Son Konu

Masumlar Apartmanı’nın ‘İnci’si Farah Zeynep Abdullah Diziden Neden Çıktığına Dair Açıklamalarda Bulundu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-db6fe3469e1d5175c4cf3d6b6485e2a99255c9a7.jpg

Son devrin en tanınan dizilerinden biri olan Günahsızlar Apartmanı'ndan ani bir formda ayrılması nedeniyle reaksiyonların odağı olan başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz günlerde Ayşe Arman ile yapmış olduğu röportajda diziden neden ayrıldığını tüm ayrıntılarıyla netliğe kavuşturmuş oldu. Şayet siz de 'Farah Zeynep Abdullah, Paklar Apartmanı'ndan neden ayrıldı' diye düşünenlerdenseniz buyurun içeriğimize...

Kaynak: Ayşe Arman

Farah Zeynep Abdullah’ı aranızda tanımayan yoktur. Kendisi başarılı oyunculuk kabiliyetiyle Türkiye’nin en beğenilen isimlerinden bir tanesi.

Farah’cığımız bildiğiniz üzere son devirlerin en tanınan dizilerinden biri olan Günahsızlar Apartmanı’nda canlandırdığı İnci karakteriyle oldukça beğenilmiş,

Fakat dönem finalinde diziden beklenilmeyen bir halde ayrılmasıyla da hayranlarını oldukça bir üzmüştü.

Bu ayrılığın nedeni hakkında ortaya pek çok tez atıldı. Atılan argümanlardan biri de Farah’tan sonra diziye Fahriye Evcen’in gireceği teziydi.

Lakin bu durumun da hakikat olmadığı ortaya çıktı. Evcen TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan ve başrollerini Barış Arduç ile paylaştığı Alparslan ile ekranlarda olacak.

Hatırlarsanız size bu içeriğimizde tüm ayrıntılarıyla durumdan bahsetmiştik

Neyse, mevzumuza dönelim. Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz günlerde başarılı gazeteci Ayşe Arman ile bir röportaj yaparak diziden neden ayrıldığına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

twitter.com
Biz de sizlere bu röportajdaki manşetleri aktaralım dedik:

“En rahat hissettiğim setlerden biriydi. Genel olarak sette bir memnunluk vardı.”

“İnsanların bunun bir meslek olduğunu hala idrak edememelerini ve mesleksel kararlara hiç hürmet göstermediklerini görünce açıkçası üzüldüm.”

“Korkunç müsilaj problemimiz bile bu kadar konuşulmadı.”

“Bir oyuncu olarak, o karaktere daha fazla bir şey veremediğinizi hissettiğinizde, gitmek de çok doğal bir seçenektir.”

“Tutun ki o denilen üzere, ‘yarım bırakmışım’, tekrar de, çalıştığım beşerler dışında, bu kimi ilgilendirir?”

“Ben mesleğimin başından beri, bir öykünün içinde olmakla ilgilendim. Bütün projelerimi de ona nazaran seçtim.”

"Kendisine ‘Senden sonra Fahriye Evcen mi geliyor gerçekten’ sorusu yöneltilen Farah ‘Hiçbir fikrim yok. Eminim ki önümüzdeki yıl heyecanlı, hoş bir dönem bizleri bekliyor olacak’ diyor."

“Elbet öyküye diğer karakterler dahil olacaktır, o da İnci’den büsbütün bağımsız olacaktır.”

“Benim kendi adıma yapmak istediğim sinemalar var. Okuyamadığım senaryoları da okuyorum. Ayrıyeten müzikle ilgili çalışmalarım da devam ediyor.”

Ayşe Arman’ın yapmış olduğu bu röportajın devamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz!

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!

Üst Alt