Son Konu

metin2 log hatası

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
metin2 log hatası nedir,nasıl düzelir

1)Metin2exe'ye Tıklıyorum,Patch Doluyor Oyunu Başlat Diyorum LOG Hatası Veriyor :

•Ekran Kartınız Tatmin Edici Olmayabilir

2)Ekran Kartımı Değiştirdim,Metin2exe'ye Tıkladım Patch Doldu Oyunu Başlat Dedim Yeniden Log Hatası Verdi :

•Ekran Kartı Sürücüsü Programınız Yüklü Olmayabilir,Ekran Kartınızın Sitesine Ulaşarak Ekran Kartı Sürücüsü Programını İndirip Kurun

3)Ekran Kartı Sürücüsü Programını da Yükledim Resmi Sitesinden Hemen de LOG Hatası Veriyor Ne Yapmalıyım? :

•DirectX,Java ve Adobe Programlarını Resmi Sitelerinden Bilgisayarınıza İndirip Kurun,Sorun Gidecektir
•DirectX Programı Microsoft'a Aittir

4)Üç Programı da Kurdum Hala LOG Hatası Vermeye Devam Ediyor Ne Yapabilirim Bundan Böyle? :

•Tüm Her şeyin hazırlanmış olmasına rağmen LOG Hatası vermesinin sebebi Metin2'nin Yüklü Olduğu Klasör içindeki dosyaları değiştirmiş olmanız :

Oyunu Iyice Silin,Metin2org'tan İndirin ve Kurun
•Metin2'ye Windows Emniyet Duvarından Izin Vermemiş Olmanız :

Denetleme Masası'na Giriş Yapın,Güvenlik Merkezini Tıklayın Zorunlu İzinleri Verin
•Uzun Vakit Oyunda Kalmanızdan Dolayı LOG Hatası Verebilir(Sık Rastlanmaz ama) :

Atama Yöneticisinden Oyunu Kapatın Her Tarafta Açın,Eğer LOG Hatası Verirse Bilgisayarınızı Bitmiş Başlatıp Oyuna Giriş Yapın
•Oyun Bileşenlerinin Silinmesi Sonucu Olabilir(Oyun Açıkken) :

Oyunu Tekrar Açın ve Antre Yapın Sorun Gidecektir

*

Üst Alt