Son Konu

Küçük bir itiraf da benden olsun...

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Minik bir itiraf da benden olsun üniversitedeyken sınıfımdan bir kişi benden hoşlandığını her hareketiyle belli ediyordu öyle ki bütün derslik bunun farkına varmıştı ben de farkındaydım lakin bir türlü karşılık veremiyordum, bundan böyle utancımdan mıydı, neydi bilemiyorum tüm derslik bu çocuğun hareketlerinin farkına varınca bunun eski sevdiği (zamanında çıkma teklifi edip de inkar cevabı aldığı kız ancak bu da benim yakın arkadaşlarımdan birisiydi ve ben bu detayı da çoooooook sonra öğrendim)bu çocuğun benimle ilgilendiğini görür görmez baktı çocuk önemli önemli gidiyor, anında atladı ve ilk adımı atarak çocuğa bir şekilde ilgilendiğini emin etti bizim bu salak oğlan da vayyy ya bu benim fazla önceleri peşinden koşup da yüz bulamadığım hatun mu!! derhal kendi ayağıyla bana geldi, atlamam mı!!diyerek bizim bu kızı havada kaptı len sen yok miydin benimle ilgilenen?! lakin çabuk unutuverdi yaptıklarını tabii neyse lafı fazla uzatmayayım, benim bu yakın kız arkadaş da lafta bu nasıl yakınlıksa sevdiğim adama atladı biraz lafını sözünü bilmez gerçi içinde kötülük yok ama buna karşılık birazcık da başat bir tiptir tamam, dedim al da gör gününü Allah sana, beni aratsın dedim ve de öyle oldu bizim salak erkek çocuk pişman oldu bu kızla çıktığına, benim önümde arkamda dolanmaya başlamaz mı her tarafta?! laf atar, konuşmaya çalışır, gözlerimin içine bakar, hayran hayran ders sunumlarımı izler işin kötüsü Allah kahretsin ben de onun hayranıyım, olağan aptal bir aşığım ama kahretsin bende bir kibir var valla kafama tokmak gibi iner arada, feleğimi şaşırtır banakucukbiritirafdabendenolsun5c51b4cbbcec4alt :D Big Grin :D neyse, sizi bunalttığımın farkındayım lafı uzatmayayım, daha sonra bunlar 23 yıl çıkarlar ama değiş tokuş tukas gider sonra ayrıldılar ve salak oğlan soluğu ben deniz aptal aşıkta aldı aracılar soktu araya, tek bir sözüme baktı, tamam, geldesem derhal o gün balıklama atlayacak dedikleri türden oldu inanın eeee ben de seviyorum lakin serde gurur var, eğilir mi bu baş aracıya gitsin, kıza geri dönsün, barışsın her tarafta onunladedim, valla nasıl dedim ben de anlamadım anladı, umut yok, kestirip attığımı görünce gitti ve hemen onunla da evli itiraf ediyorum, gitmedemeyi fazla isterdim ama ilerde tüm bu geçmişin önüme gelmesinden korktum, dahası ah bu kahrolası gururum, bana çektirdiklerini unutamadım ve gitsindedim o benim dost var ya lafta yüzüme gülüp de salak oğlana atlayan, evet ola ki evlendi lakin bilmiyor ama bu izaç benim sayemde gerçekleşti id valla yatsın kalksın şükretsin bana amaaaa nerdeeeekucukbiritirafdabendenolsun5c51b4cbbcec4alt :D Big Grin :D  

Üst Alt