Son Konu

Bu Kız Beni Seviyormu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar Ilk Olarak Selamun Aleyküm Arkadaşlar Benim Bir Derdim Var Yardımlarınızı Esirgemezseniz Sevinirim

Arkadaşlar Şu Anda Bizim Sınıfta Bir Tane Kız Var Okadar Tatlı Okadar Masum Okadar Saf Ve Temizki Resmi Olarak Aşığım Ona Lakin Duygularımı Sölicek Cesaretide Kendimde Bulamıyorum Derhal Lise 3 De Ben Bunların Sınıfına Gelmiştim Ilk Günler Benle Konuşmak İçin Herşeyi Yapardı Mesela Arkadaşı Masanın Üstündeki Kalemi İsterdi Bende Verirdim Anında O Bana Saol Derdi Ödevi Yapmamıştım Arkadaştan İstedim Arkadaşının Defterini Almış Al Ben Sana Verim Dedi Daha Sonra Beni Facede Ekledi Bağlı Bende Haliyle Kabul Ettim İstediğini Facede Konuşşak 12 Saat Sürerdi Konuşmamız Daha Sonra Ben Tatile Gittiğimde Buna Mesaj Attım Faceden Öle Konuşuyoruz Buda Dedi Ne Zaman Gelcen Filan İstanbul Seni Özledi Dedi Bana Ben Buna Sen Çok Iyi Birisin Herşeyin En İyisini Adalet Ediyosun Dedim Buda Dedi Aynıları Senin İçinde Geçerli Dedim Ben İyi Birisi Deyilim O Da Dedi Birisin Dedim Gerçektenmi Evet Dedi Benim Gözümde Meleksin Dedi Bende Dedim Şimdiki Zamanın Kızları Belli Seni Benim Gözümde Onlardan Farklısın Dedim Oda Dediki Bunlar Senden Dinlemek Beni Fazlasıyla Mutlu Etti Dedi Sınıfta Biri Bana Vursa Gidip Ona Vurur Buna Vurmayacaksın Diyor Bide Ben Şimdi Lise 4 Oldugum İçin Staj Görüyorum Faceden Arkadaşa Açıklama Yazdım On Numara Yere Düştüm Süper Kızlar Var Diye Buda Ertesi Gün Diyor Stajın Nasıl Gidiyor Faceye Yazmısın Süper Yer Düştüm On Numara Kızlar Var Diye Bende Yok Öle Bişe Dedim Buda Anında Arkadaşa Soruyor Böle Yazmadımı Diye Daha Sonra Ben Arkadaşa Yarın İşe Gitmessem Olmaz Dedim O da Lafa Atlıyıp Bana Dediki Fiilen Iş İçin Mi Gidiyorsun Yahut Ordaki Manitalar İçinmi Ben Bu Kızın Ağzını Arıyorum Beni Nasıl Görüyor Diye Ben Diyorum Bendede Hiç Herif Yok Oda Diyor Sen Sevince Tipemi Bakıon Sonradan Ben Diyom Bu Hayyatta Her Derde Alışığım Annem Konusu Hariç (Annemle Babam Ayrılar) Diyor Bir Derdin Olursa Bana Söyle Bende Senin Arkadaşınım Sonradan Annenle Görüşüyormusun Diyor Ben Değil 1 Yıldır Görmedim Diyorum Suratı Asılıyor Daha Sonra Ben Buna Bana Kız Ayarla Diyorum Anında Beni Vazgeçirmeye Çalışıyor Değil Boşver Kızı İşi Abes Meslek Filan Diyor Ben Buna Övgü Etsem Çok Teşekkür Ederim Filan Diyor Sonradan Bir Gün Okula Gelmemişti Sormadığım Halde Arkadaşı Gelip Bana Dedi Hasta Oldugu İçin Bugün Gelmedi Daha Sonra Sınıftaki Kızları Deftere Yazı Yazdırıyor Sonradan Bana Gelip Diyor Hakkımdaki Düşüncelerini Filan Yaz İyi Huylarımı Kötü Huylarımı Filan Ben Yazarken Arkadaşıda Gelip Diyor Yaz Senden Fazla Hoşlaşıyom Durum Bu Aramızda Fazla İyidir Benle Uğraşır Benle Konuşmaya Çalışır

Arkadaşlar Söylediği Fazla Şey Var Aklıma Gelmiyor Sizce Bu Kız Beni Seviyormu Yardımınıza Çok İhtiyacım Var

Üst Alt