Son Konu

Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış eski sevgilisini unutamayan erkek nasıl davranır eski sevgilisini unutamayan erkek merhabalar, biliyorum siteye erkek aza olamaz diyeceksiniz ama ben bir erkeğim ve büyük bir derdim var çok acı çekiyorum son çare olarak sizlere sığınıyorum lütfen takviye edin yalnızca sormak istediğim birkaç şey var ona yanıt aldıktan daha sonra forumdan uzaklaştırın beni umrumda değil ama lütfen en azından bir yanıt verirsiniz diye umuyorum 18 yaşındayım lise 3 'te sabahçı bir öğrenciyim birgün öğlenciler sıraya girmek için aşağı sıra olduğunda camdan bir kız gördüm size tek birşey söyleyebilirim o anda hayatımda gördüğüm en güzel kızı gördüğümü düşündüm ama anında coşku yapmamaya çalıştım yanımdaki arkadaşımdan ismini öğrendim facebooktan ekledim küçük bir muhabbetimiz oldu ama bilirsiniz neticede beni tanımıyor ve dolayısıyla soğuk davranıyordu ve ben yavaşça hoşlanmaya başlımıştım günler içerisinde aşka dönüşecekti ben hergün kahrolarak sevdiğim kıza azıcık daha yakınkaşabilmek uğruna okulda büyük bir araştırmaya giriştim 23 gün sonra okulun yarısı yaklaşık olarak biliyordu bu olayı neyse biz hala msnde arada sıradaa konusuyorduk bizim tiyatro provamız olduğu için ara sıra okulda ekstradan kalıyorduk biz prova sırasındayken aynı salonda hoşlandığım kızın da ceset dersi oluyordu arkadaşlarımın söylediği kadarı ile kız bir kaç kere bana bakmış ve gülümsemiş bunu duyduğum anda nasıl sevindim bilemezsiniz prova bitti evlere dağıldık sonra yakın bir zamanda sevgilisi olduğunu öğrendim hemde 34 yıllık fakat araları azıcık kötüydü kız da benim ondan hoşlandığımı duymuş ve beni facebook msn gibi yerlerden silmişti okulda gördüğümde sordum niçin sildiğini bana sevgilisinin tanımadığı erkekleri sildiğini söyledi işlenmiş dedim işte o anda azıcık acı çekmeye başladım diyebilirim neyse birkaç hafta sonra beni facebooktan geri ekledi bütün onu düşündüğüm sırada coşku içinde kabul ettim niçin ekledfiğini sordum içinden geldiğini söyledi ben de bütün o sıralarda liseler arası film yarışması için bir seneryo yazmıştım ikinci baş rolü ona teklif ettim ertesi gün okulda seneryoyu verebileceğimi söyledim ertesi gün buluştuk 1015 dk birazcık sohbet ettik sonradan dersine girdi o gün rahatsızlandım ertesi gün okula gidemedim o akşam mesaj attı bana okula gelmedin seni bekledim seneryoyu geri teslim edecektim sana diye(seneryonun tek kopyası ondaydı) msnden konuştuk takriben 3 saat sevgilisindern ayrılmıştı o kadar muhabbet devam ederken bana sabahleyin sersemliği ile çektiği bir fotoğrafı gönderdi gerçekten çok tatlı çıktığını belittim yani bilmiyorum kızlar genelde böyle sıcacık bir şekilde bu nesil şeyler yapmazlar diye düşünüyorum neyse ertesi gün okula gittim bizim çıkışımızda buluşamadık onu göremediğim için çok üzülmüştüm akşam son iki dersleri bedendi okula gittim onlar cisim dersindeyken sınıfın erkekleri futbol opynuyordu kızların nerede olduğunu sordum sınıftadırlar dedi okulun binasının arkasından dolanırken tam köşeyi döndüğümde karşısında köşeden o ve arkadaşlarının döndüğünü gördüm sevdiğim kız Sinan!diye gülümseyerek haykırdı bunu heyecan içinde yaptığına ant edebilirim neyse bende benzer şekilkde karşılık verdim sınıfa çıktık takriben 2 saat baştan başa birlikte sohbet ettik yanında arkadaşı vardı arada birbirlerini dürtüyorlardı bu arad tavır esnasında bir takım yerlerde gülümsğyordu biraz sesli bir biçimde fazla hoşuma gitmişti giderken bir ayrıntı kızın formspringinden okuduğum kadarı ile boylu boslu esmer erkeklerden hoşlanıyordu ev bende tam tanım ettiği gibiyim herneyse sohbet ettik seneyo hakkında konuştuk daha sonra ben oradan ayrıldım iki gün sonradan ders amaçlamak için okula erken gelmişleerdi son iki dersime girmedim ve yine muhabbet ettik yeniden arkadaşı vardı yanına bana onu ilk nasıl gördüğümü neler yaptığımı falan sordu bende bütün ayrıntıları ile onun için ne değin çabaladığımı neler yaptığımı anlattım gülümseyerek dinledi hepsini bu vesileyle ben ona randevulaşma önerge ettim bir vakit için arkadaşı siz sonuçta zaten konuşuyoırsunuz herşey fazla tez gelişti kendimce biraz süre tanıyın dedi tamamlanmış dedim iki üç geçti tekrar msnden konuşuyorduk çok osğuk davrandı gibime geldi olağan kısa cevaplar falan önceki konuşmalarımız kuşkusuz çok daha iyiydi ben tekrar fazla üzüldüm beni istemediğini düşündüm arkadaşına mesaj attım kızın haberi olmasın lakin ben onu aslında fazla seviyorum ve hakıkımdaki düşüncelerini merak ediyorum diye kız bana sevdiğim kızın hala eski çıktığından hoşlandığını falan söyledi sen yinede pozitif ümitlenme dedi o gece uyuyamadım 23 tablet uyku ilacı aldım unutabilmek takmamak için fakat sabahtan kalktığımda herşey aynıydı derhal 34 gün sonra bizim kısa filmin çekimleri var kız 34 takvim sevgilisinde bambaşka fakat hala onu seviyor olabilir normaldir 34 yıl az yok unutsa zaten abuk subuk olurdu herneyse lütfen bu duruma bir yorum yapın ne yapabilirim? ne yapmalıyım? muhakkak ben bu kızı unutamam onun kalbini kazanmak istiyorum cem adrian hastası sürekli onu paylaşıyor bir konser biletini alsam kitabının arasına falan koysam bir şansım olur mu? önümüzdeki film çekimlerinde ona nasıl davranmalıyım? fazla teşekkür ederim eğer beni dinlediyseniz id  

Üst Alt