Son Konu

Yıkıcı Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yıkıcı Mesajlar

Kısa Yıkıcı Sozler

* Başkasını Sevdinde Mutlumu Oldun Gozlerinden Yaşlar eksikmi Oldu? Seni Seveni Değil Seni Kotu Amacları icin Sevenle mutlumu Oldun Şimdi Anladınmı Sevenin Değerini

*Yoluma Cıkma Sakın uzulursun! Adımı Anma Sakın Sana Olan nefretimle Yanarsın! Senin Adını Sildim ben Artık tek başınasın!

* Gece oldurdun beni yarınlarımda Surundum Ama Sonunda Yurumeyi yeniden oğrendim! Şimdi Git Başka Kucaklara uzulduğunde Anlıcaksın Neler Sildiğini Sosyetik Aşklar Adına

*Unuttum Sanma ihanetini Sana en buyuk Mutluluğu Veriyorum Ayrılıklarımla Sana Gule Gule

* Sen Artık Kısa Cumlelerimin Sonunda Keşke Olmasaydın Hitabında Cumlelerimsin, Sen Asloında Keşke Olamayacak kadar Aciz Hatırlanmayacak kadar Değersizsin!

*Ben Seni Temiz Yureğimle Sevdim! Sen Beni Kotu Emellerinle hep surundurdun, Kalbe Soz Gecmesede guLum Nefretim Seninle Adım takıntı Olacak hayatında!!!

* Kime Kullandıysan bana Kullandığın Aşk Nagmelerini Şimdi Git Kullandığında Ara Sevgiyi, Sen bana Ulaşamazsın Artık! Yıktım Seninle birlikte yalan Hayallerimi Şimdi yeni gercek geleceğe Yatırım yapıyorum

*Ne Oldu boşmu cıktı yalan Sevdaların, uzulme Sen Bunlara layıksın Dert etme Zaten Sende yalansın

* Sen hayatıma Guneş gibi Doğsanda, Yanlışların Affedilmez Artık Sabrım taştı Ne guneş ne Ay umrumda Değil Battın hayatımda, yeni Aşklara yelken Actım

*Sen yalansın Sozlerin Duman, Sen hayalsin yalan dunya icinde kalmış yalan dunyaya bağlanmış birisin benim icin

* Boşuna yalan Sozler Soyleme Bana Sozlerin Destekli yalan Soylesede gozlerin Acıklıyor herşeyi Sana elveda

*Benden Kacırıyorsun Gozlerini cesaret edemiyorsun Duygularını Acıklamaya Yalan Yok benşm hayatımda Sana Elveda!

* Sen şarkılarımda Ne bi Prens Olabilirsin Neden Şiirlerime Destan Olabilirsin Sen Sadece yalan Sevgilerin yalan insanı Olursun YALANCI

*Benden uzaklarda yaşamaya Alış Artık, Sana Kalmadı kalbimde bir ışık, Sana yeni Yılışık Sevdalarında Mutluluklar Diliyorum

* Sen Benim icin Bir ışık Değilsin Sen Sadece Bir ışığın Yansıması olmuşsun hayatımda, Sana Değil Sana Verdiğim Zamana Acıyorum

*Yalnızlığım kalıcı Olsada Beddualarım hem Seninle Olucak, O Vicdanın Asla rahat Durmucak geceleri Kabusun Gunduzleri Yuruduğun Yollarda Lanetin olucam!

* Guzel Olan Neye Yarar Artık hayatımda Sozlerinle Yıktın Yaşama Sevincimi Şimdi bana gel Diyorsun Buna Kendin inanıyormusun?

*Aşkı Seninle Değil Yıkılmış dunyamda Yaşamak istiyorum Yıkılan hayallerime Gulerek inanmak istiyorum kendi dunyamda Yıkılmak istemiyorum Artık Cıktın hayatımdan

* Bir Kalbim Vardı umutlar besleyen gozlerim vardı geleceğe inanan şimdi yıkılan umutlarımı topluyorum tek tek! bırak cek git istemiyorum seninle geleceğe yurumek!

*Kucuk umutlarla baktığım geleceğime şimdi yıkılmış gozlerle bakıyorum senden bir medet ummuyorum hayatımda olma bunu istiyorum!

* insan yaşamak icin savaşlara girer hayatında, sevmek icin kalbine sozler yazar her gece! sen kalbimi yaşayacak kadar mukemmel değilsin hayatımı zehir edicek kadar şerefsizsin!!!

*Muzikler Şiirler Artık olmaz yıkılan hayallerime care sadece duygularım kaldı bir tek elimde hayata guluyorum yinede

* Yıkıcı Sozlerine Ağlasada Bu GonuL, unutup Giderim gulum! sen bak eğlenmene yıkılacaksın sende gunun birinde, ozaman gorucem seni bende!!!

*Cektim Duygularımı hayatından şimdi git kime istiyorsan ver duygularını sormam neden diye! Ama Unutma Adımı Hatırlıyacaksın Her Hareketinde!

* Yıkıcı Değil yapıcı Olamaya Calıştım bu hayatta beni Bir Sen Anlamadın Birde Sevgi bilmeyen kalbin Anlamadı, Gunun birinde Anlasanda gec Olucak Ağlıyacaksın

*Adını yazdığım Yollarda Şimdi Ağlıyorum Nefret ediyorum Senden Dunyamı Yıktın Zalim!

* Ben Yıkılmış Dunyamın icinde Kazazedeyim Senin Sayende hayatımdaki gocul Duygularımın Altında Can Cekişiyorum

*Unutma beni Kırdığın Sozleri cıldıracaksın gozlerinden yaş dinmeyecek uzuluceksin her gece ozaman Beddualarımla hayatına Cizgi Cekeceğim bunu unutma!

* Ben Seni Nasıl Sevmişim Şimdi Anlıyorum Kor Olmuşum Seninle Gecirdğim hayata yanıyorum! Zaman Ağlıyor Bana Derlet Coğalıyor Dunyamda Ama Sana lanetim bitmeyecek Bunu Asla Asla unutma!

Üst Alt