Son Konu

Lütfen yardım edin

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
27
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lütfen takviye edin mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi fakat onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü lakin o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış lakin benim haberim bile olmadı yılbaşına beri fazla saklamış açıkta vermedi hiç telefonları falan face msn gayet normaldi daha sonra yılbaşında ailesiyle geçircekti amcası hastanede diye orda nöbetçi kalcaktı bende ailemle dışarı çıktım eglendim bi hoş o gün bana hastanedeyim dedi ve teli kapandı saat 3 de ben yine her zaman olumlu dşündüm msj atıyor cvp yok sabahtan 530da msj gelmiş bana beni aldattıgı kız msj atmış suan benim yanımda kusadasındayız diye okurken neye ugradıgımı şaşırdım ne aradım ne sordum sonra bana bişey olmamış gibi hayatım napıyon yazdı agzıma geleni söyledim herkese ben merveyi seviyorum diyor ona geri döncem diyomuş lakin benim için bitti aldatmayı kaldıramam sevdiğim güvendiğim insandı derhal ise hergün aglıyorum sevdiğimden değil bunu haketmedim ben resimlerini attım yüzügü attım ama unutamıyorum bana yaptıklarını ne yapmam lüzumlu nolur takviye edin nasıl unutcamlutfenyardimedin5c51a5e5c4ab0gifalt :uhu: :uhu: :uhu:  

Üst Alt