Son Konu

mns nıcklerı...buyrun meleklerım

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mns nıcklerıbuyrun meleklerım mns nıcklerı güℓü ѕυѕυz ѕєηι αşкѕız вıяαкмαм…!! üşü∂üм ∂ιуσяѕαη güηєş σℓυяυм уαηαяıм ѕєνgιηℓє αтєş σℓυяυм ∂σℓαяıм 2нαναуα ηєƒєѕ σℓυяυм 3вєℓкι уαşαηαη нєяşєу gєяçєк,αмα ιηαη αятıк çσк gєç 4güηαнıη özü ιѕє ѕєηι ѕєνмєк ¢єzαм ¢єнєηηєм σℓѕυη!!!!…!!!! 5нєηυz вα$ℓαмı$тıм ѕαηα ναρυя αℓ∂ı göтüя∂ü! 6Dü$erken birle$mezLermi$ ya kar taneLeri… Deği$tirmek imkansız mı bu kaderi ?! 7ßırakıp gittin beni yaralı, ah gittin de kime yaradı ?! ßuldun mu söLe bndn iisini 8Hala gösLerinde üzüntü, bırak gerisini !! 9∂üη gє¢є ѕєηι göя∂üм яüуαм∂α αğℓαуαяαк υуαη∂ığıм тєк нαтıяℓα∂ığıм ηєяє∂єѕιη νє ηє уαρмαктαѕıη ѕöуℓє вєη нαℓα ѕєηι ѕöуℓüуσяυм…!!! 10нαкℓıу∂ıη нєρ ѕєη , α¢ıℓαя вє∂ανα , мє¢вυя∂υк нєρ υzαктαη вαкмαуα 11göкℓєя∂є мαѕмανι нєρ ѕєηιηℓєуιм ѕєνgιℓιм υzαк ∂ιуαяℓαяα єѕтιяєℓιм 12нαуαℓιη уαкѕα∂α вєηι ѕανυяѕα ∂α кüℓℓєяιмι öℓѕєм∂є ∂öηмєм уσℓυм∂αη(seninleyim) 13нαηι ѕєνмєктι αуяıℓıк؟؟؟ 14gözüмüη уαşıηı ѕιℓ∂ιм вєη кσşαмαм кιмѕєηιη ρєşιη∂єη ναяѕıη σℓмαѕıη KiM sewer BeNi bEn keNdimi sewMe$em??Her$ey BenDe Ba$lAr BenDE biTer​ ¤ ๑๑◄ No A$k No DırDır OnLine MaqaRa OnLine GırGır ๑๑¤xD​ ßen hersei qöze aldım,tasanlanma benim için,hazırım ben yokluquna ,bu ayrılık senin için​ Aqlamak neden ayıp olsun ki ! Niçin qözyasları daima saklanır !​ Yasanması qerekiodu yasadık,sürsün qitsin istedik daima,ayrılık qeldi kapıya ayrıldık!​ Askın korkutuyor benii Sıqmıyor içime​ ßen bi seni sefdim,birde senii​ ßendeki yorqunluk daima senin yüzünden,ßu qözlerim ağlamaktan,ellerim uzanmaktan yoruldu ​ Seni Kendime Sakladımm!​ Kalbime qir dedim qirmedi ve qitti , beni bu dünyada yapayalnız bıraktı…​ kişisel iLetinizin oLabiLmesi için Önce KişiLiqinizin oLması qerekir!!!​ ​Dünyadaki en zor sey hayatta kalabilmektir…​ A$K bitti !Ee ne kaldı qeriye​ Dünyadaki en kuvvet sey hayatta kalabilmektir…​ ßiz askı meleklerden çaldık​ Ask sebepsiz sefmekmiss​ !!ShizoFreNn Pery!!​ KopyaLa Tarzımı Yapıstır hayatına ! Şekilli msn nickleri , şekilli nickler , msn nickleri​​ Korkuyu hiset lakin yapacaqını yap!​ •S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•​ aKLiMDaKaLaN*GiDi$iNDeGiL*GeRiGeLMeYi$iN​ ·٠•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•٠·​ ••• Tµяkį§HþяýÑ¢ėŽŽεź •••​ •••»BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr«•••​ ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ​ •YÜRÊGÎNLÊ••••••••••SÊVÊN••••••••••ÂSL•••••• ••••Â LDÂTMÂZ•​ ~•¤»•••÷•¤ bEnimGöZüMdEkiya$£aRiNan£AmiSENSIN (BITANEM)εïз◊♥​ (%) §€Ni §€v€®Im, §€Ni §€v€nId€ §€V€®iM, §€nI B€NiM KÅDÅ® §€V€NiD€ kU®§uNÅ dIz€®Im (%)​ HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BELLI EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ​ ๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя!!!๑۩۞۩๑​ ° Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Sagolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar°​ ¸¤¨¨¤SêNî¤SêVîYoRuM¤BêBî$îM¤¨¨*¤¸​ αℓιρ кιяѕαℓαя кαℓємιмι кαиιмℓα уαzαяιм уιиє ѕєиι ѕєν∂ιgιмι​ Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ​ گẵđέcέ ŝέňίň ίcίň ўẵşıўǿяuм Ъựňự ŝάķıň ựňựŧмẵ​ °• °• °• °•нзяیзұїм یэиیіи саиїм یэ√ģĩιім•° •° •° •°​ ѕєиι ѕєνєяєк ∂σgмα∂ιм αмα ѕєνєяєк öℓє¢єgιм​ вυ αşкℓαя çєктιкℓєяιм уєтєя вαηα​  

Üst Alt