Son Konu

Lıverpoola'a kim gidecek?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lıverpoola'a kim gidecek? 1548613432 1548613432 liverpoolaakimgidecek5c4df73c7ad1dliverpoolaakimgidecek5c4df73c7ad1d http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberliverpool9ekim&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg 6 KASIM’DA LİVERPOOL’DA DÜZENLENECEK MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİ TÖRENİ’NDE DÜNYA STARLARIYLA AYNI SAHNEYİ PAYLAŞIP TÜRKİYE’Yİ TEMSIL EDECEK SANATÇI, YARIN DÜZENLENECEK EMA 2008 PARTİSİNDE AÇIKLANACAK Yarışmaya aday sanatçılar Hande Yener, Hadise, Sagopa Kajmer, Hayko Cepkin ve Emre Aydın, parti öncesi Kelebek’e konuştu Hande Yener Kim kazanırsa mutlu olurum Elektronik müzikte aslında büyük işlere imza attınız Eğer müzik gibi geniş ve esnek bakabilirsek, benim başarımın normalliğini fazla net anlayabiliriz Ben işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum ve bu arzum beni buralara getirdi Bu başarıda planlı egzersiz mı büyük rol oynuyor? Kariyerim planlarla değil, kalite ve müzikalite düşkünlüğüm baştan sona yükseldi Oylama hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben herkese başarılar diliyorum Liverpool’a kim giderse mutlu olurum Hatta Hayko gitse fazla daha mutlu olurum ama bakalım olur ya de ben giderim ya da diğer adaylar Eğer kazanırsanız nasıl bir performans sergilemeyi düşünüyorsunuz? Sınırlarımı zorlarım, sınırları sıkıştırmak bana her zaman iyi gelmiştir Tabii kazananın Türkiye’yi temsil edecek olması da kayda değer Çok içten söylüyorsunuz Türkiye’yi temsil etmek bana daha artı baskı ve coşku verecektir Hayko Cepkin Kazanırsam orayı dağıtırım Diyelim ki Türkiye’deki yarışmayı kazandınız Liverpool’da üç dakikalık performansınızda ne yaparsınız? Ben üç dakikalık performansla orayı patlatırım! (Gülüyor) Peki, hangi şarkıyı söylersiniz? id Bilmiyorum ancak, kafamda tasarlamam lazım Tabii kafamdaki sahne şovunu sergilemek için bana her türlü imkanı sunacaklar mı, o da kayda değer Biliyorsunuz, benim müziğim sahne şovuyla anlam kazanıyor Eğer sahneyi bana bırakırlarsa ortalığı dağıtırım Oylamada hayranlarınızın banal etkin olduğu söyleniyor Vallahi ben sitemde 'Bana oy vermeyin' dedim Beş kişi yarışıyormuş gibi gözüküyor lakin bana sorarsanız benim dışımda dört kişiden birine Liverpool’a gitmek fayda sağlayacaksa 'O gitsin' derim Ama şu da var, eğer kazanırsam Türkiye’de rock müziğinin yapıldığını kanıtlamak isterim o sahnede Avrupa’da peşine düşüp takip edildiğine dair duyumlar alıyor musunuz? Evet Özellikle Kuzey Avrupa ülkeleri, Finlandiya ve Norveç’te benim müziğimi takip edenlerin olduğunu biliyorum Paradise Lost grubunun benim albümlerimi dinleme ve kliplerimi izleme fırsatı oldu Benden İngilizce demo yapmamı istediler Sagopa Kajmer Ben zaten yurtdışına açıldım Bu yarışmaya katılma nedeniniz neydi? Sahiden manâlı bir olay Sonuçta bu yarışmayı, dünyanın en önemli müzik kanalı MTV düzenliyor Fakat ben yarıştığımızı düşünmüyorum Çünkü bambaşka türlerde müzik yapan insanlarız Liverpool’a giderseniz nasıl bir performans sergilemeyi düşünüyorsunuz? Ben hiç o kadar sahne için özel bir şey düşünmedim Çünkü benim ne orkestram var ne de DJ’im Tek başıma sahneye çıkıyorum Liverpool’a gitmeniz belki Avrupa’ya açılma konusunda sizin için bir fırsat olabilir Bu benim fazla büyüttüğüm bir durum yok Zaten yurtdışına çoktan açıldım Örneğin kimlerle çalıştınız? Jungle Brothers’la birlikte sahne aldım Rap müziğin underground gruplarından Critical Madness ve Obscure Disorder’la çalıştım Daha bir sürü grup sayabilirim Bunlar rap müziğin baba adamları Bundan Böyle bu isimler, bizim arkadaşımız olmuş Peki, ufukta milletlerarası bir proje var mı? Evet, bir projem var ama şu an için bir tanımlama yapamam Hadise Seksi imajımdan rahatsız değilim Türkiye’ye geldiğinizden beri sizin için seksi bir imaj yaratıldı, bundan rahatsız mısınız? Seksi imajımdan rahatsız değilim ama bunun tek şey olmadığını çakmak koşuluyla Yarışmayla ilgili heyecanlı mısınız? Heyecanlıyım Bu cins oylamalarda ne değin fazla hayran kitlen varsa böylece şanşın oluyor kendimce Kazanırsanız nasıl bir performans sergilemeyi düşünüyorsunuz? Herkesi memnuniyet edecek bir performans sergileyeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın Adaylardan sizi en fazla kim zorlar? Adayların hepsi öbür kategoriden olduğu için hepimizin şansı benzer Emre Aydınlatılmış Namzet görünmek bile övünç verici Kısa zamanda çok yol aldınız Fazla seviyorum müziği Her noktasına, her virgülüne özeniyorum İyi bir ekibim ve iri bir fan kulübüm var Defalarca beraber yol aldık Şansını nasıl görüyorsun? Aday kanıtlamak iftihar verici Yüzde 20 şansım var (Gülüyor) Kazanırsanız nasıl bir performans sergilersiniz? defalarca sahnedeki performansıma özen gösteriyorum Liverpool’daki de özen gösterilmiş bir performans olur Adaylardan sizi en fazla kim zorlar? Öteki dört aday Tümü manâlı isimler  

Üst Alt