Son Konu

Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanı! Naci ölecek mi?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masumlar_apartmani_20_bolum_fragmani_sezen_aksudan_masumlar_apartmanina_ozel_sarki_1612085230_6606.jpg

Masumlar Apartmanı'nın 22. bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanına Naci damgasını vuruyor. Tansel Öngel'in canlandırdığı Naci karakteri ölecek mi sorusu dizinin yeni bölümüne damga vuruyor.

Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde yaşananlar, seyirciyi bir kez daha ekrana kilitledi. Han ile İnci'nin aynı evde yaşamaya başlamaları sonrasında Safiye, annesinin de etkisiyle kalarak İnci'ye kötü davranmaya başladı. İnci ise Safiye'nin baskılarına boyun eğmemeye çalıştı ve o'na bir adım daha yaklaştı. Gülben ise kendiyle yüzleşme konusunda bir adım atmayı başardı. Annesinin kötü etkisinden sıyrılmaya karar veren Safiye, dışarı çıkmak için ilk adımını attı. Bu durum seyirciyi mutlu ederken, 13 bölümlük anlaşma imzalayan Naci'nin diziye veda edeceği iddia edildi.

42smo_1612603794_8195.JPG

İlk 10 bölümü tamamlayan Naci'nin son 3 bölümü kaldığı biliniyor. Ancak iddiaya göre, karakter için sözleşme uzatıldı. Öte yandan Naci'nin son bölümde söylediği Ela Gözlüm türküsü diziye damga vurdu.

Öte yandan dizinin 22. bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanına 'Naci ölecek mi?' sorusu damgasını vuruyor. İşte 22. bölüm fragmanı:

MASUMLAR APARTMANI GÖĞE BAKMA DURAĞI ŞİİRİ VE SAFİYE İLE NACİ'NİN HİKAYESİ

İŞTE TURGUT UYAR - GÖĞE BAKMA DURAĞI SAHNESİ

GÖĞE BAKMA DURAĞI ŞİİRİ SÖZLERİ

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum, göğe bakalım

Tuttukça güçleniyorum, kalabalık oluyorum

Bu senin eski zaman gözlerin, yalnız gibi ağaçlar gibi

Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor

Seni aldım bu sunturlu yere getirdim

Sayısız penceren vardı bir bir kapattım

Bana dönesin diye bir bir kapattım

Şimdi otobüs gelir biner gideriz

Dönmeyeceğimiz bir yer beğen, başka türlüsü güç

Bir ellerin bir ellerim yeter belleyelim yetsin

Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat
Durma! Kendini hatırlat
Durma! Göğe bakalım

MASUMLAR APARTMANI - SAFİYE YAĞMUR HİKAYESİ

Jg9uZ_1600154629_5888.jpg

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık aranın ardından dizi setlerine geri döndü. Canlandırdığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, 'Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.' dedi. Mola eğer bir gün görecek olsa 'seni anlıyorum.' deyip sarılmak istediğini söyledi.

TRT ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın zamanda diziden ayrılmıştı. Dizdar'ın yeni adresi Masumlar Apartmanı oldu. Diziyi, aynı zamanda oyunculuk da yapan ödüllü yönetmen Çağrı Lostuvalı yönetecek. Yazarlığı ise Deniz Madanoğlu yapıyor.

bGXI8_1594195532_0832.jpg

Dizinin yönetmeni Çağrı Lostuvalı, dizi hakkında ilk kez konuştu. Anadolu Ajansı'na açıklamalarda bulunan usta göz, 'Televizyonda ekran karşısındaki insanlar, izlerken nasıl kendilerinden bir şeyler buluyorsa, biz de sahneleri çekerken konuya çok çok yoğunlaşıyoruz. Gerçekten ağladığımız anlar oldu. Çünkü bu hikayeye, yaşanmışlığa, insanların gerçekten bu acıyı çekmiş olmasına inanıyoruz. Her anlamda, bu dizi bizim için çok kıymetli. En büyük şansımız Deniz Madanoğlu'nun kalemi ve oyuncularımızın esnekliği. Bu işi, bu inanmışlıkla sahiplenmeleri çok kıymetli. Çok teşekkür ederiz ki hepimizi reytinglerle değil, duygusal olarak mutlu eden bir sonuç ortaya çıktı.' ifadelerini kullandı.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide, çok temiz olmak uğruna çevrelerini ve yaşamlarını bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin hikayesi anlatılır.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza sonrasında bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci'yi, Han ve o'nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han'ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Emir Özden

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

İlk bölümüyle büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul'un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

Üst Alt