeyin ( Shakspeare )

Hiddet iken yerden pişmanlık bicilir ( Alessandro Manzoni )

Üst Alt