Son Konu

Masa ustunden silinmeyen dosya

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Uc gundur masa ustune kaydettiğim bir dosya yuzunden cıldırıyorum Kaydederken sorun yoktu ama nerden bilebilirdim silerken bana bu kadar eziyet edeceğini
Bakmadığım yer, okumadığım yazı kalmadı konuyla alakalı her kafadan bir ses cıkmış ve acıkcası ne dediklerini anlayamadım bile
Benim gibi kendi kendine pc kurcalayanlar icin sade bir dille anlatayım dedim boyle bir sorunla karşılaşınca ne yapmalıyız imagesmasaustundensilinmeyendosya5ad3533f2bcccpng

Masa ustune kaydettiğim dosya silinmiyor :

Unlocker bu program ucretsiz bir programdır bu nedenle paylaşımında bir sakınca gormedim Bu programı indirip kuruyorsunuz Daha sonra silemediğiniz dosyanın uzerine sağ tıklayıp unlocker diyin ve bekleyin yaklaşık 1,5 dakika sonra bir pencere acılacak ve ne yapmak istediğinizi soracak sol alt koşedeki kutucuktan Silseceneğini secin ve hemen ardındanda yanındaki İşlemi bitirbutonuna basın İşte olay burada bitti Gecmiş olsun

Bundan once o dosyayı ne silebiliyor, ne gizleyebiliyor nede gormezden gelebiliyordum Resmen yapışmıştı masaustune ama bu sayede sorunu hallettim darısı başınıza

Üst Alt