Son Konu

Komik Doğum Gunu Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Komik Doğum Gunu Mesajları

Sevdiklerinizin doğum gunlerini sizlerle paylaşacağımız bu komik ve neşeli mesajlarla kutlamaya ne dersinizOldukca eğlenceli Komik Doğum Gunu Mesajları

İnanmıyorum bir yaş daha mı buyudun, yaşlandın sen artık ya gocme vaktin geldi senin Ama uzulme ya bikac doğum gununu daha kutlarsın heralde

Doğum gununu kutlarım az şekerli, bol tuzlu nice yıllara

Sanki dunyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyiki doğdun

Seni doğurtan ebenin taaa ellerini opeyim

Hmmmm bu mesajı neden atıyorum diye duşundum ama unuttum, inan hic hatırlamıyorum Dur bakayım dur dur buldum Doğum gunun kutlu olsun

Gunduzun yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun Doğum gunun kutlu olsun

Dost bir kara gunde bir de doğum gununde belli olurSeni unutmayan bir dost…

imageskomikdogumgunumesajlari20195ad922ca32439

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, cok super bir arkadaşsın unutma ki cokda farklısın, hani tarkan diyor ya sen başkasın!

Yaşam dolu yaşlara bakım yap azcık saclara bugun doğum gunun senin hadi suslen gidelim barlara…

Sana yaza yaza yaz geldimesaja zam geldidaha yazacaktim ama konturum bitti…İyiki doğdun…

Haydi kalksana, guzelce bir hazırlansana, bugun senin gunun, yeni yaşın kutlu olsun

Nasıl soyliyim bilmiyorum Meraklandırmak da istemiyorum O yuzden hemen Seni cok seviyorum ve doğum gunun kutluyorum

imageskomikdogumgunumesajlari20195ad922cb39a80

Yaşananlar guzeldir mazide kalsa da,doğum gunun ozeldir Herkes hatırlamasa da…

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsınİyi ki doğdun

Pastan suslu doğum gunun kutlu olsun

imageskomikdogumgunumesajlari20195ad922cc424e2

Elma dala asılsın, arkadaşım nasıIsın, gecirdiğimiz o gunIer romanlarda yazılsın

İyiki doğdun Bugun mutlu olursun, dertlerini unutursun Doğum gunun bugun senin daha ne diye somutursun

Doğum gunun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle İyiki doğdun ve iyiki varsın

Üst Alt