Son Konu

Mankenler Komik Adam Sever be kardeşim

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mankenler Gülünç Adam Sever be kardeşim kıllı mankenler GÜZELLERDEN ERKEKLERE UYARI! 1548623739 1548623739 mankenlerkomikadamseverbekardesim5c4e1f7f520a2mankenlerkomikadamseverbekardesim5c4e1f7f520a2 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabernasil&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg ÜNLÜ OYUNCU BERRAK TÜZÜNATAÇ, YILMAZ ERDOĞAN VE OKAN BAYÜLGEN'DEN DAHA SONRA MIZAH YAZARI VEDAT ÖZDEMİROĞLU İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI BU DA GÜLÜNÇ ADAM SEVEN ÖTEKI ŞÖHRETLERİ AKLA GETİRDİ İŞTE ONLARDAN BAZILARI Magazin dünyasının güzelleri nasıl erkekleri istiyor? DENİZ AKKAYA: Yılmaz Erdoğan ve Okan Bayülgen ile aşk yaşayan Akkaya, bir erkeğin esprili olması değin kendisine sahip çıkması ve yeri geldiğinde ağırlığını da koymasını istediğini belirtiyor Deniz Akkaya, son sevgilisi Efe Önbilgin'in de son derece espirili bir kişiliği olduğunu söylüyor DOĞA RUTKAY: Oyunculuğu dek sunuculuğu ile de kendisini ispatlayan Doğa Rutkay da kendisini güldüren erkeği seçim ettiğini her fırsatta dile getiriyor Yaklaşık 3 yıldır Recep İvedik filminin yıldızı Şahan Gökbakar'la beraber olan Rutkay, arada bir tartışma edip bozuşsalar da onu fazla sevdiğini söylemeden edemiyor FATOŞ SEĞMEN: Palavracı Romantik dizisinde rol alan Fatoş Seğmen şen bir yapısı bulunduğunu belirterek şunları söylüyor: 'Maço erkekleri sevmem Beni güldüren, öğrenim görmüş, kültür seviyesi yüksek, anlaşabileceğim kafa yapısı olarak esprilerimden anlayabilecek bir insan isterim Esprili erkek seviyorum Fazla ciddi sevmem, karizmalı bilmem ne onlar fazla bana tarafından değil' CANSU ÇAY: Meşhur mankenin mizacı gereği ağır erkeklerden hoşlandığı kanısı defalarca akıllara gelmiştir Son olarak 'Sıla' dizisindeki karakteri de bunu doğrular nitelikteydi Oysa Akarsu, bazen sert, bazen donuk duruşunun aşağıda espriyi, güldürülmeyi seven birisi olduğunu defalarca söyledi Bu sözlerinin gerçeği yansıttığı sevgili tercihleriyle anlaşıldı Cansu Nehir, ünlü komedyenler Okan Bayülgen ve Cem Yılmaz'la beraber oldu Bayülgen'den olaylı bir şekilde ayrılan güzel manken halen Cem Yılmaz'la gülmeye devam ediyor BUGÜN  

Üst Alt