Son Konu

KÜltÜr Ünİversİtesİ ist

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ŞEvler KÜltÜr Ünİversİtesİ ist

KİMLİK KARTI:
Kuruluşu: 1997
Rektör: Prof Dr Önder Öztunalı
Iletişim bilgileri: E5 karayolu üzeri no: 22 Şirinevlerİstanbul
Tel: 0 212 451 40 90
Öğrenim dili: İngilizce
Türü: Vakıf

AKADEMİK PROFİL:
Fakülte sayısı: 4
YO: 2
Akademik personel: 121

Rektör Prof Dr: Önder Öztunalı: Kültür Üniversitesi'nde dilediğiniz yükseköğretim programlarından birini seçerek geleceğinizle ilgili umutlarınızı gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz Yapacağınız seçimde üniversitemizi birincil tercih olarak dikkate almanız bu yönde büyük önem taşıyor
Kültür Üniversitesi son yıllarda açılmaya başlayan apartman üniversitelerinebir örnek Üniversite şehrin en işlek uygun yol üzerinde bulunuyor Bir apartman görünümündeki üniversitenin Esenyurt'ta kampüs alanı yapılanması için çalışmaları sürdürülüyor
İstanbul Kültür Üniversitesi'nde yıl içinde yeterince başarılı olamayan öğrenciler yaz aylarında sekiz haftalık yaz okullarına devam edebiliyorlar Yaz okullarında üniversitenin öğretim üyeleri açık havada yurt dışı üniversitelerden davet edilen öğretim üyeleri de ders veriyor bu okullardaki başarı, öğrencilerin bir üst sınıfın derslerine devam edebilmelerini sağlıyor
Üniversitede akıl ve us kulübü, hoş sanatlar kulübü, spor kulübü, bilgisayar kulübü ve ekonomi kulübü bulunuyor Üniversitenin kendisine ait yurdu bulunmuyor *

Üst Alt