Son Konu

Mehmet Ali Erbil İsrail'in Filistin'deki katliamına sessiz kalanlara sert tepki gösterdi!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mehmet_ali_erbil_israilin_filistindeki_katliamina_sessiz_kalanlara_sert_tepki_gosterdi_1621325278_2579.jpg

Yaşadığı kaçış sendromu rahatsızlığının etkilerini atlatan Mehmet Ali Erbil, İsrail'in Filistin'de yaptığı katliama sert tepki verdi. Bu durum karşısında halen sessiz olan bazı sanatçılara ise "çakma komünistler" dedi.

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, İsrail'in yaptığının katliam olduğunu belirtti. Bu durum karşısında kimsenin sessiz kalmamasını söyledi. İsrail'in arkasında ABD olduğunu söyleyen Erbil, katliama sessiz kalan sanat camiasına ise tepki gösterdi.

sOAuk_1621329261_9108.jpg

SAHTE SOLCULAR!

İsrail'in insanlık suçu yaptığını sessiz kalanların ise sözde özgürlükçü kesin olduğunu şu sözlerle ifade etti:

"Vicdanlara sesleniyorum: Almanya soykırım yaptığında dünya sessiz kalmadı. Ama Filistin’de 6 aylık çocuklar, kadınlar öldürülüyor. Hiçbir suçu olmayan insanlar öldürülüyor. Bütün dünya buna sessiz kalıyor. Bu din, mezhep meselesi değil insani bir mesele. Hiç paylaşmayan ünlülere; özellikle çakma komünistlere, sahte solculara sesleniyorum. Hiçbir tanesinin sesi çıkmıyor o tiyatrocuların. Rahmetli Deniz Gezmiş Filistin’e gitti üç kişiyle. Bu sakat halimle bana silah verseler bir tane İsrailli öldürsem cennetlik olurum."

Üst Alt