Son Konu

Masterchef Güzide Mertcan'dan çok konuşulacak itiraf!

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchef_guzide_mertcandan_cok_konusulacak_itiraf_1641288136_5093.jpg

Masterchef Türkiye ile adını duyuran ve mutfak sektörüne adımını atan Güzide Mertcan herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu.

TV8 ekranlarında 2019 yılında yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasında final kısmına kadar gelerek herkesi kendine hayran bırakan Güzide Mertcan, 7 Milyon TL değerindeki eviyle sosyal medyada gündem olmuştu. Sosyal medya paylaşımları ile de ara ara gündeme gelen eski Masterchef yarışmacısı Güzide Mertcan, "Eşimle ekip gibi çalışıyoruz. Çocukların okul saatine göre kendimizi ayarlıyoruz. Eşimle Facebook üzerinden tanıştık. O beni ekledi ama uzun zaman aramızda konuşma olmadı. Sonra konuşmalara başladık. Sonra arkadaş ve ailelerle görüşmeler oldu" dedi.

bht1p_1641290574_4372.jpg

Eşinin işi ve ev arasında dengeyi nasıl sağladığı sorusu üzerine konuşan Mertcan, "Eşim eğlence sektöründe çalıştığı için özel hayatında da çok eğlenceli biri. İşinden dolayı yurt dışına her gittiğimizde eğlence parklarına da gideriz. İşinden dolayı kendi sosyal medyasında çok ciddi şeyler paylaşıyor. Benim sosyal medya hesabımda da arada kaçamaklar yapıyoruz. “ ifadelerini kullandı.

9J0N1_1641290613_0699.jpg

EŞİMİN HABERİ YOKTU

Güzide Mertcan, "Yarışmaya girmeden önce eşimin haberi yoktu. Profesyonel bir iş hayatım olmadığı için beni yarışmaya almazlar diye düşünmüştüm. Görüşmelere de eşimin haberi olmadan gittim. Japonya'ya gitmiştik ve beni arayıp '3 gün sonra yarışma başlıyor ve katılmanız lazım' dediler. Sonra eşime söyledim ve tatlı dille onu ikna ettim. Bu kadar popüler olmasını beklemiyordum." açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Üst Alt