Son Konu

Meghan Markle aile ilişkileri hakkında ilk kez konuştu: Affetmek çaba gerektirir

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Prens Harry ile birlikte Kraliyet unvanlarından vazgeçerek Amerika'ya yerleşen Sussex Düşesi Meghan Markle, dünyaca ünlü dergi Cut'ın yeni sayısı için çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Bence affetmek gerçekten önemli" diyen Markle'ın aile bağları hakkında kullandığı ifadeler dikkat çekti.

2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılma kararlarıyla gündemden düşmeyen Prens Harry ve Meghan Markle çifti, her açıklamalarıyla olay olmaya devam ediyor. Özellikle her fırsatta haksızlığa uğradığını ve çok acı çektiğini dile getiren asi gelin Meghan Markle, kraliyet ailesiyle olan ilişkisini medyayla paylaşmaktan çekinmiyor. Son olarak ABD'nin ünlü dergilerinden The Cut'ın kapağında yer alan Markle, açıklamalarına bir yenisi daha ekledi.

EorFq_1661935288_5572.jpg
Meghan Markle

"HALA İYİLEŞİYORUM"

İngiltere'de eşi Harry ile birlikte, "sadece var olmakla Kraliyet Ailesi'nin hiyerarşi dinamiğini altüst ettiklerini" hissettiğini söyleyerek sözlerine başlayan Markle, yaşadıklarıyla ilgili her şeyi konuşabileceğini ancak konuşmamayı tercih ettiğini söyledi. "Konuşmamı engelleyecek bir belge imzalamak zorunda kalmadım. Hala iyileşiyorum" diyen Markle babası Thomas Markle ile arasındaki sorunlu ilişkiye de değinerek "Harry, bana ‘Babamı bu ayrılık sürecinde kaybettim’ dedi. Onlar, benim olduğum gibi olmak zorunda değil ama bu onun kararı" ifadelerini kullandı. 

oT1uu_1661935189_3936.JPG
Meghan Markle Cut dergisinin kapağında yer aldı

Kraliyet gelinine ailelerle aralarındaki çatlakları gidermek için yer olup olmadığı sorulduğunda ise "Bence affetmek gerçekten önemli. Affetmemek çok daha fazla enerji gerektirir. Ama affetmek çaba gerektirir. Ben gerçekten aktif bir çaba harcadım, özellikle de her şeyi söyleyebileceğimi bilerek" şeklinde konuştu.

Htmqy_1661935236_1025.jpg
Prens Charles, oğlu Prens Harry ve gelini Meghan Markle

DİPNOT:

Babasıyla yıllardır sorunlu bir ilişkisi olan Meghan Markle, Kraliyetten ayrılmaya karar verdiğinde babası tarafından sert eleştirilere maruz kalmıştı. "Bu benim yetiştirdiğim kızım olamaz" diyen Thomas Markle, kızının davranışlarını "utandırıcı ve ucuz" bir hamle olduğunu dile getirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

İki kardeşin piyano ile söylediği şarkı yürekleri ısıttı!

Üst Alt