Son Konu

Kul hakkı yedim Lütfen yardım edin (Allah (c.c) Razı olsun sizden.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
es selâmü aleyküm ve rahmetullahi ve berekâtüh Arkadaşlar benim çok büyük bir sıkıntım var Allah(cc) izni ile bana yardım edin Rabbimden bir yol diliyorum beni affeder inşAllah

Arkadaşlar bundan yaklaşık 3,4 sene önce çok sayıda kul hakkı yedim Nasıl diye soracak olursanız internetten şikeli maç satıyorum diye çok kişinin parasını aldım Yaklaşık 2025 kişi ama arkadaşlar ben iflah oldum Allahım'a (cc) tövbe ettim şimdi 5 vakit namazımı kılıyorum Her gün Rabbimi anıyorum Lütfen beni dışlamayın,ayıplamayın çok pişmanım Hesabı tekrar bulmaya çalışıyorum kandırdığım insanlara paralarını geri verebilmek için ama bulamıyorum facebook kapatmış hesabımı ben çok hata yaptım arkadaşlar ama bu 1 senedir Allah(cc) izni ile düzeldim namazada başladım Bu hakkını yediğim insanlar her gün benim içimi çürütüyor bulamıyorum bulsam bi şekilde ödeyecem kişi başı 50 tl falan aldım büyük paralar almadım kimsenin yuvasını yıkacak birşey yapmadım Sonuçta kul hakkı yedim ama bana bir yol gösterin Allah(cc) benden nasıl razı olur Fakir ihtiyacı olan birilere versem o paraları rabbim beni affedermi arkadaşlar ben yazarken bile çok utanıyorum Bunu gidip kimseye söyleyemiyorum onun için size yazdım Ben Rabimin benden razı olacağını bilsem 1 saniye düşünmeden şuan canımı veririm O kadar düzeldimki dualardan başka birşey dinlemiyorumEskiden hande yener vb gibi açık saçık klipleri olan müzikler izlerdim, dinlerdim Şimdi müzik bile dinlemiyorum Rabbim beni kendi yoluna soktu Bilinen ve bilinmeyen bütün kainatları yaratan Allah'ıma(cc) binlerce kez şükürler olsun Lütfen yol gösterin Allah hepinizden razı olsun Rabbim bana bu yazıyı yazmam'da izin verdiği için ona şükürler olsun

Allah'a emanet olun

Üst Alt