Son Konu

Kız Halen Kabul Etmiyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yine ben arkadaşlar bi ara sevdiğim kızla çıkamıyorum diye konu açmıştım bilmeyenleriçin özetliyim zamanında bi kızla çıktım 2 sene önce 1 hafta çıkıp kızdan ayrıldım 2 yıl sonradan yani şmdi kızla aynı okuldayız lise3 ben bunla konuştum baştan deneyelim filan diye bu kere ayrılmıcaz ne istediğimi biliyorum diye sana güvenemiyorum zamanındada böyle söyledin fakat pişman ettirdin seni sevdiğime sıkılıp yeniden ayrılıcaksın dedi o konuşmadan sonradan 3 hafta konuşmadık sonradan ben dahayanamayıp faceden herşeyi yazdım buna bidaha olmıcak bi talih daha ver seni bırakmıcam o zamnlar ne istediğimi bilmiyodum şuan ne istediğimi çok iyi biliyorum dedim kız sevmiyosun 1 hafta daha sonra bırakırsın yeniden üzülmek istemiyorum dedi kız haklı zaten kızla 1 saat konuştuk öyle şeyler söyledim fakat önünde eyilip yalvarmadığım kaldı ilk kez bu kızda böyle oldu başka biri olsa takmam ne hali varsa görsün ama bu kızı aslında fazla istiyorum ve seviyorum ayrılmıcağmıda mükemmel biliyorum kız çok ağır başlı içten biri 2 yıl evvelden sonra kmseyle çıkmamıştı kız halen kabul etmiyor seviyorum lakin eskisi gibi olmasını istemiyorum aynısın sen halen diyor ama aynı deilim bunu her açıdan anlatıyorum fakat halen aynısın diyor sonunda abuk subuk sapan söylev dedim daha ne yapmamı istiyosun bi baht daha verirsen değiştimi anlıcaksın diyorum anlamıyor fakat seviyor kız beni çok baskı bi kız o konuşmadan sonradan faceden çıktım gece 12 de telden buna mesaj attım Seni Seviyorum Dedim yarım saat sonra iyi uykular dedi bana ne yapmam gerekli ne demm lazım kıza bi akıl verin sen benim için fazla farklısın hiç bi kıza senden artı değerinde vermiyorm diyorm anlamıyor

Üst Alt