Son Konu

Maraşlı dizisi konusu nedir ve oyuncuları kimler? Maraşlı 2. bölüm fragmanı

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burak_denizden_marasli_icin_ozel_egitim_marasli_dizisi_konusu_nedir_ve_oyunculari_kimler_1610434676_2219.jpg

Başrolde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisinin ilk bölümü yayınlandı. 11 Ocak itibarıyla yayına başlayan Maraşlı dizisi, sosyal medyada ilgi gördü. Burak Deniz de rolü için eğitim almaya başladı. Peki Maraşlı dizisinin konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Maraşlı dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yanıtları haberimizde.

Başrolünde Alina Boz ve Burak Deniz'in yer alacağı Maraşlı dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. 11 Ocak Pazartesi günü yayın hayatına başlayan dizi, seyirciden büyük ilgi gördü. Tims&B Yapım, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alıyor. Dizi hakkında bilgi olmak isteyen seyirci de, konusu ve oyuncuları hakkında araştırma yapıyorlar. İkinci bölüm fragmanı henüz yayınlanmayan dizide merak edilenler, haberimizde.

MARAŞLI İÇİN ÖZEL DERS

Ünlü oyuncu Burak Deniz, uzun bir aradan sonra ekrana döndüğü dizisi Maraşlı için özel eğitim almaya başladı. Silah ve savunma eğitimlerine ağırlık veren oyuncu, 'Hikayeyi ilk okuduğumda çok beğendim. Dizinin özellikle ilk bölümlerinde seyircinin ilgisini çekecek bolca aksiyon sahnesi olacak. Maraşlı’nın hayatında sadece kızı var ve tüm dikkatini ona vermiş durumda. Maraşlı’daki aşk hikayesi ise canlandırdığım karakter için beklenmedik bir duygu olacak.' açıklamasında bulundu.

1AFjM_1609772689_223.JPG

MARAŞLI DİZİSİ TANITIM

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide bir polisin hikayesi anlatılıyor. Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen ve burada yetişen bir polis, başındaki belalarla mücadele ederken Firuze isimli genç bir kadına da aşık olur. Böylelikle hikaye başlamış olur.

EVx09_1610440746_6053.jpg

MARAŞLI OYUNCULARI

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda Alina Boz ve Burak Deniz haricinde; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç, Rojda Demirer ve Melis İşiten de yer alıyor.

Üst Alt