Son Konu

Knight Online Oynanır Mı?

moderatör

Super Mod
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese merhaba. Dünyanın ve özellikle Türkiye’nin en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online hakkında size 2022’den bilgiler getirdim. Eski, yeni ayırt etmeden tüm Knight Online oyuncularının böyle bir yazıya ihtiyacı vardı. Bu yazıda, Knight Online oynanır mı başlığını ele alacağız ve eski Knight Online oyuncularına; 2022’de Knight Online oynanır mı, bunu anlatacağız.

Geçmişten günümüze Knight Online’da neler değişmiş, neler hâlâ yerinde duruyor bunları anlatacağız. Belki de, bu yazıyla beraber birçok Knight Online oyuncusu oyuna geri döner, kim bilir. Dilerseniz, lafı fazla uzatmadan Knight Online Oynanır Mı 2022 yazımıza başlayalım.

Dünyadaki oyuncu kitlesi, özellikle Türkiye’deki oyuncu kitlesi genelde karakter gelişimine ve grafiğe çok önem veriyor. Bunların yanında MMORPG sevenlerin sayısı, diğer oyunlara nazaran az da olsa, Türkiye MMORPG’ye hakkını veren oyuncularla dolu desek yanlış olmaz. Knight Online, 2003 yılında çıkışını yapmış olsa bile günümüzde de on binlerce oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor.

Knight Online 2022’de Oynanır Mı?​

Bazıları Knight Online’ın ve benzer MMORPG oyunlarının devrin gerisinde kaldığını, yeniliklere yetişemediğini söylese de bir Knight Online oyuncusu olarak buna kesinlikle katılmadığımı söylemeliyim. Her ne kadar NTT Game sayesinde oyun yerinde saysa da, durum böyle.

Knight Online; kendini, oyuncusunu ve bulunduğu konumu pek fazla değişikliğe ve yeniliğe başvurmadan korumayı başardı ve hâlâ da bunu başarıyor. 2022 yılında Knight Online oynanır mı, yeni birçok oyun var gibi söylemlerde bulunuyor olabilirsiniz. Fakat Knight Online’ın kemik kitlesi size bu konuda şiddetle karşı çıkacaktır. Çünkü Knight Online’ı birkaç seneden fazla oynayan herkes ondan daha fazla keyif veren ve kendisine bağlayan başka bir MMORPG’nin, hatta başka bir oyunun olmadığını söyleyecektir.

Ayrıca Knight Online’a sadece bir oyun olarak bakmak büyük bir hata sayılabilir. Çünkü Knight Online’da tanıştığınız insanlar sizin için bir aile oluyor. Ayrıca Knight Online’ı pay-to-win olarak görenlere karşı da şunu söyleyebilirim; Knight Online’a ne kadar para harcadıysanız, biraz zaman ayırarak o parayı, hatta o paranın çok daha fazlasını kazanmanız mümkün. Eskiden ticaret ve etkinlikler konusunda bu kadar aktif değildi Knight Online evet, fakat artık çoğu kişi için Knight Online kazanç kapısına dönüşmüş durumda. NTT Game’in en iyi yönettiği şey, şu sıralar etkinlikler olabilir.

Knight Online’dan para kazanmak neredeyse çok kolay. Ve bunların yanında, az önce de dediğim gibi, oyunu pay-to-win gibi gösteren eşyalara harcadığınız parayı biraz ekstra zaman ile geri kazanmanız mümkün. Ancak elbette Pay To Win. İyi bir karakter için çok fazla para yatırmanız gerekiyor. Size söylemek istediğim, yatırdığınız parayı kısa sürede kazanabilir ve hatta kâr etmeye başlayabilirsiniz.

Knight Online Oyuncu Sayısı 2022​

Kısaca, her şey tamamen sizde bitiyor. Hatta, hayatında hiç Knight Online oynamamış olanlar bile indirip oynayabilirler. Çok geriden geleceğim, yetişemeyeceğim demeyin. Sadece eğlencenize bakın. Knight Online 2021 oyuncuları, hâlâ oldukça yardımseverler ve yeni oyunculara yardım ediyorlar. Grafik canavarı o kadar MMORPG çıktı dedik. Hangisi sizi yıllarca oynatacak? Hiçbiri. Ama Knight Online, Metin 2 gibi oyunlar öyle değil. Bunlar ömürlük oyunlar ve hâlâ sunucularının tamamen dolu olması bunu kanıtlıyor.

Madem ki Knight Online oynanır mı diyoruz, Knight Online oyuncu sayısı meselesine değinmeden olmaz. Knight Online Türkiye gruplarında sık sık şöyle duyuyorum. “Knight Online kaç oyuncu var arkadaşlar, ona göre geri dönmeyi düşünüyorum.” Evet, bunu çok sık duyuyorum. Oyun bir kere çok dolu. Her yerde tonla oyuncu var. Bu soruları soran Knight Online oyuncuları; oyuna geri dönseler, herhalde bütün sunucular dolu olacak. Yani, Knight Online oyuncu sayısı meselesini hiç dert etmenize gerek yok. Şu anda bile saatlerce sıra bekleyen oyuncular var.

Knight Online Oynanır Mı 2021 yazımızı burada sonlandırıyorum. Geldik, Knight Online oynanır mı sorusuna cevap vermeye. Cevap veriyorum: Evet, oynanır!

Knight Online hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz, yeni başlayanlar için Knight Online, Knight Online rehberleri ve aklınıza gelebilecek her şeyi, Cenk Baytınaz’ın Kişisel Blogundan öğrenebilirsiniz. Knight Online oyuncusu olarak, ben de bütün bilgileri buradan takip ediyorum. Knight Online hakkında daha fazla detay öğrenmek isterseniz beni takip etmeye devam edin.

Kapanmayan En Eski MMORPG Knight Online!​

Kapanmayan en eski oyunlardan birinin Knight Online World olduğunu biliyor muydunuz? Evet, bunu Knight’ın sadık oyuncu kitlesi ve kendine çeken oyun içerikleriyle başardılar.

2002 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, hâlâ birçok sunucusu mevcut ve bu sunucular ağzına kadar dolup taşıyor. Gerçekten çok büyük bir başarı. Old-School MMORPG oyunlar arasında en iyisi diyebiliriz bu oyun için.

Üst Alt