Son Konu

Kokain Değil Pudra Şekeriymiş: Kürşat Ayvatoğlu Serbest Bırakıldı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-0e05210fd8ccec309f6cfaf19d95982a32106652.jpg

Uyuşturucu kullandığı görüntülenen AK Parti Genel Merkezi’nde ofis işçisi olduğu belirtilen Kürşat Ayvatoğlu sözünde, "Kokain değil, latife emelli pudra şekeri çektik" dedi. Ayvatoğlu, isimli denetimle hür bırakıldı.

Aracında uyuşturucu kullandığına ait manzaralar ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan ve daha evvel AK Parti Genel Merkezi çalışanı olduğu belirtilen Kürşat Ayvatoğlu, isimli denetim kararıyla serbest bırakıldı.

Latife hedefli pudra şekeri çekmiş

Ankaragazeteci'sinden Alican Uludağ'ın haberine nazaran, sözünde kokain kullandığını reddeden Ayvatoğlu, "Kokain değil pudra şekeriydi. Latife yapıyorduk" dedi.

'Uyuşturucu husus kullanıyormuşuz üzere yaparak eğleniyorduk'

Kürşat Ayvatoğlu'nun sözünde "Bu görüntü, yaklaşık 2 yıl evvel Kastamonu'da benim haberim olmadan çekilmiş. İmgelerdeki benim burnuma çekmiş olduğum husus muhakkak uyuşturucu unsur değildir. Bu unsur pudra şekeridir. Biz aslında arkadaş ortamında yabancı müzik dinlerken latife, taklit gayeli güya uyuşturucu unsur kullanıyormuşuz üzere yaparak eğleniyorduk. Bazen burundan güya kokain çeker üzere bazen de esrarlı sigara içer üzere yapmış olduğumuz latifeler vardır. Lakin bugüne kadar yapmış olduğum bu haldeki latifeleri katiyetle görüntüye çekmedik. Muhakkak hayatım boyunca kokain unsuru kullanmadım" dedi.

Ayvatoğlu, mağdur olduğunu söylerken, "Bana şantaj yapıldı. Bu hususla ilgili de kabahat duyurusunda bulunacağım" dedi.

Üst Alt