Son Konu

Koşul Vahim yardimlariniza İhtİyacim var

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İstersenin hikayeme geçeyim Umulan insan en yakın arkadasına karsı birseyler hisseder biri arkadaslık duygusunu , biri aşk duygusunu bana kızı gösterdiklerinde ne yapıcam bunu demiştim kankamın kuzeni oluyor kız daha sonra ortamda tanıstık falan bir elektriklenme oldu bende anlamsız duygular içindeydim bir aradan kıza söylesem kabul edermi acaba baskısı,, bir yandanda öz oğulları gibi görebilen aileleri duyarsa ne olur baskısı ben kıza açılmadan bir gün önce onun hakkında birsey duydum bunuda ona söyledim tabbii kimden bahsettiğimi söylemedim birgün daha sonra bu beni sıkıstırdı hadi herseyi biliyorum şimdiye değin bana cıkma teklif edenlere kızardım onları uzaklastırırdım yanımdan dedi ,,, seni ise çıkma önerge etmiyorsun diye uzaklastırıcam dedii böyle bir konusmanın gerisinde ben itiraf ettim bunu sonradan konusucaz dedii ve bir gün sonra msj geldi ben sana herseyimi anlatmadım mı herseyimi senle paylasmadım mı ama sen başkasına inandın öylemi dedi arkadaslıgımızıda benide kaybettin artık sana güvenmiyorum diyerek gitti şu anda yeniden aynı ortamdayız ama hiç konusmuyor hatta benim orda olup olmamam onu rahatsız bile etmiyor en ince ayrıntısına kadar ben yokmusum gibi davranıyor ve bu beni çok üzüyor ne yapmalıyımm kankamda biliyor olayı yardımlarınızı bekliyorum biraaz uzun oldu fakat kusura bakmayın dostlar

Üst Alt