Son Konu

Kutu Dolusu YaŞam GÖnderİyorum Sana !

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kutu Dolusu Yaşam GÖnderİyorum Sana ! BİR KUTU DOLUSU HAYAT GÖNDERİYORUM SANA ! Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana, sade bir kurdeleyle süslenmiş Çöz kurdeleyi ve kaldır yavaş yavaş kutunun kapağını Iri bir fırça ve bin renk koydum kutuya bir cennet resmi yapıp içine gir diye Düşler serpiştirdim çaktırmadan, düş kurmayı unutma diye Bir tanede elma şekeri yerleştirdim, içindeki çocuğu her tarafta tadabil diye Güneşin batışını, billur suyun sesini, kırmızıyı, gelinciklerin saflığını, taze ekmeğin kokusunu ve bir gülümsemenin sıcaklığını da sığdırdım Ruhlarımız aç kalmasın diye Kutuya azıcık da uysallık koydum, enerjik ol diye, çünkü zalim olan güçsüzdür Beyaz bir güvercin uçup kendi kondu kutuya, barışı ve özgürlüğü arzetmek için Bir buket sevgi, bir yudum aşk ve yarım bir elma da koymadan edemedim Paylaşmayı anımsayalım diye İçtenliği, umudu neşeyi, bağışlayıcılığı, özgüveni ve açık yürekliliği unutmadım, Benin dışına çıkıp bize ulaşabilelim diye Son olarak da bir kart iliştirdim kutuya bak bu kartta neler yazıyor: Bu kutunun kapağını her kaldırışında yaşamla ilgili yepyeni şeyler keşfedeceksin Yaşamak için yarını bekleme, al yaşamı kollarının arasına ve sıkıca sarıl yaşamdan yalnızca edinmek yerine ona bir şeyler ver Kısacası bütünüyle insanol Unutma (!) Yaşam dokuması az önce bitmemiş , mucizevi güzellikte bir duvar halısıdır ve sana ait olan boşluğu yalnız sen doldurabilirsin  

Üst Alt