Son Konu

Limonla Gelen Guzellik Sırları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Limonun bircok faydasının olduğunu hepimiz bilirizLimon ozellikle akneli sivilceli ciltler icin oldukca faydalıdır ozel kullanımla sivilce oluşumu azaltığı biliniyorPeki guzelliğiniz icin daha bircok faydası bulunan limonun bilmediğiniz bu ozelliklerini oğrenmek istemezmisinizCevabınızın evet olduğunu duşunerek hemen sizlere limonla gelen guzellik sırlarından bildiklerimi paylaşmak istiyorum

ALT :wwwupluploadslimonveguzlelik95624limonveguzlelik95624ALT

Limonsuz bir mutfak duşunemiyorum mutfakta olduğu kadar guzelliğimiz icinde oldukcayararı bulunuyor limonunOncelikle bir coğunuzunda bildiğini duşunduğum şeyi paylaşmak istiyorum sabah kalktığınıda limonlı ılık su icerseniz hem sağlığını hem guzleliğini icin oldukca faydasını gorebilirsiniz

Limonun dişleri beyazlatma ozelliği bulunduğunu biliyormuydunuzEvet Limon dişşlerinizi beyazlatır diş beyazlığınız icin limon kullanabilirsiniz limon suyu ile birlikte karbonatı karıştırıp dişlerinizi fırcalayabilirsinizYukarıda da bahsetmiştim limon ozellikel yağlı ciltlerde oluşan sivilce oluşumunu engelliyor bunun yanısıra Limon yine yağlı ve akneli ciltlerde oluşan siyah noktalar icinde cok etkili bir yontemdirLimon cildinizdeki fazla yağı emer cildinizin cok daha duru ve canlı gorunmesini sağlar

Üst Alt