Son Konu

komik itiraflar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tangodance, Erkek , 30 , Yurtdışı
Bilinmeyen Numara
Sevgili aşkım; cep telefonuma defalarca meçhul numaralar çağrı bırakıyor ya, hani sen de bundan fazla rahatsız olduğun için geçen gün tartışma çıkardın da ben de 'Ne yapabilirim ama, sen de görüyorsun işte, numara bilinmiyor' diye üste çıktım ya Hah o konu hakkında söylemem gereken bir şey var: Yeni sevgilimin numarasını telefonuma 'Unknown number' (meçhul numara) olarak kaydettim Zekama da hayran kaldım
truedesert, Kadın , 42 , İstanbul
Karım çıplak!
Bütün banyodan çıkmış kurulanıyordum fakat meslek yerinden biri aradı Kocamın tepkisini tıpkı yazıyorum: 'Çabuk üstüne bir şey giy!' Hayır, görüntülü telefonumuz filan değil, fakat kocamın dediğine tarafından 'adam hisseder'miş!
senindeğilim, Bayan , 31 , Artvin
Kurufasülye mi?
Kocama; 'Hayatım beni ne kadar seviyorsun?' diyorum; 'Çok' diyor, 'Ne değin fazla?' diyorum; 'Çok, çok' diyor 'Biraz anlatsana' diyorum, ''Kurufasulye ve pilav gibi' diyor Susuyorum, susuyorum ve bir şey daha soramıyorum

hıçkırıktuttu, Erkek , 40 , Ankara
Kesik çiçek isteyen?
Çiçekçinin önünden geçerken karıma; 'İçimden geldi sana çiçek alacağım' dedim mi? Dedim Çiçekçiye indirim yapsın diye; 'Ben senin sürekli müşterinim ona tarafından' dedim mi? Dedim Çiçekçi de karıma; 'Ben abiyi tanıyorum; benden çoğu kez çiçek alır' dedi mi? Dedi Peki karım çoğu kez alınıp da onun görmediği çiçeklerin nereye gittiğini sordu mu? Sordu

delilikbubendeki, Bayan , 22 , İstanbul
Tatlı tatlı konuşalım
Sadece bir kere görüştüğüm ve bu görüşmede bana tatlı ısmarlayan öküz, buluşmamızı takiben yeniden buluşmak için tekrar tekrar arayıp mesajlar attı Her defasında ona bundan daha sonra yalnızca arkadaşca görüşebileceğimizi söylesem de durumu anlamamakta ısrar etti Sonunda kabul etmiş olacak ancak bana bir mesaj atıp banka hesap numarasını göndermiş Neymiş efendim; benim de diğerlerinden farkım yokmuş, tatlı parasını (22YTL) ertesi güne değin hesabında görecekmiş! Parasının bende kalmasını istemezmiş Ben diyorum da inanmıyorlar Akıllısı bulmaz beni bulmaaaz!

Skhuaban, Erkek , 25 , İzmir
Sevgilim
'Seni memnun etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım' diyen bir sevgilim var İki günde bir tartışıyoruz 'Hani sen beni mutlu etmek için uğraşacaktın, niye aksaklık yapıyorsun?' dediğimde ise verdiği yanıt ağlanacak cinsten 'Sen mutlu olmuyorsan ben ne yapayım?'

pitipiti, Bayan , 35 , İstanbul
Yalancının mumu
Bana olan ilgisi artsın, biraz da tedirgin olsun diye hamile olduğumu söyledim, 'Aldırma sakın, doğur ve evlenelim' dedi Hemen bana derhal 6 ay sonra doğacak bir bebek ve boşanma avukatı gerekli zira hali hazırda evliyim!

KırmızıElma, Kadın , 27 , Kocaeli
Bir doktorla katiyen!
Genel cerrah olan sevgili aday adayımdan birincil iltifat: 'Gözlerin ne değin hoş ve büyük Sende guatr olmasın sakın!'

seedlessgrapes, Kadın , 24 , Bursa
Solak ve Salak
Projesini bitirmesine tezgâhtar olduğum nişanlım akşam teşekkür mesajı atıyor: 'Aşkım sen benim sol kolumsun' Ben hemen yazıyorum kafamdan 'Sol kolunum tabii! Nankör seni Sağ kolun annen tabii!' Kızdığım için yanıt da vermiyorum mesaja Bir vakit sonra mesajına karşılık alamayan ve senaristliğimden bilen aşkım ikinci mesajını atıyor: ''Hani ben solağım ya''

homeless, Erkek , 22 , Denizli
'de' meselesi
Bana ayrıldığını 'Sensizde yaşarım' mesajıyla aktaran eski sevgilime 'de bambaşka yazılır' dedim mi? Evet Yalnız mıyım? Tekrar evet Mesleğime aşık mıyım? Sonsuza değin evet Buyrun hep beraber: Salaaaaak *

Üst Alt