Son Konu

Konuşacak birşey bulamıyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar yaklasik 67 aydir birlikte takiliyoruz fakat o yalnızca arkadas olarak görüyor gunumuzun cogu saati ayni ortamdayiz lakin ben ağzı kadinlara karşi söz yapan biri olmadiğım için aslinda baska kizlarla cok basit konulardan saatlerce konusabiliyoruz ama hanfendi surekli kendini guldurecek konular bekliyor sanirim kadinlar uzerine erkekler uzerine konusulmuyor kendisiyle anılar filan anlatiyorum baska insanlarla sirf 68 yasinda yaptiklarimizla ilgili karsilikli 34 saat konusmuslugumuz var lakin bu konular dikkatini cekmiyor 6 aydir neye ilgisi var çozemedim rivayet filanda yapilmiyor yani kendisi baskalariyla saatlerce konusuyor lakin 2miz değil maximum 1015 dakka daha sonra suskunluk ne yapacam bilemiyorum kafalar uyuşmuyor sanırım unutmam iletisimi kesip daha pozitif baglanmamak gerek lakin cok zor geliyor ne yapmaliyim sizce konusmaya calismalimiyim yahut zorda olsa silmeye mi calismaliyim bu arada surekli ayni ortamdayiz onumuzde oysa 15 yil filanda bu sekilde geçicek

Üst Alt