Son Konu

Komik Aşk Sozleri Kısa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kısa aşk sozleri komik

Kısa Komik Aşk Mesajları

Fazla mendiliniz varmi, aşık olmusumda!

Karayollarinda degil, senin kollarinda oleyim

Sana birsey soyleyecegim, ama sakin uzulme; dun doktora gittim, bobreklerimde kum, kalbimde seni buldular

Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir

Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim

Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim
numarami tusla

Sevgilim, seni tv kumandasindan, futbol topundan, pazar gazetesinden cok daha fazla sevdigimi soylemismiydim

Bizi cekemediler, halat koptu canım

Deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim

Kızlar artık beyaz yatlı prenslerini bekliyorlar

Aşık olup ızdırap cekeceğime, nezle olup burnumu cekerim

Para icin evlenme, borc almak daha hesaplıdır

Aşkım seni seviyorum! Ama parayı daha cok Lakin paranın ne onemi var, muhim olan miktarı!

Sana sarılmayı o kadar cok seviyorum ki Cunku o sırada yuzune bakmam gerekmiyor

Kalbimde yaşıyorsun ama kiranı vermiyorsun Not: Ev sahibi en kısa zamanda onunla evlenmezsen seni kapı dışarı edecekmiş

Sabahları kahvaltı yapmıyorum cunku seni duşunuyorum oğlenleri yemek yemiyorum cunku seni duşunuyorum

Gece olunca uyuyamıyorum cunku acım

Eline almış bir cicek sevecek sevmeyecek Ah, koca sersem cicek nerden bilecek

Seni sevecektim kiskanacak el ustunde tutacaktim kendimi sana sevdirecek bana baglayacaktim ip koptu

Bataryasi zayif hayallerimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi nedeniyle ulasamadik simdi yuregimde full ceken hattimla seni seviyorum

Vefasız sevgilim alzheimer hastası bile senin kadar cabuk unutmaz pes

Üst Alt