Son Konu

Linet'in yeni evi göz kamaştırdı! Kirası 40 bin TL olan evinin manzarasını gösterdi

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
linetin_goz_kamastiran_ev_gundem_oldu_1640588701_1079.jpg

Son olarak kestirdiği kısacık müzikleriyle gündem olan müzikçi Linet bu sefer da havuzlu harika lüks konutuyla gündem oldu. Gündemden düşmeyen Linet'in ultra lüks meskenine gelen teklifler toplumsal medyada olay oldu. Linet kirası 40 bin TL olan meskeninin görüntüsünü gösterdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
Ünlü müzikçi Linet yeni kiraya çıktığı konutuyla gündeme geldi. Şarkıcı Linet, Arnavutköy’de kiraladığı ve 40 bin lira kira ödediği konutundan bir paylaşım yaptı. İsrail asıllı Linet yaptığı paylaşıma: "Dilerim, bugün kalbinizden geçen her niyet sizi bulsun. Dua edin. Şifa, huzur, bereket… Şifayla ve sevgiyle kapansın. Dualarınızda bana da yer verin" notunu düştü.

Linet'in yeni meskeninin görünümüne "Yaşıyorsun bu hayatı" yorumları yağdı. Birtakım takipçiler ise Linet'in konutundaki mum yoğunluğuna takıldı.

GELEN TEKLİFLERE HAYRET EDİYORUM

Geçtiğimiz günlerde Batum'da konser veren Linet muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Linet, vakit zaman toplumsal medyada paylaşım yaptığı konutuyla ilgili de şu farklı ayrıntısı paylaştı: "Gelen tekliflere hayret ediyorum.

Kız isteme için, havuz partisi yapmak için, nişan için, düğün için, dizi için, reklam çekmek için isteyen çok." Linet akabinde da espri yaptı: "Bu gidişle benim daireyi platoya çevireceğim!"

linetin lüks konutu

Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcını üstün lüks meskeni de göz kamaştırdı. 

Üst Alt